Autor Wątek: [T6] Berlin Tekken Clash III [BTC III] - (08.05.2010, Berlin, Niemcy)  (Przeczytany 42672 razy)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [T6] Berlin Tekken Clash III [BTC III] - (08.05.2010, Berlin, Niemcy)
« Odpowiedź #210 dnia: Maj 09, 2010, 22:13:45 »
no stiv grał nieźle, polowe energii tracił łykając podcinki, generalnie najs

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Berlin Tekken Clash III [BTC III] - (08.05.2010, Berlin, Niemcy)
« Odpowiedź #211 dnia: Maj 09, 2010, 23:10:49 »
Najmocniejsza akcja weekendu to nie pozycja Boskona, a... alarm bombowy, który został ogłoszony na dworcu w Berlinie 40 minut przed odjazdem mojego pociągu. Na szczęście wróciłem właśnie do domu.

Relację postaram się napisać w tym tygodniu.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Berlin Tekken Clash III [BTC III] - (08.05.2010, Berlin, Niemcy)
« Odpowiedź #212 dnia: Maj 09, 2010, 23:18:42 »
O jednak dales rade : ) Szybko na rowerku do domu podjechalem, zeby zobaczyc co tam sie w Berlinie wyrabia jak dostalem od Ciebie smsa ;) Ciekawe tylko jest to, ze ta informacja ktora znalazlem byla z 5.05, a dopiero teraz alarm.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Berlin Tekken Clash III [BTC III] - (08.05.2010, Berlin, Niemcy)
« Odpowiedź #213 dnia: Maj 09, 2010, 23:26:26 »
Hm... to może chodziło o coś innego. W każdym bądź razie dzięki :)

W ogóle wydawało mi się, że po drugiej stronie ulicy leżał martwy, zakrwawiony mężczyzna, ale nikt na niego nie zwracał uwagi... scary o_O

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Berlin Tekken Clash III [BTC III] - (08.05.2010, Berlin, Niemcy)
« Odpowiedź #214 dnia: Maj 10, 2010, 13:10:14 »
Jeśli o mnie chodzi, to najbardziej na tym turnieju podobała mi się atmosfera wspólnego wypadu polskiej reprezentacji.
Hostelowe pogaduchy przy darmowym spaghetti, emocje przy oglądaniu walki Pudziana, a także trzymanie się razem w czasie samego turnieju i ubaw po pachy przy niektórych walkach. :) Bardzo podoba mi się także pozycja Gajdy i Di na turnieju, pokazaliście kto tam rządzi. :)

Jeśli chodzi o mnie, to najpierw dostałam gładko z Sephi blackiem, a potem trafiłam na Leia regularnie grającego z Yoshkiem Zena. Na takiego Leia jeszcze nie grałam, robił całą masę nowych rzeczy. No i przegrałam 3:2. Nie można powiedzieć że jestem zadowolona, raczej dam sobie spokój z jakimś mega treningiem skoro w Poznaniu jest cisza z graniem. Prawdopodobnie upatrzę sobie jakąś prostą postać z lepszym priorytetem aby się tak nie męczyć podczas walk.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: [T6] Berlin Tekken Clash III [BTC III] - (08.05.2010, Berlin, Niemcy)
« Odpowiedź #215 dnia: Maj 10, 2010, 14:28:14 »
Nie poddawaj się, graj low tierem ;) Bo niedługo cała Polska będzie grać Larsem ;/

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Berlin Tekken Clash III [BTC III] - (08.05.2010, Berlin, Niemcy)
« Odpowiedź #216 dnia: Maj 10, 2010, 14:50:53 »
Nie poddawaj się, graj low tierem ;) Bo niedługo cała Polska będzie grać Larsem ;/

Niech graja, moze wtedy sie ludzie przekonaja ze ta postacia nie jest wcale tak latwo wygrac.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Berlin Tekken Clash III [BTC III] - (08.05.2010, Berlin, Niemcy)
« Odpowiedź #217 dnia: Maj 10, 2010, 14:55:57 »
Lars mi nie pasuje, między innymi dlatego że nie lubię janić niebezpiecznych ciosów :P Co nie znaczy że nie ma on również dobrego i bezpiecznego repertuaru. Wolę inną tanią kapę. W ogóle mam już ze trzy postaci, którymi będę żonglować zależnie od okoliczności, o ile je doszkolę na zadowalający poziom.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: [T6] Berlin Tekken Clash III [BTC III] - (08.05.2010, Berlin, Niemcy)
« Odpowiedź #218 dnia: Maj 10, 2010, 15:28:45 »
Cytuj
Niech graja, moze wtedy sie ludzie przekonaja ze ta postacia nie jest wcale tak latwo wygrac.
A to już inna sprawa ;)

