Autor Wątek: Tekken The Movie  (Przeczytany 25868 razy)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 01, 2010, 21:24:55 »
http://i52.tinypic.com/14y72bo.jpg

Oto jak skonczyla produkcja - Zdjecie zrobione w najbardziej ordynarnej stacji metra Nowego Jorku w jakiej bylem :D.

Dumian

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Bijatyki online - Honmaru.pl
    • Email
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Dumian
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 21, 2010, 19:31:40 »
Jeśli jeszcze ktoś nie widział tego filmu to może nadrobić w bardzo prosty sposób, za darmo i legalnie. Ostatnio dostałem info o serwisie, który oferuje taką możliwość. YourLiveCinema bo o nim mowa udostępnia streaming filmów i wyświetla je w dedykowanym odtwarzaczu. Poniżej krótka instrukcja.

1. Ściągamy i instalujemy dedykowany odtwarzacz.
2. Wchodzimy na stronę YourLiveCinema.TV i odpalamy film poprzez kliknięcie na okładkę przy której jest podpis "Kliknij aby obejrzeć film przy użyciu Filmpex Cinema Player".
3. Pierwsza wyświetli się krótka reklama, następnie rozpocznie się właściwy film.

I to w sumie tyle, powinna się pojawić opcja wyboru jakości wideo i audio. Wg autorów do bezproblemowego odtwarzania wystarczy łącze ok. 1 Mbit/s. U mnie na łączu 4 Mbit/s po szybkich testach obyło się bez problemów, wszystko chodzi sprawnie, w razie potrzeby parametry filmu możemy zmieniać w trakcie seansu, jest możliwość pauzy itp.

Znajduje się tam też sporo innych filmów, więc info powinno się przydać.

Ishy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Płeć: Kobieta
  • ԅ(ˆ⌣ˆԅ)
    • Zobacz profil
    • Mój tumblr
    • Email
  • PSN ID: anzen-pin
  • Skąd: Kielce
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 07, 2012, 01:34:24 »
Jeny jeny, kiedy ja ostatni raz to oglądałam... A chyba odświeżałam sobie kilka scen na Youtubie całkiem niedawno.

Jeżeli podchodzi się do filmu zakładając, że nie zna się franchise'u i postaci, to film nawet da się przeżyć a sceny walk mogą zainteresować. Jeżeli ktoś będzie oczekiwał od filmu cudów i motywów z gry no to się zawiedzie.

Podeszłam do filmu z wielkim dystansem i rezerwą. Potraktowałam obejrzenie go jako czystą zabawę w ile-ja-wytrzymam.
Przeżyłam do końca.

Jako film dostałby ode mnie 4+/10