Autor Wątek: wyjazdy  (Przeczytany 48170 razy)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #195 dnia: Czerwiec 30, 2011, 19:45:58 »
Ten temat jest w dziale T6, ale nie bedzie o tym. Dzisiaj odbyl sie pierwszy dzien targow mangi i anime oraz fantastyki - Japan Expo / Comic Con. Jako jeden z gosci przyjechal Katsuhiro Harada i przywiozl ze soba maszyny do TTT2, ktore mialem okazje przetestowac razem z paryskimi graczami. Od razu powiem, ze na sticku naprawde slabo mi idzie i ciezko mi wszystko ogarnac, ale z gry na gry idzie coraz lepiej. Pierwsze odczucie - Tekken 6 z Tag buttonem. I na dluzsza mete tak jest. Side stepy sa odrobine lepsze, ale do tego co bylo w DR to troche brakuje. Areny sa duze, co bardzo mi sie podoba. Na 3h ciaglej gry, moze z 3 razy robilem jakas sciane. Same tagowanie jest bardziej przystepne niz mi sie zdawalo. Po pewnym czasie Gen1ous ladne rzeczy Paulem wykrecal. Graficznie gra prezentuje sie znacznie lepiej na zywo niz na filmach. Modele sa ladne, areny takze. Nie ma do czego sie przyczepic. Co do Alisy to d/f+2 normalnie wybija, 4 i b+2,4 wybijaja do juggla (jak po 2,3,3, nie wiem tylko czy to normal hit, jutro ro sprawdze). WS+2, BOOT3 ma teraz wieksza tolerancje klatek i latwiej siedzi. (1),1 na CH przewraca (!!!!). Bylo jeszcze pare innych rzeczy. Ogolnie jesli chcecie cos sprawdzic to dajcie znac. Przez najblizsze 3 dni Tag2 bedzie na targach i bede mial okazje wnikliwie go przetestowac.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #196 dnia: Czerwiec 30, 2011, 20:00:48 »
Sprawdź mi taką rzecz Anną:

ff+3,4,b+3 1+2 (nie unblock tylko ten nowy cios). Ciekawi mnie, czy jeśli dwa pierwsze shreddery trafią, trzeci pójdzie whiff to czy ten nowy cios zbounduje.

Dzięki.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #197 dnia: Czerwiec 30, 2011, 20:02:28 »
Wszystko co się da o Jacku, stawiam Ci za to czteropak (a wiesz, że dotrzymam słowa 8) )

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #198 dnia: Czerwiec 30, 2011, 20:09:33 »
Jackiem troche gralem. Duzo sie u niego nie zmienilo. d/b+1 jakby mialo mniejszy zasieg, ale to wciaz dobra rzecz. b+1+2 juz nie lapie ludzi, ktorzy za wczesnie proboja karac whiffa. WS+2,1 na CH splatuje przeciwnika na brzuch, glowa do Ciebie. Pozniej zrobilem jakis dziwny cios na high (wyciaga lape i obraca dlonia w powietrzu), ale kompletnie nie wiem jak to zrobilem. Na 4 "Sticki" 1 jest zajebisty, 2 sa w miare, a jeden jest totalnie zjebany. Dzisiaj francuzi nagrywali troche walk i beda je nagrywac, takze pewnie bedzie footage na Zaibatsu.

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #199 dnia: Czerwiec 30, 2011, 21:36:06 »
Tutaj Rupert nie chciało mi sie przelogowywać Furb jakbyś mógł posprawdzaj u Miguela jakieś rzeczy bo mało newsów na jego temat było :(
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #200 dnia: Czerwiec 30, 2011, 22:29:46 »
Co kolwiek na temat Aśki, pretty please  ^___^

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #201 dnia: Czerwiec 30, 2011, 23:06:37 »
mocno oblegane są te automaty? :]

