Autor Wątek: Stick na początek ?  (Przeczytany 3654 razy)

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Stick na początek ?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 31, 2010, 14:55:58 »
SF4:TE to na prawdę konkretna gałka. Popieram pomysł z MF(czarne pudło). Bardzo łatwo się go moduje z tym że ogólnie jest dość głośny - i nieważne co w niego wpakujemy. Posiada wyjście USB i do PS2 ( jak ono się do K**wy nazywa?) a PCB jest chyba proste do zrobienia. Jak dla mnie zakup sobie czarnego i sprawdź jak ci się gra na gałce, poćwicz trochę, a jak wybierzesz się na jakiś zlot lub turniej to pograj sobie na innych stickach. Zobaczysz jakie gałki bardziej ci pasują i wtedy możesz sobie zmodować.
Koszta modowania wtedy zostaną skrócone o pudło i PCB.
Ja też słyszałem że T6:Hori to shit więc nie tykał bym się tego - na wszystkim można grać, ale ważne żeby się to za szybko nie rozje**ało.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2010, 14:57:41 wysłana przez JuniOr_TLT »

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: Stick na początek ?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 31, 2010, 16:25:01 »
Inwestuj w Fight Sticki Hori lub MadCatz w pierwszej kolejności.


Jak cena ci nie pasuje to dopiero potem myśl o MayFlashu.

Btw z góry prosze o łaskę, kajam się i nie wieszajcie na mnie psów, ale o ile nie zaprzeczam, że SF4 TE jest potęgą, to chyba jednak generalnie można takie 600zł spożytkować lepiej?
Jak na masową produkcje - cena stanowczo za wysoka. W zasadzie tylko przez hype ludzi w temacie się obracających jest tak wywindowana. Do byle jakiego pudła wkładasz JLF + OBSF i masz to samo.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true