Autor Wątek: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami  (Przeczytany 140882 razy)

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 22, 2010, 17:39:14 »
Omg czy wy nie macie lepszych powodow  do napinki ?Jesli chcesz byc inaczej rozstawiony w tabeli , przyjedz na turniej udowodnij , co do pisania , ze gra z lepszymi graczmi usprawnia Twoja gre ( stajesz sie bardziej doswiadczony ) jest to prawda , LECZ o ile pamiec mnie nie myli byl gracz( dalej jest ) gral Stevem nie mial sparing partnera  cwiczyl wszystko na praktyce i co... wygral wielki turniej nie wiem Evo ..... chyba,  nie jestem pewien poprawcie jak :) Di bedzie wiedzial :)

Piszesz tutaj o Stevie88 z Włoch, ćwiczenie kar itp, na practice było realne lecz teraz w T6 brać opcji command capture skutecznie ten rodzaj treningu okraja...

Damix

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 83
  • :DDD
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Damianzzz3
  • Skąd: Lublin
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 22, 2010, 19:04:44 »
Dopiszcie mnie do DJ i Larsa. z góry thx ;)

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 22, 2010, 20:47:57 »
Dopiszcie mnie do DJ i Larsa. z góry thx ;)

Uzasadnij.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 22, 2010, 21:11:41 »
Ale mi poprawiles humor w KFC  :D
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 23, 2010, 10:53:09 »
Co z moją propozycją?

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 23, 2010, 11:20:28 »
Ja się tym mogę zająć  (o czym mówię ci już nie pierwszy raz ) . Jeżeli wrizen jest chętny to tym lepiej  ;]

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 23, 2010, 11:24:40 »
Teraz jest większy odzew, więc... daję Ci wolną rękę :)

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 23, 2010, 12:53:06 »
No fakt, gdyby Swayman trochę więcej jeździł na turnieje, byłby przecież zawsze wysoko.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 23, 2010, 14:35:15 »
Ja jestem chetny, ale Zajman ma o tym duzo wieksze pojecie wiec lepiej zeby on zrobil system punktowania itp. Aktualizacja oraz roznymi komentarzami moge sie zajac ja.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 23, 2010, 23:27:22 »
BigBoya usunołem bo w jego miejsce dodałem paru graczy którzy są jednak dużo lepsi od niego, nie chce pchać na siłę każdej osoby z łodzi....

A co do ciebie to sorry wcale Komandos nie uważam żebyś grał z słabymi graczami wręcz przeciwnie, poprostu wiem że ona poprostu się bardzo przykłada( żadko się widzi osoby mające notatnik od tekkena)
i wcale nie uważam żeby Łódz miała tylu świetnych graczy, mamy Tokisa a poza nimi poprostu solidnych graczy, ja jestem tylko "Pałą do lania" i dopuki się nie przyłorze to tak zostanie, ta lista wcale nie jest poukładana od najleprzych do najgorszych tylko randomowo według mojego widzi mi się(sam uważam że nie można ocenić kogoś po paru fajtach i wynikach) a ta cała zamiana to był wynik sprzeczki między mną a Olgą i nie myślałem że ktokolwiek traktuje kolejność pisanych osób za ważną, pytałeś się dlaczego zamieniłem to ci grzecznie odpisałem, wiem że się przykładasz do gry:)
Obiektywny oczywiście że nie jestem bo z Tokisem dużo ją staramy się nauczyć ale poprostu miałem wielu uczniów (Haos,Cisu,Junior...) i żaden tak szybko nie kumał, poza tym ma predyspozycje na dobrego gracza manualnie.
Powtarzam ta kolejność się dla mnie nie liczy !!

