Autor Wątek: EAST GAMES UNITED III (EGU3) - kolejny wielki turniej gier potej stronie Wisły  (Przeczytany 12094 razy)

FishBone

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Combo's
    • Email
  • PSN ID: vonfishbone2
EGU III
(29-30 Maja2010)


 
Nie opadły jeszcze emocje po Juwenaliowym turnieju gier konsolowych "Nie dla idiotów", a my już mamy dla was kolejną ważną informację na temat następnych eventów, które odbędą się w najbliższym czasie.

Podobnie jak "Turniej nie dla idiotów" event odbędzie się również w stolicy Podlasia. Białystok organizuje trzecią już edycję największej imprezy o tematyce gier potej stronie Wisły.

EGUIII - bo tak oczywiście nazywa się ten wspaniały event będzie skupiał ze sobą przez dwa dni graczy i fanów gier PeCetowych oraz konsolowych zarówno Online'owców jak i Offline'owców.

Impreza odbędzie się w ostatni wekend maja, będzie to dwudniowy maraton dla prawdziwych graczy. Spotykamy się już 29-30 maja aby po raz kolejny sprawdzić swoje umiejętności w danej grze.

Osoby zainteresowane turniejami PC zapraszam na oficjalną stronę East Games United (EGU):

->http://egu.org.pl/index.php?page=home



Graczy konsolowych proszę o jeszcze trochę cierpliwości, gdyż narazie pewnym ewentem na konsolach są symulacje piłki nożnej, czyli FIFA10 oraz PES2010. Szczegóły poniżej:

->http://combo-s.pl.tl/FIFA-10.htm

->http://combo-s.pl.tl/PES-2010.htm


Oczywiście mamy w planach zorganizowanie większej ilości turniejów konsolowych rozgrywanych podczas EGUIII. Poniżej zdradzamy kilka szczegółów:

-Prócz PES'a na Playstation 3 odbędzie się prawdopodobnie turniej w  bijatykę (Tekken6,SuperStreet Fighter 4, Soul Calibur 4, MK vs DC Universe, UFC Undisputed, Fight Night 4), wyścigówkę (NFS:Shift, CMR:Dirt 2, itp.) możliwy jest też Resident EVIL 5, Red Dead Redemtion i wiele innych.

-Sęk w tym że to wy wybieracie gry w które zagramy na EGUIII, zostały uruchomione odpowiednie fora oraz sondy mające na celu dać odpowiedź w co gramy na EGUIII.

-Wśród Playstation 3 pojawi się także Nintendo Wii, a razem z nią najpopularniejsze gry (Wii Sports, Mario Party 8, Wii Play, Super Smash Bros...).

-Do tego wspaniałego zestawu dodajemy klasyczne stanowiska ze starymi konsolowymi wyjadaczami ( w tym nieśmiertelny PEGASUS :) )

-Wysokość puli nagród na EGUIII wynosi 50 000zł!!!

-Wpisowe na gry konsolowe będą oscylować w granicach 10-20zł



Tak więc głosujcie, komentujcie, pytajcie - zaczynamy odliczanie do EGUIII
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2010, 16:51:17 wysłana przez FishBone »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Będą puchary? ;D


Jeśli rozegrany zostanie turniej Tekkena 6 i będzie to sobota, to chyba przyjadę. Do Wrocławia (Tawerna) nie mogę się wybrać, bo w niedzielę muszę być w Warszawie, więc... zobaczymy.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Bede sklonny przyjechac drugi raz tylko wtedy jak bedzie na 100000000000000% wiadomo jakie beda nagrody. No i przydaloby sie wiecej osob.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Wiekszosc osob bedzie w tawernie, a watpie zeby cala impreze przelozyli z tego powodu. Chyba ze turniej bedzie 30, a nagroda bedzie sensowna to na hardkorze zalicze 2 turnieje 2 dni z rzedu :D
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Bardzo dziwne taka wielka impreza a tak póżno info.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
-Wysokość puli nagród na EGUIII wynosi 50 000zł!!!

Ciekawe kto w to uwierzy po ostatnich, "rewelacyjnych" nagrodach na turnieju :D

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Jestem pewny ze jak jeszcze troche pojedziesz po Fishbonie, to zwiekszy sie szansa ze jednak bedzie ten turniej w tekkena, bo poki co to nic pewnego.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
@Frizen - nie bardzo zrozumiałem czy się ze mną zgadzasz czy się mnie czepiasz :P Ale mniejsza o to. Fakt że na ostatnim turnieju do samego końca na stronie z nagrodami było PS3, a tutaj (na 10 dni przed imprezą) nie ma póki co nawet żadnej bijatyki w planach może budzić uzasadnione obawy co do końcowego efektu. Sam byłem chociażby na Portykonie 3 i 1/3, który był co prawda jednym z najlepiej dofinansowanych konwentów ostatnich lat (przynajmniej takie wrażenie można odnieść), ale ostatecznie pula nagród nie była zbyt ciekawa ani różnorodna (mimo szumnych zapowiedzi o tym że nagrody będą warte 15 czy ileś tam tys. zł). Jedyną ciekawą nagrodą zdawał się być oryginalny, japoński model gundam'a który szczęśliwie udało mi się zgarnąć (wartość 250~300zł)... 
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2010, 22:32:31 wysłana przez PePe »

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Co tak skromnie tym razem? Trzeba było od razu napisać 'pula nagród 100 miliardów'  :P Nawet jeśli jest taka pula to 95% z tego będzie przeznaczone na gry PC, więc nie napalaj się Frizen.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Bardzo dziwne taka wielka impreza a tak póżno info.
Mam takie same wrażenie...
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

FishBone

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Combo's
    • Email
  • PSN ID: vonfishbone2
Sluchajcie... EGU jest organizowane po raz trzeci i zawsze odbywa sie w ostatni wekend maja. Ja nie majac czasu wziac sie za obydwie imprezy powiedzialem glownym organizatorom (NZS) ze najpierw ogarne Juwenalia, a pozniej bedziemy sunac z EGU.

Co do puli to racja, 50 000zl jest przeznaczone na caly turniej. Prawdopodobnie najwiecej z puli zgarnie CS - ciezko mi powiedziec co dostana konsolowcy.

Nie mniej jednak skoro zalatwiamy dodatkowo Wii i Pegasusy itp to i tak dla graczy konsolowych bedzie to gejmingowa uczta.

Turniej tekkena jak juz to odbedzie sie bankowo 29 maj. W niedziele planowany jest pes oraz jakas scigalka.

FishBone

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Combo's
    • Email
  • PSN ID: vonfishbone2
Turniej Tekkena przyjety do skladu EGU III -> http://combo-s.pl.tl/Tekken-6.htm

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Dopisz mnie.

Nie będzie problemu, jeśli dotrę na miejsce chwilę przed 11? Nie mam możliwości, żeby być tam wcześniej...

FishBone

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Combo's
    • Email
  • PSN ID: vonfishbone2
Widze ze zmierzasz po trzeci tryiumf z rzedu wsrod rozgrywek tekkena6 na Podlasiu - zobaczymy czy ci sie uda. O 11 pasuje ;)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Di sie boi przyjechac do nas do Tawerny ot (-8.