Autor Wątek: PS Move  (Przeczytany 2451 razy)

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
PS Move
« dnia: Marzec 11, 2010, 08:11:21 »
Sports Champions

Na pierwszy rzut oka zestaw popierdółkowatych gierek na PS3 korzystających z PS Move (oficjalna nazwa Wiilota dla PS3  ;) ), ale po pierwsze Eurogamer bardzo chwali ten tytuł, po drugie są tam "mieczyki" ^^ Zresztą zobaczcie sami: http://www.eurogamer.net/articles/playstation-move-hands-on?page=4

Swoją drogą SONY w końcu się kapnęło że spust nie ma być wypukły a wklęsły... Yeah w końcu nadgonili setki lat opóźnienia :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2010, 19:55:36 wysłana przez Di »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: PS Move
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 01, 2010, 19:57:28 »
Zmieniłem nazwę tematu, by dotyczył tylko PS Move.

Z ciekawości sprawdziłem dziś, po ile obecnie chodzą "różdżki". I wiecie co? To jest szaleństwo! Sam krótko po premierze kupiłem jeden kontroler za ok. 150 zł, a teraz na Allegro ciężko znaleźć jakiś poniżej 220 zł... skąd taka cena? Zbyt mała liczba urządzeń? Strasznie mnie to zaskoczyło o_O

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: PS Move
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2010, 20:11:50 »
Ja wstrzymałem się z zakupem właśnie w nadziei że ceny wkrótce spadna... jak widac przeliczylem sie.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: PS Move
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2010, 20:12:03 »
Dokładnie, ludzie rozkupili sklepowe zapasy w prawie całej Europie, teraz Sony na szybko stara się kombinować dostawy na święta :)

@Furb - poczekaj, w połowie grudnia będą na pewno promocje w Media Markt :D

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: PS Move
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2010, 22:25:21 »
Wiilot? Owszem, ale na jakich sterydach :D

Grałem w parę startowych tytułów na move i są nieporównywalnie lepsze od tych samych oferowanych przez wii. Co tu dużo mówić, dla niedzielnego gracza symulacja paletki w tenisie stołowym wydaje się niemal doskonała. Może gdybym spędził na prawdziwiej grze więcej niż trochę wfu w liceum, zauważyłbym równice. Mało tego, łucznictwo na dwa move to bardzo konkretna zabawa.
Hardware, jak zwykle u Sony, jest świetnej jakości. Teraz tylko czekać na więcej porządnego softu. Dla mnie cena jest barierą, ale kiedy wyjdzie Michael Jackson Experience mogę się nie powstrzymać od zakupu.
Moje pięści krwawią śmiercią!

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: PS Move
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2010, 10:38:19 »
Di, jako że parcuję w saturnie postaram ci się odpowiedzieć na twoje pytanie.....tak, za małą liczba różdżek, od premiery nie było żadnej dostawy na Polskę, dopiero dziś ma być, stąd taka cena, która mnie w ogóle nie dziwi.

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: PS Move
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 03, 2010, 06:56:51 »
ja kupilem starter pack jakoś około daty premiery, ale powiem szczerze, że od tego czasu Move leży w szafie i się kurzy - świadomość, że muszę wydać kasę na jeszcze jednego Move'a + grę (Sports Champions na tę chwilę), a w perspektywie jeszcze Navi controller troche mnie blokuje
tak czy inaczej jak już kiedyś pisałem - z zakupem Move'a można śmiało się wstrzymać do następnego roku bo wtedy dopiero zaczną pojawiać się jakieś konkretne gry pisane z myślą o tym kontrolerze
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: PS Move
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 15, 2011, 13:06:22 »
ja się tam wstrzymam z zakupem PS move gdy nie wyjdzie coś konkrentego od 8+. Jak narazie to nie w co grać tak samo kinect. Może killzone 3 albo MGS:R podniosą move. A nie wspomnieć, że czekam bardzo na coś w the fight lights out albo fighters uncaged tylko, żeby było jakieś lepsze, wciągające itp. :|

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: PS Move
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 06, 2011, 09:43:58 »
Ja jeszcze przed premierą zamówiłem w Morele w cenie - 199 za zestaw (move + kamerka) + 129 za (dodatkowego) move'a. Teraz takie ceny to byłaby jakaś mega promocja xD Potem jeszcze dokupiłem za 120 zł Sports Champions, ale było warto :D Miał swój wkład w wiele udanych imprez do 4:00 rano :D

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: PS Move
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 11, 2011, 01:19:59 »
dla mnie move fajny, ale przereklamowany i brak softu oprócz p***dół jakiś co nawet jakie by nie byly fajne to sie nudza po 15 min.


Jesteś GRZYBIORZEM.