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #202 dnia: Czerwiec 30, 2011, 23:17:05 »
Byly momenty, ze duzo osob przy tym stalo. Byly momenty gdy robilo sie bardzo luzno i nie bylo nikogo do grania. Pozniej przyjechala scena paryska i zrobilo sie bardziej pro. To byl tylko czwartek, wiec trzeba wziac poprawke na to, ze teraz bedzie znacznie wiecej ludzi i dostep do gry moze byc troche bardziej ograniczony. Ponad to jutro bede mial na to troche mniej czasu, ale w sobote i niedziele to zamierzam grac do oporu.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwiec 30, 2011, 23:19:22 »
Jak coś napierdalaj ich bagietką :D


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwiec 30, 2011, 23:40:44 »
(wyciaga lape i obraca dlonia w powietrzu)


Rupert

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 285
  • Płeć: Mężczyzna
  • I dare you, i double dare you say what again!
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Rupert_is
  • Skąd: Bytom
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #205 dnia: Lipiec 01, 2011, 12:46:52 »
Furb ważna rzecz sprawdź czy mój ulubiony tępy gwarant po 2+4 wchodzi czyli d/b+4

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #206 dnia: Lipiec 01, 2011, 12:51:35 »
Jedna rzecz. Tylko musisz sprawdzić to z kimś. Czy po d+4 Marduk dalej ma -16.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #207 dnia: Lipiec 01, 2011, 13:31:44 »
Niemozliwe, nie sadzilem ze kiedykolwiek bede w stanie karac takie ciosy jak d+4 mardona stevem na wybitke. God bless namco ;*
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #208 dnia: Lipiec 01, 2011, 13:35:59 »
Furb, bardzo bym Cię prosiła o przetestowanie Yosha:

Rozumiem że Tag na tych targach to jakaś dalsza wersja, więc...

- czy d+2,2,1 nadal jest naturalem?
- czy d+2,2,d+1 jest naturalem? jak karalne?
- czy b+2,2 nadal jest naturalem?
- przejdź do NSS (2+3) -  czy robiąc d+2,2,2+3 możesz wyciągnąć miecz? (czyli przejść do postawy z mieczem?)
- czy 1+2 (KIN), 2 nada wysoko wybija? Jaką ma stratę?
- czy 1,2,1 (ostatni) przewraca na normal hicie?
- czy b+2,1 wybija do juggla?
- jak się zachowuje d+1 na CH?
- Jakieś nowe ciosy z pozycji Bad Breath? (d/b+1+2). Pomashuj tam trochę :)
- czy jest przejście f,f+3~1+2? (przejście do KIN?)

z TZ:

- 1,1.. test if it's really 0 on hit. (test: vs Law. Yoshi trafia Lawa 1,1. Law maszuje WS+1, Yoshi d/f+1. Jeśli Yoshi będzie szybszy, to jest 0 na bloku (przynajmniej). Jeśli zderzenie, -1. Jeśli Law wygrywa: więcej)
  - d/f+1.. test if it's -4 on block. (Test: Yoshi vs Yoshi, Yoshi d/f+1 na blok i maszuje d/f+4, drugi Yoshi po bloku d/f+2,2. Jeśli zderzenie, -4. Jeśli d/f+2 wygrywa, mniej niż -4. Jeśli d/f+2,2 wygrywa, wiecej)
  - see if KIN f tracks opp. (wejdź w KIN (1+2), każ oponentowi stepować i zrób f. Trackuje?)

Zanotuj proszę i posprawdzaj, byłabym baaaardzo wdzięczna. :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2011, 17:19:06 wysłana przez Tenshimitsu »
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #209 dnia: Lipiec 01, 2011, 22:39:02 »
@Tenshi
@_______________@... sproboje... ale yoshem to nawet w BR nie umiem grac to bedzie ciezko. Tam nie ma czasu i z kim ustawic sie na sprawdzanie czy cios ma 0 czy +1. Moge sprawdzic najbardziej podstawowe wlasciwosci ciosow.

@Nevan
Po shredderach na trafieniu spokojnie siedzi bound po b+3,1+2. Nawet po trzecim hicie (mozna chyba zrobic 3, nie?) siedzi. Ponad to wydaje mi sie, że łokieć ma wiekszy zasieg. Potem jakis Williams player uzywal jakiegos nowego stringa z kolanem, ktore chyba daje W! i jest karalne na punche na pewno.