Co do Swaya to moim zdaniem jego ojcu w czasie pracy nad Sway'em objawił się akurat Tekken i jak dla mnie on jest ciągle Top3 PL

Może ustalmy że każdy kto podaje kogoś może niech oceni grę podawanej osoby i wiedzę na jej temat od 1-10  i na podstawie tego się tego się to złoży, możecie kopiować listę i punkty  po swojemu wstawiać, wyciągnie się z tego średnią w miarę możliwości i tyle, co wy na to??
Gdzie wiadomo 10-poziom opanowania jak np. Gajda(Lars),Tokis(christy),Di(Panda)
?????
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2010, 02:56:32 wysłana przez Velurian_TLT »

Tundra

  • Gość
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 24, 2010, 01:27:49 »
Dadrot nie chodzi o to, że Sway'a nikt nie docenia. Wiemy jak Paweł gra, i nie raz udowodnil ze nic nie grajac w Tekkena mozna byc na podium :D Chodzi o to, ze Sway raz sie pojawi, cos ugra a potem o nim cicho. Mial najlepszego Ravena w DR'a a wiem ze przez wiele miesiecy od wydania w T6 nie obczail nawet command listy Czarnucha;p A teraz niby cos nim pyka, ale zapewne znajac go nie zna juglee'i :D Ta lista raczej ma na celu napisanie o aktualnych graczach a nie co bylo kiedys. Z tego co wiem Sway gral Paulem i Leo w Łodzi i nikim wiecej. I juz na zadnym innym turnieju sie nie pojawil ( minelo juz ponad pol roku, szmat czasu). A co do niektorych postaci praktycznie nie mozna napisac kto jest najlepszy, bo nikt tej postaci nie ruszyl na tyle powaznie zeby to byl jego main na turnieju i cos nim ugral. Cambion niby najlepszy Wang a wiem ze Obi cos nim gral na turnieju, nie mam poejcia jak gra Cambion Wangiem bo znam glownie jego Marduka. I tak mozna dlugo wymieniac. Scena jest troche za malo i zbyt randomowo ludzie jezdza na turnieje aby mozna bylo okreslic kto jaka postacia gra najlepiej. Wiadomo sa postacie obsadzone porzez niektorych graczy od lat np: Anna przez Nevana czy Lili przez Sola i nie ma watpliwosci ze graja tymi postaciami najlepiej. Ale jak ktos mial najlepsza postac w DR'e (Gajda DJ'a) a nagle w T6 gra Jinem, Larsem ( nie przypominam sobie by Gajda gral DJ'em na jakims turnieju) to troche ciezko napisac jak gra teraz nie widzac w ogole jego gry ta postacia. BTW Damix kim Ty w ogole jestes?

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 24, 2010, 10:56:33 »
Może ustalmy że każdy kto podaje kogoś może niech oceni grę podawanej osoby i wiedzę na jej temat od 1-10  i na podstawie tego się tego się to złoży, możecie kopiować listę i punkty  po swojemu wstawiać, wyciągnie się z tego średnią w miarę możliwości i tyle, co wy na to??
Gdzie wiadomo 10-poziom opanowania jak np. Gajda(Lars),Tokis(christy),Di(Panda)
?????
Nie kombinuj... ten pomysł jest jeszcze gorszy niż pierwotny.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 24, 2010, 11:45:08 »
Po bo kombinować, przy takim motaniu zaraz będą spiny o to czy ktoś zasługuje na tyle i tyle punktów. Ranking którym się zajmiemy z Zajmanem będzie jasny i z góry mówił co jest jak punktowane.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 24, 2010, 12:03:22 »
Cambion niby najlepszy Wang a wiem ze Obi cos nim gral na turnieju, nie mam poejcia jak gra Cambion Wangiem bo znam glownie jego Marduka.

To był lista osób grających daną postacią. A jeśli chodzi o najlepszych tą postacią to takich nie ma bo nikt nim nie zagra na poważnie na turnieju, a przynajmniej ja bym się nie odważył. Pykam nim od święta na free fightach, a moda nad nim wziąłem bo nikt inny nie chciał, ot co. Wątpie abym kiedykolwiek zagrał na turnieju kimś innym prócz Craiga. No chyba  że osiągnę według mnie jakiś zadowalający poziom Leo i trafie na baaaaardzo złego matchup'a dla Marduka, typu Law.

A co do rankingu to jak najbardziej popieram. Masz czas i zapał do tej gry to jeździsz na turnieje i zbierasz punkty, a jak jesteś niedzielnym graczem, któremu nie chce sie ruszyć dupy (chyba sam takim się staję :P) to nie znajdziesz się nawet na końcu takiej listy.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2010, 12:06:52 wysłana przez Cambion »

Tundra

  • Gość
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 24, 2010, 12:04:39 »
Dlatego mowie Cambion, ze w przypadku niektorych postaci nie ma sensu pisania kto gra najlepiej :)