Autor Wątek: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6  (Przeczytany 71167 razy)

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #345 dnia: Maj 30, 2010, 14:19:46 »
Turniej bardzo pozytywny, ale skrzywił go chyba trochę alkohol :D. Gratz Nevan, pozdrowienia dla wszyskich co byli, fajnie że wygrałem chociarz jedno starcie w grupach i to chyba nawet nie fartem, będe grał Larsem bo odkryłem że ma fajny strój pod trójkątekm; taki soulowy trochę no i jest niszczycielem z tego co widziałem.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #346 dnia: Maj 30, 2010, 14:35:57 »
Gratulacje dla zwycięzców! :)

Szkoda że w ostatniej chwili coś nam wypadło i nie przyjechaliśmy... bardzo się pozytywnie nastawiałam na ten turniej :(
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #347 dnia: Maj 30, 2010, 14:41:52 »
Lol, teraz patrzę na DE i trochę mnie dziwi jak, np. Solo mógł przegrać z Komandosem?

Nie wiem czemu ciagle ludzie zadaja takie durne pytania? "Czemu przegrales z Komandosem?" Bo dobrze gra, a to ze czasem pisze glupoty na forum nie oznacza ze nie umie grac.

Gratulacje dla zwyciezcow! Wyglada na to ze Spike coraz bardziej sobie poczyna na scenie ;D. Ogolnie bardzo fajny turniej i ciesze sie ze mialem okazje zagrac na wysokim poziomie z Polska czolowka. Nie komentuje przebiegow moich meczow w grupie. 4 nietrafione zagadki z rzedu zniszczyly mi wyjscie z grupy, ale taki jest Tekken ;d.

Podziekowania:

Nevan- Miliardowe dzieki za nocleg i wszystko co dla nas zrobiles. Sorki ze nie zdarzylem sie pozegnac, ale byles podczas meczu.
Tokis- Za towarzystwo i ladowarke. Mam nadzieje ze kiedys w koncu zagramy.
Gajda- Za przyblizenie mi realiow tekkenowych i fajny mecz w fazie grupowej
Solo- Za mozliwosc gry z Twoja lilka ;3
Mace- Za spary do 9 rano

I cala reszta z ktora mialem okazje pograc i pogadac. Weekend troche meczacy, ale uwazam ze warto bylo sie pojawic w Tawernie ;d.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #348 dnia: Maj 30, 2010, 14:52:40 »
Bolgan graj Paulem, w końcu wyszturchałeś nim Tundre  :D

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #349 dnia: Maj 30, 2010, 18:09:38 »
Turniej ogólnie bardzo fajny (choć tradycyjnie nie obyło się bez szczypty buractwa), znowu nie udało mi się wyjść poza top 12, ale swój występ i tak oceniam dobrze, Nevan był poza zasięgiem jednak  :P

Największym poszkodowanym turnieju okazał się Furb, który walki w grupie przegrał w najbardziej chamski sposób jak się dało.  ;)

Pozdro dla Oskara, C2 i K' za spary. Z kilkoma osobami nie udało się zagrać, no ale może innym razem  :)

Cytuj
Lol, teraz patrzę na DE i trochę mnie dziwi jak, np. Solo mógł przegrać z Komandosem?

Wszystko dzięki poradnikowi Spike'a "How to Be Pro''  :D


Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Benek

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Niemcza
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #350 dnia: Maj 30, 2010, 23:14:04 »
NINJA XD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

Sepkong

  • Moderator forum
  • Jr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Sepkong_PL
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #351 dnia: Maj 30, 2010, 23:21:23 »
w Tawernie zawsze jestem w top8. nieważne czy DR czy BR. Zawsze.
Tym razem do sukcesów zaliczę:
pokonanie Frizena 2:0 w grupie (za co mi się później odwdzięczył pokonując mnie w DE 3:0)
pokonanie Benka w fazie DE 3:1 (z kolei Benek mnie pokonał w grupie 2:0)
a z Tokisem w DE znowu 1:3 (tak samo, jak na AoT...)