@Rupert
Pogralem troche miguelem, ale absolutnie nie widze u niego wiekszych zmian. Chyba jedyna istotna zmiana to strój. Jakis koles pozniej tym gral, ale tez nic specjalnego nie zaobserwowalem. Sprawdze Twojego gwaranta jutro.

@Cambion
Tam jakis koles gra mardonem, wiec go po prostu zapytam. Ogolnie wydaje sie byc mocno zbuffowany.

@Temat
Dzisiaj gralem mniej bo mialem pare innych rzeczy do roboty, ale jutro i w niedziele to bede siedzial ostro nad tym. Po 12 na jakis czas zagrodzili to i pewna grupa graczy francuskich testowala gre solo (wydaje mi sie, ze dogadali sie z ekipa organizatorow. Gadali o tym, ze to VIP czy co ... @_@). Pozniej odbyl sie mini turniej SE. Najpierw wygralem z jakims azjata-francuzem, a potem przegralem z jakims chreddy playerem, ktory wygral tur i dostal SCIV z koszulka (Nie znam nickow tych ludzi, bo tam to z 3 osoby po angielsku gadaja, a i tak ciezko idzie ich zrozumiec). Potem mialem mozliwosc normalnego pogrania. Z czasem zaczelo mi nawet niezle isc (nie myslalem, ze bedzie mi sie tak dobrze grac na sticku). Niestety 2 sticki na 4 sa beznadziejne, a 2 sa zajebiste, takze warto miec farta aby usiasc z lewej strony. Co do samej gry... Zaczyna mi sie coraz bardziej podobac. Jest dynamicznie, ale dzieki wielkosci aren nie walczy sie na samych scianach. Kluczem do zwyciestwa jest bardzo czeste tagowanie sie. Dzieki temu mozna sobie pozwolic na wiecej bledow. Nie wiem jak bardzo WR+3 Bruce'a i Miguela roznia sie od innych w BR, ale w TTT2 wypieprzaja przeciwnika na odleglosc calego ekranu(!). Bruce i Paul maja potworny DMG, zwlaszcza ten drugi, ktory chyba dostal jakiegos boosta do damage'u. Jesli chodzi o Alise to... wyglada na to, ze zostala niezle zbuffowana. Wczesniej 4 nie wybijalo w ogole. Teraz nie dosc, ze wybija to jeszcze na normal hicie (w br to trwa i13, jesli nie jest dluzsze niz i16 to mamy prawie najlepsza wybitke gry @_@...). Do tego Piły po rzutach maja znacznie wiekszy sens dzieki DBOOT+2,1B!. Ala w Tagu cholernie mi sie podoba i jest w cholere lepsza niz w BR-ce. Co do Jacka to nie znalazlem ciekawszego zastosowania dla WS+2,1. Ogolnie bardzo podobny do BR (jak juz konczylem to odkrylem jakies kolanko po f+4, jutro to sprawdze). Podsumowujac... Tag coraz bardziej mi sie podoba. Bardzo przypomina BR, ale dzieki duzym arenom gra nabiera zupelnie innego wymiaru. Ponad to coraz lepiej mi sie gra na sticku (moze w koncu naucze sie na tym grac ;D). Harady niestety nie udalo mi sie dorwac, ale chyba oprocz zapowiedzi figurek nic specjalnego nie mowili (nie mam info).

PS
Nie znam sie w ogole na tych maszynach i jak to dziala. Podczas turnieju, ziomek ktory to obslugiwal, na chwile otworzyl maszyne i ja resetowal, aby ustawic ilosc rund na 3. Wtedy na ekranie ukazal sie dashboard do PS3. Zapytalem go czy to hula na PS3 to powiedzial, ze wszystkie maszyny dzialaja na devkicie PS3, bo tak namco lubi. Ponad to dodal, ze wersja na PS3 najprawdopodobniej niedlugo zostanie ogloszona.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2011, 23:22:09 wysłana przez Furb »