Autor Wątek: Bruce - dyskusja ogólna  (Przeczytany 25685 razy)

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 13, 2010, 10:13:13 »
Ma -16  . Ta postać to moim zdaniem śmiech na sali .

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 13, 2010, 11:47:53 »
Lee ma najlepsze wall carry. Ale jest zdecydowanie trudniejsze od Bruce'owego klepania 3,2~f.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 13, 2010, 12:22:36 »
No z tego jak te niewidoczne lowy maja po -16 skoro potem ida jakies kontynuacje i zadnej kary nie posadzisz. Wlasciwie tylko 2 lub 3 ciosy da sie ukarac wybitka (albo kaziem z ewgfem w 13 klatek).

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 22, 2010, 08:56:40 »
nina ma najlepsze dochodzenie do sciany,a co do drugiego miejsca ,to nie wiem pewnie lee,pozniej julia, raczej ale o tym juz nikt nie dyskutuje.po co,przeciez lepiej ponazekac na brucea.

d+4, furb nie ma kontynuacji.pewnie myslales o 2,d+4,3-ale pod tym da sie schylic ,wiec tak czy owak dostane sie juggla;p

zgadzam sie jednak,ze bruce jest biorac poduwage fd dobra postacia,jedna z lepszych...ale nie wiem kiedy ostatnio zerkales do bryana;p
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2010, 10:44:29 wysłana przez Radical_Spike »
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 22, 2010, 09:59:37 »
Ma -16  . Ta postać to moim zdaniem śmiech na sali .

Śmiech przez łzy chyba. Łokieć Anny - jeden najbardziej przegiętych priorytetów w grze:
- spokojnie mija high'ie
- przebija większość ciosów na mid, nawet HC jak uf+3 i b+1+2 Larsa i masę lowów
- nawet jak czymś oberwiemy to praktycznie nigdy nie wyłapiemy CH...

poza jednym wyjątkiem jakim jest b+2 od Bruce'a, które zeżre ten cios na każdej odległości, praktycznie z każdego dystansu i we wszystkich klatkach. I oczywiście zawsze siądzie na kontrze.

Jeśli chodzi o wall carry to być może iWS1 Niny niesie dalej niż Bruce'a (nie sprawdzałem tego, ale na większości aren o standardowym rozmiarze oboje są w stanie ponieść z kąta w kąt i jeszcze zostałby zapas). Nina poza trudnością zrobienia tych 4-6 iWS1 ma jeszcze taki problem  że musi ustawić się mocno SSR żeby to wszystko siadło (jeśli wybijemy przeciwnika po sidestepie w lewą stronę to nici) natomiast Bruce... czy u niego ma w ogóle jakieś znaczenie czy wybija się przodem czy tyłem?


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 22, 2010, 10:47:02 »
no wlasnie nie ma,przy jugglach bez bounda.katy w akcjach bez wall carry jednak wybitnie mu nie sluza.
no i napisze jeszcze raz,ze bruce to najprawdopodobniej 4 postac w donoszeniu
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2010, 10:48:34 wysłana przez Radical_Spike »
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 22, 2010, 11:28:30 »
Tylko tutaj może ogólnie chodzić też właśnie o prostotę, można długo ćwiczyć Niną iWS+1 i w stresowej sytuacji coś zrąbać, a Brucem można już praktycznie od razu bez żadnej nauki wysiłku itp. czesać kolejne 3,2~f i osiągać podobne efekty ;) Nie piszę, że to źle bo to naprawdę fajna sprawa, że mamy w większości wypadków pewność że dojedziemy spokojnie do ściany z dużej odległości co daje nam duży komfort jednakże może to być trochę irytujące dla kogoś kto swoją postacią musi się przy tym trochę napocić aby osiągnąć podobne efekty :)
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2010, 11:40:07 wysłana przez K' »

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 22, 2010, 11:52:50 »
wiem,ale co ma bruce po scianie??nic,a co ma nina czy bryan....
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 22, 2010, 14:21:23 »
Chodziło o wall carry, a nie setupy po samej ścianie :p

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 22, 2010, 14:46:20 »
co ma Bruce... może sterroryzować CD+3 wymieniane z b+2, pokarać próby wstawania ziemi z czwórką przez f+2,4 które daje wall splata, wstającego lowa przebić hopkickiem... Wydaje mi się, że jest tu bardzo dużo możliwości, ale gram nim dopiero od 2 godzin.