aha - tak btw: styl gry tej trójki mi się najbardziej podoba: Tokis, Nevan i Benek

a jak ja gram, to wielu miało okazję zobaczyć, bo dość dużo sparrów było (czy to w Tawernie czy później)
pozdro dla wszystkich ogólnie, gratulacje dla zwycięzców

aha - Solo wreszcie dużo pograliśmy, a kabelek działa -Tekken już w 720p. No i nie włączaj za często zombie mode, bo sam wiesz, jak się to kończy

a - Soul, kiedy wesołe zdjęcia? Twój śmiech zabija śmiechem, że się tak wyrażę :D

Gagarin

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Gagarin_PL
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #352 dnia: Maj 31, 2010, 00:15:02 »
DE ułożyło się nie po mojej myśli: Spike i Frizen czyli 2 i 3 miejsce (w walkach u obydwu 3:1, zawsze cuś) no i d*pa

Soul - dzięki naszym bezstresowym, mega wesołym sparrom narodziły się podwaliny wspaniałej taktyki: fenomenalny Anty Tundra Stance!

Mariusz Tundra P. - traktuj grę bardziej na luzie, graj dalej bo turnieje bez Ciebie nigdy nie będą już takie same - maskotko ty nasza :*
Solo - pogramy ostro na następnym razem, od kiedy konsola wylądowała u mnie w pokoju będę miał więcej chęci na ćwiczenie Yoshem
Dzięki za sparry dla Tokisa, Spike'a, Qujona, Barta, Akiego, Mace'a i innych

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #353 dnia: Maj 31, 2010, 06:49:04 »
Gajdzie się fajnie ułożyła drabinka.


@Solo
Zapomniałem przypomnieć Ci o... wiesz o czym ;)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #354 dnia: Maj 31, 2010, 08:30:46 »
Ogolnie bylo wesolo (do pewnego momentu o czym zaraz). Jednakze przesadzilismy z drinkowaniem (ja gajda i rufus [aka Dawid aka Yuk]). W piatek klasycznie 1h snu przed tawerna i go:). Do grup jeszcze bylo niezle (przegralem tylko z Nevanem 1:2),pozniej nie bylo szans na pogranie, choc ja sie jeszcze trzymalem, Gajda jak gral z Tokisem to mial z -20 klatek wszedzie:- p. A poznej sobie usnal przy stoliku. Rufus (przyjechal z nami) zagral 2 mecze w PESa i tez usnal przy stoliku, a pozniej.. zniknal. Nie mial ze soba telefonu (zostawil u Nevana) i z deczko zaczelismy sie martwic. Szukalismy go wszedzie, zrobilismy obchod z Nevanem, pozniej Soul w promieniu 500m wokol tawerny, lacznie z polibuda. Nie bylo go nigdzie. A w dodatku byl pierwszy raz u Nevana,nawet nie znal adresu.

Zestresowany - wrocilismy w koncu z ekipa do Nevana. Otwieramy domofon,a on siedzi na schodach kolo Nevana drzwi! L O L: D. Mowil, ze myslal, ze poszlismy (bo bylna dolnym barze po zapoiekanke) i poszedl z buta do Nevana. Ja nie wiem jak on trafil taka dziale, nie znajac adresu, ale kamien z serca mi spadl i humor powrocil:)

Mialem fajna wesola ekipie w grupie, pozdrowka dla forumowego zadymiarza Kokolino :), Bolgana, Olgi, Mace i Nevana i obok Kati. Komandos pogramy nastepnym razem (moze u Was i moze nawet przestaniemy sie na forum klocic; tylko wiecej sie odzywaj:- p), niestety znikniecie Rufusa mnie wylaczylo i musielismy go szukac. Sepkong, K i Yun i Spike w koncu pogralisy dluzej (z Yunemi Spike pierwszy raz, w koncu) Ale nie zdazylem jeszcze klasycznie z Gagarinem i kilkoma innymi (moze i dobrze, pogramy nastepnym razem :). Olga szkoda, ze nie zdazylismy u Nevana pograc rano, ale poprostu juz padlem. x d. Sepkong tym razem tą rade wezme sobie do serca; ). Fajnie, ze wpadles na aftera:).

Za to koncowka u Nevana rano byla nie powiem - lol: o. Zainteresowani wiedza o co chodzi:).

ZajmaN - kolejna Tawera jak zawsze spoko, gratzy za Twoje gry, kozak:) pozdro dla Myszki ;- )

Frizen - zawsze beczkowo jest, to oczywiste, szkoda, ze na aftera nie wpadles, bo nic nie zagralismy pipo! ale pomysli sie cos u nas jeszcze moze jakies granie w koncu, dam Ci znac.

