Autor Wątek: Arcana Heart 3  (Przeczytany 18783 razy)

jorrdqn

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
    • Email
Arcana Heart 3
« dnia: Lipiec 21, 2010, 13:36:45 »
PS3/Xbox 360 port confirmed

http://www.imagebam.com/image/79d65489436474


HYPE
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2010, 13:41:46 wysłana przez jorrdqn »

Slide

  • Gość
Odp: Arcana Heart 3
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2010, 13:53:14 »
Ja pier... czy Ci japończycy nie mogą zrobić normalnych postaci... jakieś dziewczynki z dużymi cycami... nosz kur... beznadzieja... kolejna gra dla onanistów/pedofili
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2010, 13:55:37 wysłana przez Slide »

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Arcana Heart 3
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2010, 13:55:37 »
Szkoda, że nie są prawdziwe co Slide? :P od razu zmieniłbyś zdanie :D

Slide

  • Gość
Odp: Arcana Heart 3
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2010, 13:58:22 »
dlatego nie oglądam anime bo jak widzę takie postaci to nie dziwię się czemu ludzie mówią, że to dla dzieci. ja chcę postaci rodem z hokuto no ken, jojo's bizzare adventure koksów którym żyły pękają, lasek jak morigan, millia, i-no a nie dzieci z dużymi piersiami i piszczącymi głosami

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Arcana Heart 3
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 21, 2010, 14:00:33 »
zgadzam się ze slidem, tylko czemu nie grasz w sf jakąś męską i władczą postacią jak sagat, bison czy abel tylko dhalsimem, który lameoutuje ludzi anorektycznymi pokami :/
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Arcana Heart 3
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2010, 16:19:41 »
Dobijacie mnie, bez kitu...

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Arcana Heart 3
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 21, 2010, 16:27:59 »
A co Sneju, nie rozumiesz tego, że niektórym nie podobają się takie postaci? :F

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Arcana Heart 3
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 21, 2010, 17:49:38 »
Oczywiście że rozumiem (mi też zbytnio się nie podobają), nie rozumiem tylko jak można dyskryminować grę tylko z tego powodu. Przecież to jest bijatyka, a nie anime czy jakiś rpg. Jeśli gra ma fajny, spójny system i ciekawe postacie, to jest dobra nawet jeśli dizajn jest c**jowy. "Gra dla onanistów/pedofili"... no ok. Ja mógłbym powiedzieć za to, że przy np. Arcanie taki sf4 to gra dla no-skilli i dzieci, tyle że mogę to przynajmniej jakoś uargumentować (inna sprawa że mi sie nie chce ;p). Nie wiem po co od razu skreślacie grę ani razu w nią nie zagrając.

Zresztą nawet jak kogoś tak bardzo jara dizajn, to nie wiem z jakiego powodu gra plastelinowym ludzikiem z afryki reklamującym adidasa : P

Dadrot - Abel męski i władczy? ;d LOL.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Arcana Heart 3
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 21, 2010, 17:55:48 »
A ja nawet w grę z mega zajebistym systemem nie byłbym w stanie grać, gdyby nie podobała mi się żadna postać.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Arcana Heart 3
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 21, 2010, 17:57:42 »
No ja też nie, bo trochę ciężko tak grać. A co, grałeś w tą grę i ograłeś wszystkie postacie? ;]

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Arcana Heart 3
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 21, 2010, 17:58:58 »
Nie odnoszę się do Arcana Heart, bo nie mam pojęcia, co to za tytuł. Piszę ogólnie. ;)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Arcana Heart 3
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 21, 2010, 18:11:24 »
No w arcanie są (były) do tej pory tylko laski, dziwne laski, pojebane laski, śmieszne laski, ładne laski, cycaste laski, laski uczennice, laski na miotłach, laski z katanami etc. Nie rozumiem snejku jak można się dziwić, że ludzie nie chcą grac w grę z fajnym silnikiem ale totalnie nietrafionym w ich gusta art designie? Przecież w bijatykach nie ma fabuły zasadniczo, nic. Tylko postacie którymi grasz i system. Niestety, ale dla większości graczy ma to szalone znaczenie. Ja nie zmusiłbym się do siedzenia i napierdalania w grę pokroju AH albo MB. Poza tym na jakiej zasadzie sf4 jest no skillowe?? Nie zauważyłem abyś był jakimś world topem w ten tytuł, znaczy się co? nie masz skilla? Co to jest ten skill o którym mówisz? Wciskanie guzików i 1 frame linki? To jest skill? elaboruj może, bo przy takim podejściu to taki starcraft jest totalnym no skillowym tytułem dla n00bów. Topowi gracze w korei zarabiają po 300k$ rocznie, może się skusisz? 2h w custom game i wszystkich rozjebiesz.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Arcana Heart 3
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 21, 2010, 18:20:45 »
No akurat co do starcrafta, to nie wydaje mi się żeby powstała kiedykolwiek bardziej skillowa gra. Może guilty gear ;p

Lol, Dadrot, u ciebie też ciężko ostatnio z wyczuwaniem ironii. Napisałem o sf4 jako grze dla dzieci i no-skilli w taki sam sposób, w jaki Slide napisał o AH jako grze dla onanistów i pedofili - bez sensu, bez żadnych argumentów. No chyba że dla kogoś rzeczywiście argumentem jest animacja postaci, to ja w takim razie mogę podać fakt, że w sf4 łatwo jest wymashować reversala (równie głupi argument).

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Arcana Heart 3
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 21, 2010, 18:33:52 »
A to sorry, nadmiar słońca stępia zmysły (to plus browarek:P), mi scusi snejkuś.
Dla mnie największym dylematem jest interpretacja skilla właśnie, dla jednego to będzie gdlk reflex, dla innego uber manual, dla bolka z siłki podniesienie 250 na klate a dla kasparova szachy. Osobiście nie lubię porównywać bijatyk bo w każdej trudność leży gdzie indziej (każdej dobrej). Street fighter 4 to ogranie na złe MU i bulshity (gdzie jest skill w goniącym setha zangiefie?), VF to solidne po maksie podstawy etc. dla mnie osobiście gra skillowa to tytuł który jest świetnie zbalansowany i łączący w sobie umiejętności motoryczne ze strategią/opanowaniem. Bijatyki często takie nie są, za dużo dysproporcji, za dużo randomu zbyt duży nacisk na uber czas reakcji w wielu sytuacjach. W grach elektronicznych najbardziej skillowy pozostaje dla mnie SC/wc3 oraz nieśmiertelny dla mnie quake(live). Tam randomu praktycznie nie ma (może hujowe respawny), czas reakcji wymagany jest na poziomie ludzkim, manual nikogo zbyt nie ogranicza. Liczy się tylko włożony czas w trening, ogarnięcie i żelazna psyche. Nie ma durnych mixupów 50/50, gry do jednego juggla czy exploitowania matchupów etc. ale to moja opinia...
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Arcana Heart 3
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 21, 2010, 18:50:46 »
http://www.youtube.com/watch?v=4Iz_N_TYkTQ

No jak to się może komukolwiek nie podobać? :[