Autor Wątek: wyjazdy  (Przeczytany 48173 razy)

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #210 dnia: Lipiec 01, 2011, 22:42:13 »
W przypadku Jacka to chyba f+4,4. Jakbyś miał info to dawaj. ;p

EDIT: Pojebałem. Chodzi o to kolanko do jebnięcia obiema łapami z góry? Kombinuj f+4, 1/2/1+2, obviously. Ciekawe tylko po c*** mu to, skoro miał już 3 boundujące 2-hitówki... :F
Co to za nowy cios gdzie robi rocket puncha nad głowę? TEN.

WS+2,1 - m,m; i14, chyba karalne na punche, muszę jeszcze raz obejrzeć. Strasznie mało video z ogarniętymi Jackami...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2011, 22:54:28 wysłana przez HateMe! »

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #211 dnia: Lipiec 01, 2011, 23:17:14 »
Nie boj sie, bede wnikliwie Jacka ogarnial. Alisa/Jack to jest na chwile obecna moj pierwszy team.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #212 dnia: Lipiec 01, 2011, 23:18:37 »
Nieeeee. ;C

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #213 dnia: Lipiec 02, 2011, 00:27:21 »
Furb, pamiętaj. Tylko to jedno pytanie o d+4. Z góry wielkie dzięki!!!

PS. Jednak nie pojechałeś tam tylko żeby się laszczyć przy Naruto... :)

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #214 dnia: Lipiec 02, 2011, 01:32:26 »
Furb, Yoshi playerzy liczą na Ciebie :)
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #215 dnia: Lipiec 02, 2011, 11:29:48 »
A ja Cię proszę o jedno...
Sprawdź mi mianowicie.... czy ta gra jest miodna i czy po wielu godzinach gry wciąż jest zajawka.
Będę wdzięczny. Pozdro.

Rupert

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 285
  • Płeć: Mężczyzna
  • I dare you, i double dare you say what again!
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Rupert_is
  • Skąd: Bytom
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #216 dnia: Lipiec 02, 2011, 12:08:57 »
Furb jeszcze jedno jak możesz po d/b+1 czy WS+4 wchodzi? Jak nie to posprawdzaj jak możesz czy WS+1 daje rade czy może szybki cc w górę i d+2 lub czy też stomp(d+3) to gwarant ślicznie proszę ^^ 

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #217 dnia: Lipiec 02, 2011, 21:25:46 »
@szyper
Aris napisal po e3, ze ta gra jest bardzo podobna do BR, ale jest bardzo napalony i zaluje, ze tak szybko skonczyla sie mozliwosc gry. Ja odczuwam dokladnie to samo.

@rupert
Twoj gwarant po rzucie siedzi. Z d/b+1 robi sie normalnie takie same rzeczy jak w BR. Nowy cios - f,f+3. Wyglada jak b+3 dragunova. Jesli sie nie pomylilem to jest homingiem. Raczej niekaralny

@Cambion
Ten ziomek powiedzial, ze nie jest pewny czy to jest -15 czy -16, ale w kazdym razie jest karalny na wybitke.

@tenshi
Niestety nie moge sprawdzic wszystkiego tak dokladnie jak sobie zyczylas, bo nie ma po prostu takiej mozliwosci... ale:


- czy d+2,2,1 nadal jest naturalem? - Na 90% tak
- czy d+2,2,d+1 jest naturalem? jak karalne? - Na 90% tak, ciezko powiedziec czy karalne bo nikt tego nie zablokowal ;D
- czy b+2,2 nadal jest naturalem? - Na 100% natural.
- przejdź do NSS (2+3) -  czy robiąc d+2,2,2+3 możesz wyciągnąć miecz? (czyli przejść do postawy z mieczem?) - nie dalo rady sprawdzic
- czy 1+2 (KIN), 2 nada wysoko wybija? Jaką ma stratę? - Wybija wysoko, ale nie znam kary
- czy 1,2,1 (ostatni) przewraca na normal hicie? - Na 90% tak.
- czy b+2,1 wybija do juggla? - Wybija.
- jak się zachowuje d+1 na CH? - Nie mialem okazji sprawdzic
- Jakieś nowe ciosy z pozycji Bad Breath? (d/b+1+2). Pomashuj tam trochę :) - ... nie mialem okazji
- czy jest przejście f,f+3~1+2? (przejście do KIN?) - @_@ jak wyzej

@Temat
Dzisiaj byl ciezki dzien do grania. Z rana bylo ok, ale znow wywalili ludzi wozac sie, ze sa VIP czy cos tam ~~"... Po powrocie bylo bardzo ciezko o ranie, ze wzgledu na ogromna ilosc ludzi (najwiekszy tlum do tej pory) jak i to, ze do maszyny dorwal sie "Doug" czy cos w ten desen. Gosciu ma najlepszego Paula obok Gen1ousa i Swaya jakiego znam. Po 22 wygranej z rzeczu babka przegonila go "bo za dlugo gral". Pozniej ktos wpadl na wspanialy pomysl aby zmniejszyc ilosc rund z 3 do 2 aby szybciej kolejka szla. Sprawdzilem pare nowych rzeczy dla Alisy (troche sie pospieszylem z ta czworka - wybija tylko na CH, ale to i tak ogromny buff) i jacka. Pozniej pojawil sie Harada z Murray'em i udalo mi sie go zapyta c o pare rzeczy, ale zostalem odeslany do community managera. Wiecej szczegolow wysle do Di za chwile. Nastepnie pojawil sie "francuski Devil", czyli chlopiec wszystkim znany z turnieju w ktorym bral udzial sunchip. Jak sie dowiedzialem ma 11-12 lat. Gdy zobaczylem co on wyczynia z tymi ludzmi to mi kopara opadla. Wprawdzie wygralem z nim pozniej dwie walki, ale pozostawia po sobie naprawde imponujace wrazenie. Co do samej gry to w sumie ciezko mi cos dodac wiecej. Super gra sie bez scian po byle jugglu. Taki wlasnie powinien byc BR. Grajac tak na zywca bez practice wiele rzeczy sie omija i przegapia.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2011, 21:28:18 wysłana przez Furb »

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #218 dnia: Lipiec 03, 2011, 22:26:24 »
Dzięki!