Gagarin - ten obrazek - : DDDDDDD Sepkong mi opowiadal o tym : p.

K'- kykyky... : ) fajnie, ze w koncu duzo pogralismy, swietnie sie z Toba gra (poziom i klimat). kyky

C2 - zajebisty z Ciebie ziomek, "cyk".. : -P Pogramy wiecej nastepnym razem, niezle Ci Henkiem idzie:).

Di - ta wiem, ale i tak telefonu zapomnialem hehe - dzis ten temat ogarne i dam Ci linka i zobaczysz co i jak.

Bart - odezwe sie w sprawie Exteela i artykulow, w niedziele nie mialem sily.

Gajda - znow nie zgralismy lol =o. Zrobie co moge w wiadomej sprawie!

Aki - szkoda, ze tylko chwile pogralismy, nastepnym razem pogramy dluzej!

Yun - pogramy na drugi raz wiecej, ponoc w grupie sie fajnie wkurzales..; o.

Spike - dobry poziom, fajny pozytywny klimat z checia pogram wiecej (na spokojnie), gratulacje za drugie miejsce.

Tokis - fajnie nam sie sparowalo, w piatek blondynka, w sobote Zafinka gora. Wyslij mi dzis sms, to wieczorem pogramy w SC2, przedluzyli w o ogole bete o tydzien! Nasze gry do nagrania jak gadalismy nastepnym razem, bo na tych padach z deko elo gralismy. Jeszcze je przejrze.

Obi, Kielbasa, Tenshi i Robson - szkoda,ze nie wpadliscie!

Mace & Yun napiszcie wiecej o tym graniu u Was itp:)

Nevan - : * za wina, dryndne pozniej itd
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2010, 11:08:24 wysłana przez Solo »

Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #355 dnia: Maj 31, 2010, 09:08:21 »
Rufus=Dawid? w jego stanie duchowym nie dziwię się, że jednak trafił : D
Solo, szkoda że nie udało nam się zagrać, w ogóle wzbudzasz pozytywne emocje tak już z samego wyglądu - dobrze Ci z oczu patrzy heh ;)
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php

ninjaxD

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #356 dnia: Maj 31, 2010, 09:32:59 »
Siemanko ;) Turniej jak zwykle zajenfauckenbisty :D Dzięki wszystkim za gre może poszło by mi trochę lepiej gdyby nie picie dzień wcześniej ;p

teraz szybkie pozdrowionka itp szmery bajery :

Solo- Jareczkuuuu why??;p wiem na co Cię stać a zagrałeś no wiesz jak;p pamiętaj Alkohol jest zły;p

Sepkong- Twój beak to mistrzostwo ach no podczas gry nie myślałem tylko się nim zachwycałem;p a spary drewienko vs drewienko też były dobre;p

Soul- niespodzianka bardzo dobrze graleś tą Julitką dla mnie chyba najlepsza w Polsce teraz naprawde duży postęp co mnie bardzo cieszy;)tak napisałem to to ja Twój nauczyciel jestem z ciebie dumny;p

Spike- normalnie niszczysz bardzo mi się podobała Twoja gra mam nadzieję , że jeszcze kiedyś pogramy trochę dłużej;)

Bart- oj Bart twoje żarty niszczą mnie genialne poczucie humoru:D

C2- bardzo dobry Henio tak dalej dzięki za spary:)

Zajman- Ach ten Twój Law no maszyna dobry fight będzie mi się to śniło po nocach myszka chyba dała Ci powera;p no no no:D

Gajda,Nevan,Tokis- nie mieliśmy okazji zagrać szkoda może następnym razem;)

POZDRO DLA WSZYSTKICH :-*


« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2010, 15:11:37 wysłana przez ninjaxD »

mace

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 309
  • eloszka
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: opole
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #357 dnia: Maj 31, 2010, 13:51:25 »
bylo super :D.
jesli chodzi o moj wystep w turenieju to przemilcze :D. chyba mialem problem ze skupieniem sie + procenty tez tak srednio mi pomogly, ale wazne ze byl klimat :).
generalnie to chyba byl najlepszy event na jakim bylem! :D
pozdrowienia dla Nevana, Barta(ogrooomne dzieki za pozniejszy support :*) Sola, Gajdy, Zajmana, Benka, Oskara, Miranko, Tokisa, Olgi, Soula, K', Qujona, Gagarina, Furba i calej reszty z ktora gralem i gadalem. rewelacja poprostu :).
@Solo- jutro juz postne dokladne info ;-).

