Autor Wątek: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)  (Przeczytany 36379 razy)

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #165 dnia: Maj 17, 2010, 16:56:36 »
tak jak sie spodziewalem ,oklamal nas z ta zmiana nagrod,nic na stronie nie ma o tych wymogach liczby uczestnikow.zapytalem sie go gdzie o tym moge przeczytac,a on na poczekaniu wymyslil,ze w zakladkach jakis na stronie.sprawdzilem i nic nie ma o tym,czyli fishbone powinien sie wytlumaczyc lub dodac u siebie na stronie w dziale uwaga zlodziej!!!
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #166 dnia: Maj 17, 2010, 17:07:30 »
Może Fishbone żyje w innym wymiarze i w jego wersji wszyscy zwycięzcy otrzymali po konsoli PS3 i przekazując sobie znak pokoju rozjechali się do domów  :D A tak na serio, przydałoby się chociaż zwykłe 'przepraszam' ze strony Pana organizatora za wprowadzenie ludzi w błąd. No ale jak widać nie ma za co, bo wszystko było gitez majonez  :P

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #167 dnia: Maj 17, 2010, 17:14:06 »
Przepraszam wszystkich "materialistów" za zmiany
Rotfl.

Nigga, u mad?

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 17, 2010, 17:29:50 »
Heh no faktycznie po takich przeprosinach pewnie wszyscy 'materialiści' od razu poczuli się lepiej  :D

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #169 dnia: Maj 17, 2010, 17:44:43 »
Ja pokrótce tylko - dzięki wszystkim obecnym za obecność, atmosfera była dobra mimo że stawiliśmy się nielicznie.  Fajnie było poznać kilka nowych twarzy, poziom Tekkena w PL rośnie, nie ma co! Dziękuję Di za support i spuszczenie mi nielichych batów w finałach - wiem, że to nie Panda ze mną wygrała, tylko ty, chociaż HS i f+1,1,1 każą mi się budzić z wrzaskiem w nocy! :P No i przepraszam wszystkich za klątwy rzucane podczas finału, ale bezsilność mnie czasem opanowywała. Dobre fajty ze Spikiem(twój komentarz podczas Finału nieoceniony!), Komandosem i Raizo. Dzięki również dla Fishbone'a za nocleg i za piwko, ale niestety nie mogę przejść obojętnie wobec sprawy z nagrodami. Już pal licho tą konsolę, ale żeby nie było jakiejś specjalnej nagrody dla 3. miejsca?! Nie wiem, chociażby ta wspomniana myszka, gra, cokolwiek...Uważam, że podium to podium i zasługuje na jakąś formę wyróżnienia. Dlatego nie dziwię się reakcji Spike'a, Nevana czy Gajdy, i nie chodzi tu już o "materializm", ale o profesjonalizm! Wiem Andrzej, że chciałeś dobrze i podejrzewam że miałeś mały wpływ na to jakie nagrody będą, bo oczywiście nie fundujesz ich z własnej kieszeni, ale myślę że z wejściówek na turniej uzbierało by się choć odrobinę hajsu na pulę dla pierwszej trójki. A umywanie rąk i ciągłe zmienianie listy nagród pozostawia niesmak, niestety. Nie oszukujmy się, to nagrody i chęć walki o nie w zdrowej konkurencji napędzają ludzi do pojawiania się na turniejach - jeśli bym chciał po prostu pograć z dobrymi zawodnikami, to zostałbym w Łodzi lub pojechał na weekendowe spary do Wrocka, Wawy czy Poznania i oszczędził sobie tułaczki na drugi koniec Polski. No nic, miejmy nadzieję że ktoś wyciągnie z tego jakieś wnioski na kolejny raz. Tyle.

Dzięki i pozdro dla wszystkich!

FishBone

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Combo's
    • Email
  • PSN ID: vonfishbone2
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #170 dnia: Maj 17, 2010, 18:31:16 »
Sluchajcie, reprezentuje firme Combo's ktora zajmuje sie organizacja imprez e-sportowych. Mam je przedewszystkim przeprowadzac, zalatwic sprzet i dopilnowac by nic nie zginelo i zeby nie bylo zadnej boruty.

W wiekszosci takich turniejow poprostu dostaje nagrody do reki od sponsora i je poprostu zanosze i wreczam(bywalo tak ze reklamowki z nagrodami dostawalem tuz przed wreczeniem pucharow) - nie mniej jednak ludzie z naszych stron przyjezdzali na slepotak jak i ja (choc zalatwialem i wybieralem zawsze puchary- zeby sie nie powtarzaly z poprzednimi eventami).