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: [T6] Berlin Tekken Clash III [BTC III] - (08.05.2010, Berlin, Niemcy)
« Odpowiedź #219 dnia: Maj 10, 2010, 17:01:15 »
Nie poddawaj się, graj low tierem ;) Bo niedługo cała Polska będzie grać Larsem ;/
xD Pewnie jak ktoś wygra turniej zafiną albo mokujinem to też wszyscy uznają że te postacie są przegięte.
A prawda jest taka że tylko z 5 postaci odstaje od reszty, a i tak tylko trochę.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Berlin Tekken Clash III [BTC III] - (08.05.2010, Berlin, Niemcy)
« Odpowiedź #220 dnia: Maj 10, 2010, 17:58:29 »
@ Tenshi - porzucić Yosha bo niby jest słaby? Idziesz na łatwiznę. Może warto pomyśleć, co jest nie tak w mojej grze, co jeszcze można poprawić, a może kompletnie wyrzucić pewne jej elementy i poszukać nowych rozwiązań? W Tekkenie nie ma sytuacji bez odpowiedzi, trzeba tylko trochę pogłówkować (np Zen)


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Berlin Tekken Clash III [BTC III] - (08.05.2010, Berlin, Niemcy)
« Odpowiedź #221 dnia: Maj 10, 2010, 18:41:03 »
@ Tenshi - porzucić Yosha bo niby jest słaby? Idziesz na łatwiznę. Może warto pomyśleć, co jest nie tak w mojej grze, co jeszcze można poprawić, a może kompletnie wyrzucić pewne jej elementy i poszukać nowych rozwiązań? W Tekkenie nie ma sytuacji bez odpowiedzi, trzeba tylko trochę pogłówkować (np Zen)

Ehh... Zen nie miał takiej samej drabinki DE jak ja, dużo zależy na kogo się trafi. Gdy z nim grałam spary, miał ogólnie trochę gorszego Yosha i basic'i (to nie tylko moja opinia), zbiłam go nawet moim słabym Dragunovem. On nawet nie znał niektórych Yoshowych gwarantów czy max dmg juggli. Ba, nawet nie znał całej move list, co jest śmieszne (bo chodziło o naprawdę dobre ciosy). Po naszym spotkaniu pewnie wyjdzie silniejszy bo nieopatrznie podpatrzył trochę moich setupów. A ja wiem to, co wczesniej wiedziałam.

No ale trudno, to wystarczy (good luck) aby został okrzyknięty najlepszym Yoshem w Europie.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [T6] Berlin Tekken Clash III [BTC III] - (08.05.2010, Berlin, Niemcy)
« Odpowiedź #222 dnia: Maj 10, 2010, 20:03:42 »
Bo niedługo cała Polska będzie grać Larsem ;/
A to źle? Mi by taka sytuacja bardzo odpowiadała, nie trzeba byłoby się męczyć z pokemonami na turniejach i przegrywało by się przez umiejętności przeciwnika, a nie przez nieznajomość postaci.
Niech graja, moze wtedy sie ludzie przekonaja ze ta postacia nie jest wcale tak latwo wygrac.
No bez przesady, ja już bardzo mało gram w tekkena, ale coś tam sobie pogrywam Larsem i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że w rękach dobrego, cierpliwego i nie grającego na pałę gracza ta postać to jakiś absurd ;p
A prawda jest taka że tylko z 5 postaci odstaje od reszty, a i tak tylko trochę.
No ja bym się doliczył z osiem postaci - Bryan, Law, Zafina, Steve, Lars, Lili, Yoshek, Bruce.
@ Tenshi - porzucić Yosha bo niby jest słaby? Idziesz na łatwiznę. Może warto pomyśleć, co jest nie tak w mojej grze, co jeszcze można poprawić, a może kompletnie wyrzucić pewne jej elementy i poszukać nowych rozwiązań?
Może tak, a może rzeczywiście wina leży po stronie postaci. Dlaczego niby taka opcja nie wchodzi w grę? Granie słabą postacią to trochę samookaleczanie, obojętnie czy ktoś uważa wymasterowanie i granie low tierem za powód do dumy czy nie.

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: [T6] Berlin Tekken Clash III [BTC III] - (08.05.2010, Berlin, Niemcy)
« Odpowiedź #223 dnia: Maj 10, 2010, 20:06:42 »

A prawda jest taka że tylko z 5 postaci odstaje od reszty, a i tak tylko trochę.
No ja bym się doliczył z osiem postaci - Bryan, Law, Zafina, Steve, Lars, Lili, Yoshek, Bruce.

[/quote]

A ja odjął bym z tej ekipy Yosha i Zafinę, Larsa też chyba. :P

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: [T6] Berlin Tekken Clash III [BTC III] - (08.05.2010, Berlin, Niemcy)
« Odpowiedź #224 dnia: Maj 10, 2010, 20:12:41 »
Nie wierze ze tenshi po tylu latach gry yoshem chce go porzucic. To tak jakby Di nie gral Panda! Co by nie mowic, polska ekipa dobrze sie spisala i bardzo mnie ciekawi jak zawodnicy z podium poradza sobie w Bialymstoku.