Nauka juggli Bruce'a to czysta rozrywka - po godzinie wchodzą komplety po 120 pkt ze ścianą bez CH:-)
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2010, 14:48:22 wysłana przez Nevan »


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 22, 2010, 15:57:02 »
No jeśli chodzi o stosunek prostoty do długości wallcarry i wyciśniętego damagu to Bruce raczej nie ma sobie równych. Nie sposób nie zgodzić się z Rainem, że czarnuch jest topowym topem, ale ma to też swoje minusy. Ciężko odseparować super dobrego Bruca od dobrego, tym bardziej w takiej grze jak BR. Z honorowych wzmianek (wallcarry) warto obok bruca, niny i lee dorzucić chyba leo?
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 25, 2010, 01:59:57 »
co ma Bruce... może sterroryzować CD+3 wymieniane z b+2, pokarać próby wstawania ziemi z czwórką przez f+2,4 które daje wall splata, wstającego lowa przebić hopkickiem... Wydaje mi się, że jest tu bardzo dużo możliwości, ale gram nim dopiero od 2 godzin.

Nauka juggli Bruce'a to czysta rozrywka - po godzinie wchodzą komplety po 120 pkt ze ścianą bez CH:-)

no walsnie sie domyslam,ze grasz nim 2 godziny;/

po scianie cd3 jest do ss lub z racji dlugosci mozna zcrushowac,b+2 trwa zbyt dlugo i jak pograsz z ogranym graczem to sam dojdziesz do tego wniosku,a f+2,4 jest dosyc ryzykowne z racji tego,ze moze wyjsc w 13 kaltek i to ty polecisz a nie kolega.

darot jesli chodzi o stosunek trudnosci do do korzysci,to wnioskuje,ze musisz byc bardzo slabym graczem,bo grajac bryanem tez za trudno nie masz.jezeli natomiast rozpatrujesz to w tych kategoriach to nie wydaje mi sie niczym trudnym nauczenie sie juggli do swojej postaci.

jeszcze jedno nevan,czy te komplety nie byly czasem ze sciana i po b,f+4??nie wiem czy to prawda ale ty chyba probujesz tez grac nina??ona tez ma niezle komplety,tak jak anna po qcf+1,wiec tobie tez sie dziwie.nie wiem mozejuggle niny sa dla was za trudne??
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 25, 2010, 18:39:32 »
W 3,2~f,cd 1 wciąć się można ciosami i16
W 3,2~f,cd ws4 ciosami i18
W 3,2~f,cd 2 i24
W 3,2~f,cd 3 i27

No 3,2~f jest bez sensu ;-/ Samo CD ma bardzo dobre, nie to co w DR czy Bóg daj w T5.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 25, 2010, 20:03:05 »
wlasnie samo cd to w t5 mial najlepsze;p dalo sie najszybciej cancelowac w np.hop-kicka
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 17, 2011, 19:26:22 »
Dziki zaczął obczajać Brusa i jak zobaczyłem niektóre rzeczy, to mnie ścisnęło w dołku. Co to jest, supremacja czarnej rasy? I nie wiem, po co ktoś wymyślił mu tą moc, bo to na pewno nie pomaga mu w zbieraniu bawełny.

A tak serio, to dziwi mnie, że nikt nim jeszcze nie wygrywa turniejów. Ile na bloku ma CD+2 i f+2,4?
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.