Spike nie nazywaj mnie klamca bo ta informacja byla,jest i bedzie - przepraszam za nieumieszczenie informacji na forum,ale zestawienia nagrod tez nie podawalem na forach.

Ciezko byc organizatorem... nie dosc ze zapierdalasz jak jebniety po to by zjednac ze soba roznorodne sceny konsolowe w polsce, pot leci po dupie ze az miewasz czasem zawroty glowy, a nakoniec spotykasz sie z linczem i krytyka.

Byl to pierwszy tego typu turniej na podlasiu, potrzebujemy czasu,doswiadczenia i przedewszystkim zrozumienia zeby nastepne eventy byly jeszcze lepsze.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #171 dnia: Maj 17, 2010, 20:07:57 »
No i fishbone zrobił na koniec z siebie męczennika :D

FishBone

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Combo's
    • Email
  • PSN ID: vonfishbone2
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #172 dnia: Maj 17, 2010, 20:21:19 »
Zorganizuj taki turniej to i ty nim zostaniesz  :D - krytyka zawsze byla,jest i bedzie (wszystkich ludzi nie zadowolisz)

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #173 dnia: Maj 17, 2010, 20:37:08 »
Jak czegoś nie umiem zrobić to się wtedy do tego nie biorę i nie obiecuję gruszek na wierzbie :-) Więc raczej nie będę miał okazji...

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #174 dnia: Maj 17, 2010, 21:06:00 »
Fishbone masz rację że krytyka zawsze będzie, już nie jeden turniej był zjechany. A to 24 godzinny multibijatykowy turniej tekkena w Zabrzu gdzie ludzie przyjechali na turniej sc3 i nagroda w postaci dyplomu z Kingiem została rozlosowana wśród jednej osoby która jako jedyna nie padła ze zmęczenia czekając na ów turniej do 5 nad ranem, a to super turniej tekkena na kilkunasto klatkowych lagach w bluecity, który miał być rozgrywany do rana a z którego kazali nam się zmywać w środku nocy wyrzucając na ulicę. Było jeszcze kilka innych mniej udanych i pewnie jeszcze nie jeden będzie. Wszyscy wiemy że to nie jest takie hop siup ale trzeba też zrozumieć chłopaków bo część z nich jeździ na tego typu turnieje głównie dla nagrody, mają prawo czuć się nie fajnie bo zostali narażeni na nie małe koszta przez niedoinformowanie.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #175 dnia: Maj 17, 2010, 21:30:03 »
Oprocz zgrzytu z nagrodami, sama organizacja turnieju stala na wysokim poziomie w porownaniu do innych zawodow rozgrywanych w ostatnim czasie. Ja rozumiem Fishbone'a ze duzo pracy w to wlozyl, bo wiem ile roboty moja siostra wkladala w organizacje konwentow M&A (troche wiecej roboty niz zorganizowanie 2 turniejow w gry) i jakie byly pozniej reakcje. Organizacja turnieju to nie tylko rozdawanie nagrod i przygladaniu sie grze, lecz jezdzenie po sponsorach (tutaj akurat niestety nie wyszlo), po wlascicielach lokalow, podpisywanie umow, wozenie sprzetu. Jest przy tym troche roboty i wszystkie aspekty z wyjatkiem nagrod (chociaz ja tam po nagrody nie jechalem) byly porzadnie wykonane. Teraz nauczka na przyszlosc ze trzeba dbac o to aby sponsor nie odwalil siana z nagrodami i zeby na czas przekazywac wazne informacje (nie drobnym druczkiem!!!! drobny druczek to w bankach sluzy do okradania ludzi!!!)

FIFA10
1.Supa
2.Aris
3.Rafa
4.Teściu

Aris byl na turnieju i nie zagral z nami ;x
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2010, 00:21:55 wysłana przez Furb »

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #176 dnia: Maj 18, 2010, 12:21:14 »
Ciezko byc organizatorem... nie dosc ze zapierdalasz jak jebniety po to by zjednac ze soba roznorodne sceny konsolowe w polsce, pot leci po dupie ze az miewasz czasem zawroty glowy, a nakoniec spotykasz sie z linczem i krytyka.

Wiem coś o tym, sama organizowałam serię turniejów wraz z Teamem TcT.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

FishBone

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Combo's
    • Email
  • PSN ID: vonfishbone2
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #177 dnia: Maj 26, 2010, 11:04:28 »
Pojawily sie zdjecia z tekkena na juwenaliach: http://combo-s.pl.tl/_Tekken-6.htm