Będziesz miał jeszcze czas coś testować? NSS d+2,2,2+3 był z tej listy najwazniejszy... uaa. :)
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #219 dnia: Lipiec 03, 2011, 22:45:30 »
@ Furb - dzięki za sprawdzenie, tego mi było potrzeba.

Możliwość posadzenia pełnego juggla po randomowym ff+3,4,b+3 to fantastyczna informacja.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #220 dnia: Lipiec 03, 2011, 23:28:33 »
Ja bym prosil w sumie o tylko jedno.
http://www.youtube.com/watch?v=EmcQGAEs3oM&feature=player_detailpage#t=2936s
Jezeli mozesz dowiedz sie jak najwiecej na temat tej serii, glownie czy karalne, na jakie strefy, w ile wychodzi pierwszy cios i czy po nim na CH reszta jest gwarantowana+ czy siedzi po niej JF f,f+2 do juggla ;)(powszechnie wiadomo ze lubie takie rzeczy :D).

Edit: Jeszcze ostatnia rzecz, jak juz stefka wezmiesz to sprawdz czy d+4 Bruce'a dasz rade ukarac ws+1+2.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2011, 23:31:41 wysłana przez Frizen »
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #221 dnia: Lipiec 04, 2011, 00:10:36 »
Niestety juz za pozno. O 10 jeszcze bylem na necie to bym mogl obczaic jakbyscie cos wrzucili. Co do Steve'a to duzo osob nim gralo, takze jakbys mi frizen dal wczesniej znac to bym o wszystko wypytal. Dzisiaj rozegrane zostaly 2 mini turnieje ktore wygral Gen1ous. Swoja droga ludzie mowia, ze on teraz prawie w ogole nie gra, takze macie mniej wiecej obraz jak to wyglada. Sprawdzilem pare nowych rzeczy Alisa i jestem az zdumiony tym ile nowych rzeczy dostala (a pewnie i tak wszystkiego nie odkrylem). Takze uwazam, ze jeszcze wielu rzeczy o wielu postaciach nie wiemy. Liczylem na to, ze walki zostana upniete na zaibatsu, ale pozniej wyjasniono mi, ze francuzi maja na zaibatsu wyjebane i siedza tylko na swoim Tekken Arena. Jesli ostatecznie mialbym ocenic gre to jestem bardzo zadowolony i ciesze sie, ze mialem okazje pograc. Wiekszego przegiecia poki co nie ma (moim zdaniem jedynie dmg paula jest przejebany. Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze gralem z dobrymi paulami, ale to wyglada tak jakby zapomnieli mu zoptymalizowac dmg jak u innych postaci). Kombinowanie z tagowaniem w jugglach daje dziesiatki mozliwosci konczenia juggli poczawszy od wall carry, po pomyslowe okizeme (niektore ciosy na tagu tak wyrzucaja, ze przy bledzie przeciwnika bez problemu sadzisz barke), przez co gra bedzie miala wieksza zywotnosc i nie trzeba sie bedzie ograniczac do nudnych stapli. Dmg zadawany uciekajacym postaciom takze nadaje rozgrywce nowej glebi. Krotko mowiac... Mamy BR z wiekszymi, badz mniejszymi zmianami u postaci, troszke poprawionym SS, wiekszymi i bardziej zniszczalnymi arenami i tagiem. Dla mnie zajebiscie. Nie moge sie doczekac, az zagram w to normalnie na padzie. HYPE HYPE HYPE.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #222 dnia: Lipiec 04, 2011, 00:14:44 »
Dmg zadawany uciekajacym postaciom takze nadaje rozgrywce nowej glebi. Krotko mowiac... Mamy BR z wiekszymi, badz mniejszymi zmianami u postaci, troszke poprawionym SS, wiekszymi i bardziej zniszczalnymi arenami i tagiem. Dla mnie zajebiscie. Nie moge sie doczekac, az zagram w to normalnie na padzie. HYPE HYPE HYPE.
I nagle wszyscy zapomną o MK :cool:

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #223 dnia: Lipiec 04, 2011, 00:28:20 »
Dmg zadawany uciekajacym postaciom takze nadaje rozgrywce nowej glebi. Krotko mowiac... Mamy BR z wiekszymi, badz mniejszymi zmianami u postaci, troszke poprawionym SS, wiekszymi i bardziej zniszczalnymi arenami i tagiem. Dla mnie zajebiscie. Nie moge sie doczekac, az zagram w to normalnie na padzie. HYPE HYPE HYPE.
I nagle wszyscy zapomną o MK :cool:
Na szczęście mamy jeszcze do premiery dużo czasu :D

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #224 dnia: Lipiec 04, 2011, 00:32:07 »
Nie aż tak dużo, Harada mówił o wypuszczeniu TTT2 na konsole w 2012 a znając życie, będą chcieli zrobić to wraz z końcem roku fiskalnego, czyli okolice marca.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.