Autor Wątek: Guilty Gear HD - plotki  (Przeczytany 5697 razy)

Slide

  • Gość
Guilty Gear HD - plotki
« dnia: Lipiec 13, 2010, 20:43:35 »
Arc System Works. Jeszcze nic Wam to nie mówi? Blazblue. Nic? Guilty Gear. Nic? Jeśli choć na jedno z poprzednich pytań odpowiedziałeś "wiem!", zapraszam do rozwinięcia newsa.

Oczywiście chodzi o developera-specjalistę w dziedzinie tych "prawdziwych", wymagających mega skilla bijatyk w klasycznym ujęciu 2D. Otóż studio na swojej oficjalnej stronie zamieściło teaser, który zakończy odliczanie dokładnie 23 lipca. Wtedy to też poznamy, jaką to niespodziankę przygotował dla nas developer. Plotka głosi, że może to być kolejna odsłona Guilty Gear!


http://www.arcsystemworks.jp/

Proszę żeby to był Guilty Gear !

Źródło: Ps3site.pl

cieslak

  • Gość
Odp: Guilty Gear HD - plotki
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2010, 22:24:38 »
Po ciężkim dniu pracy, gruby news! :D Tylko żeby był online, no i żeby kogoś dodali, jak to będzie nowe GG. :) Czekamy, czekamy.

Patosław

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: PatoslawPL
  • Skąd: Wrocław
Odp: Guilty Gear HD - plotki
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 15, 2010, 00:13:23 »
Guilty Gear HD  ???

Coś kiedyś słyszałem, że Arc straciło prawa do GG, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Jeżeli rzeczywiście wyjdzie to wiem, że nie będe grał w nic innego.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2010, 00:15:00 wysłana przez Patosaw »

cieslak

  • Gość
Odp: Guilty Gear HD - plotki
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 15, 2010, 08:21:59 »
Guilty Gear X3, a proper sequel, is a definite possiblity for a high-definition release on the Xbox 360 or PlayStation 3, according to Guilty Gear creator and producer for the series, Daisuke Ishiwatari.

Speaking with NowGamer, the comments were made in speaking about how Guilty Gear is a COMPLETELY different series and world than that of BlazBlue (Arc System Works? most recent fighting game release) and that the latter hasn?t necessarily replaced the former. However, he says that a ?crossover? series that would feature characters from both Guilty Gear and BlazBlue in the same game, is unlikely and not something that he personally would want to see.

To quote:
?Personally I don?t like that idea,? Ohno replied. ?What we can say about Guilty Gear is that it is not dead yet. It has not ended. The producer/creator of Guilty Gear, Daisuke Ishiwatari, his comment for this meeting [was] ?I have the full intention to create Guilty Gear for PS3 and 360.? It?s a different world ? it?s not BlazBlue taking over Guilty Gear, but Guilty Gear is an important thing for us and we want to make sure fans of Guilty Gear continue to have fun in that world.?


No nie ma chuja, że nie wyjdzie kolejna część GG. :D

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Guilty Gear HD - plotki
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2010, 11:08:59 »
dobrze by było, byle tylko przed moją emeryturą ;d

Slide

  • Gość
Odp: Guilty Gear HD - plotki
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 24, 2010, 21:21:49 »
no dobra 24 i za cholerę nie wiem po co był ten zegar na stronie arcsystem... chyba będziemy musieli jeszcze poczekać za nowym gg

mace

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 309
  • eloszka
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: opole
Odp: Guilty Gear HD - plotki
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 01, 2010, 00:32:23 »
natknalem sie na shoryukenie na cos takiego: http://shoryuken.com/content/concerning-future-guilty-gear-1966/ .

hm... czyli JAKAŚTAM nadzieja jest...
Kejim [16|Paź 20:47 ]:   :kejim:

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Guilty Gear HD - plotki
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 01, 2010, 00:44:30 »
nie Mace.

Jeśli nowy GG ma być "na czasie" to ja pie**** i gram w AC.
Tak, wiem, że liczenie na kontynuację AC utrzymaną 100% w duchu dotychczasowej serii to życie mrzonką, ale chrzanię GG w 3d i chrzanię GG bez FRC.
Moje pięści krwawią śmiercią!

mace

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 309
  • eloszka
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: opole
Odp: Guilty Gear HD - plotki
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 01, 2010, 01:11:28 »
spoko, spoko ;). wrzucilem ten artykul w celach pogladowych i zeby zaznaczyc ze szansa na nowe gg(i to takie uposledzone, ale 'nowe') istnieje.

mi tez pomysly Pachiego sie nie podobaja. tzn. grafiki w pseudo 3d tak jak w SF4 nie jestem sobie w stanie wyobrazic i totalnie nie wiem jak mialobo to wygladac wiec do tego podchodze neutralnie. co do braku frc to rzeczywiscie straszna pomylka. ta gra dzieki temu naprawde zyskuje.  napewno byloby cos w zamian ale totalnie nie jestem w stanie wymyslic co. nic leszego nie wymysla 8). podsumowujac, jakby tak to mialo wygladac, to jestem na nie.
Kejim [16|Paź 20:47 ]:   :kejim:

cieslak

  • Gość
Odp: Guilty Gear HD - plotki
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 01, 2010, 08:17:08 »
Klikam i mimo że jestem zalogowany, to nadal mi pokazuje, że nie mam dostępu. -_- Niech ktoś zrobi jakiegoś print screena. :]

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: Guilty Gear HD - plotki
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 01, 2010, 14:03:15 »
Było jako artykuł na głównej, ale już nie ma. Ogólnie pisali, że ASW nie chce wypuszczać GG na razie (odebrałem to jako "w przewidywalnej przyszłości") - chcą się skupić na BB. I że release AC na PS3/X360 nie, że jak już to nowe GG (mniej elitarne pod względem wymagań manualnych, bo muszą być z tego pieniądze oraz z SF4-style graphics, ale z zachowaniem charakteru grafiki z poprzednich części).
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.

Slide

  • Gość
Odp: Guilty Gear HD - plotki
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 01, 2010, 18:37:05 »
Było jako artykuł na głównej, ale już nie ma. Ogólnie pisali, że ASW nie chce wypuszczać GG na razie (odebrałem to jako "w przewidywalnej przyszłości") - chcą się skupić na BB. I że release AC na PS3/X360 nie, że jak już to nowe GG (mniej elitarne pod względem wymagań manualnych, bo muszą być z tego pieniądze oraz z SF4-style graphics, ale z zachowaniem charakteru grafiki z poprzednich części).

niech spier.dalają za takim gg i wolę kupić sobie ps2... chyba niedługo tak zrobię...

Bellevar

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Bellevar
  • Skąd: Grudzidz
Odp: Guilty Gear HD - plotki
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 01, 2010, 18:39:53 »
Ehh...albo AC w HD albo w ogóle jeśli mają takie rzeczy tworzyć.

cieslak

  • Gość
Odp: Guilty Gear HD - plotki
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 01, 2010, 19:02:33 »
A niech zrobią coś takiego. :D Stracą szybko kasę i wrócą do starego GG. :)

PiT

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • no c**j no
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: z plaży ;b
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
Odp: Guilty Gear HD - plotki
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 01, 2010, 19:44:00 »
mi tam sie podoba. z FRC i tak nie korzystam, ze slashbacka tez nie.... niech robia xDDD