Kejim [16|Paź 20:47 ]:   :kejim:

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #358 dnia: Maj 31, 2010, 14:09:39 »
After u mnie dalej trwa:-) Bawiłem się przecudnie tego weekendu i zamierzam się bawić dalej. Ten turniej był dla mnie szczególny, bo nigdy nie byłem w Tawernie (zawsze była tylko moja konsola i TV) to raz a dwa, w piątek dojęła mnie infekcja żołądka no ale jakoś nigdy nie jest mi dane grać na turach w dobrym zdrowiu (kto mnie widział na AoT ten wie:-)). Podziękowania lecą do:

Solo - świetnie, że w końcu się wyrwałeś, wiem czasem ciężko się wyrwać z trasy praca-dom ale cieszę się strasznie że wpadłeś:-) Mogłeś w końcu wypić tą kawę, bo bez życia byłeś w turnieju ale i tak jako jedyny mi coś urwałeś w grupie:-)

Bart - zapomniałem jak wyglądasz, do zobaczenia w czerwcu na hardcore party trzeba przechrzcić nową chate.

Tokis - świeżo upieczony Dyrektor Działu ds. Deburdelizacji:-)

Komandos - miło było poznać, fajnie jakbyś w realu się w ogóle coś do ludzi odzywał nie tylko na forum

Spike - bardzo chciałem się z Tobą zmierzyć bo dużo o Tobie słyszałem, jednak liczyłem na bardziej zacięty pojedynek

Olga - rozmowy o życiu z Tobą tak mnie wciągnęły że zapomniałem o bożym świecie no i spodnie podarłem:-) Koniecznie wpadnij na parapetówę! I odezwij się, czy cali dojechaliście.

Gajda - dziękuję za support przed i w trakcie turnieju, a także twardą lekcję Bruce'a parę tygodni temu. Mam nadzieję, że sprawy służbowe uregulowałeś?

Bardzo szkoda że nie wpadli Di, Tenshi i Robson - świetnie odnaleźlibyście się w turnieju bo poziom był naprawdę topowy, tylko Was zabrakło.

No i dzięki dla Di, to było bardzo miłe.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Soul

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Dzieroniw
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #359 dnia: Maj 31, 2010, 15:11:20 »
Nooo... To i Ja się wypowiem xD. Ogólnie zadowolony Top 8  w Tawernie nawet nawet  :)Poznało się wielu dobrych graczy.Wielkie podziękowania Dla Benka trening bardzo owocny! ;)


Gagarin - Nasz Anty Tundra Stance to maszyna xD

Sepkong - Zdjęcia będą będą spokojnie hehe śmiech to zdrowie!

Solo - Tawerna: Stun(alko) Cię pokonał xD za to widok banana jak znalazłeś Rufusa bezcenne.Mieliśmy wiecej pograć! : D

Ninja xD - szybko uciekłeś na następna misję ale i tak wielkie Dzieki ! ;)

Frizen - Lars po prostu miażdżył.

Bart! - po pierwsze dawaj muzykę ! dzięki za spary i doprowadzanie mnie do łez ze śmiechu xD

K' -  dzięki za spary świetnie sie grało. w grupie nie pokazałeś wszystkiego ale freeplay był świetny (mniej stresu) xD

Nevan - Gratulacje świetnie grałeś

Spike - ta nasza jedna runda w Tawernie "koooosmos czasu". xD musimy więcej pograć :)

Mace -  " Takie wavey" mnie zabiło xD "Nosferatu" też xD dzięki za spary rano w niedzielę na stunach xD

Tokis -  Świetne gry pierwszy raz grałem i bardzo mi sie podobało ;) Jeszcze pogramy mam nadziej ze bez zamulacza.

Gajda -  szkoda że tak mało pograliśmy.

Najman - czekam na kolejną Tawerne xD

Olga -  Zdjęcia były po prostu cudo ! czekam na nie z niecierpliwością xD


Pozdro dla wszystkich co byli ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2010, 15:17:29 wysłana przez Soul »