Ankieta

Czy mam się czego bać na tegorocznym MFKiG?

Tak, bo złamany nos i zmiażdżona kość policzkowa.
9 (34.6%)
Nie, bo skill z bijatyk przekłada się na umiejętności walki na zewnątrz
17 (65.4%)

Głosów w sumie: 26

Autor Wątek: To tylko gra...?  (Przeczytany 35078 razy)

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 24, 2015, 00:38:13 »
Chłopie żyjemy w pańswie w którym obowiązuje jakieś prawo. Jak ktoś mi grozi uszczerbkiem na zdrowiu to musi się liczyć że będą w stosunku do niego wyciągnięte jakieś konsekwencje, bo owe prawo to reguluje. to nie jest feudalna Europa, gdzie jak Ci moja krowa nasra na pole to masz prawo mi jaja obciąć. Tu nie możesz przyj**ać komuś, bo Cię w gierki ograł i liczyć, że będzie spokój, a jak poszkodowany pójdzie na policję to ty im powiesz "ale ja jestem honorowy" i Cię wypuszczą bez niczego. Z tego co piszesz jesteś dorosły chłop pewnie dekadę starszy ode mnie, więc do nędzy zachowuj się jak na Twój wiek przystało, a nie siejesz akcje rodem z gimnazjum. Chcesz by chłopak pożałował? Pokonaj go na turnieju. Mało? Ograj go w MM.
Ale przede wszystkim przestań żalić się na forum, bo to już przestało być i śieszne i interesujące.  :ejchlopaki:

Czy wy wszyscy jesteście jakimiś ciotami ? Państwo prawa ? A jak ci ktoś na ulicy wyjdzie i będzie chciał ci dać w ryj ? Wiesz jakie za to są wyroki ? Policja to umarza od razu lub daje jakieś śmieszne kary. Taki Rychu Peja sprowokował tłum żeby nakopał jakiegoś gówniarza, bo mu faka pokazał. Ile za to dostał ? Śmieszną grzywnę. On też reprezentuje poziom gimnazium ? Moim zdaniem nie dał sobie ubliżać. Ty piszesz, że gimnazjum, a towarzystwo HH powiedziało: dobrze zrobił.


Mówiłem 100 razy, że nie o grę chodziło. Sprawę zamknąłem, a twoje zdanie lata mi koło dupy. Ty nadstawiasz drugi policzek, a ja nie daję sobie w kaszę dmuchać.

Przestańcie zresztą pisać jak panienki i życiowe p***doły. Tak masz rację jestem o dekadę starszy i kiedy ja miałem 20 lat to się wychodziło na ubitą ziemię i dawało drugiemu w mordę. Po bójce atmosfera się oczyszczała, a sprawa była zamknięta.

Naucz się ciotko, że nie każdy jest pipką jak ty. Obrazisz kogoś to dostaniesz odpowiedź ulicy.
Nie chce mi się rozmawiać z ludźmi, którzy tego nie rozumieją.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2015, 00:51:28 wysłana przez Taz_Thrash »

Wiki_AKA_wmksdm

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
  • Skąd: Olsztyn -> Gdynia
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 24, 2015, 00:49:49 »
Czy wy wszyscy jesteście jakimiś ciotami ? Państwo prawa ? A jak ci ktoś na ulicy wyjdzie i będzie chciał ci dać w ryj ? Wiesz jakie za to są wyroki ? Policja to umarza od razu lub daje jakieś śmieszne kary. Taki Rychu Peja sprowokował tłum żeby nakopał jakiegoś gówniarza, bo mu faka pokazał. Ile za to dostał ? Śmieszną grzywnę. On też reprezentuje poziom gimnazium ? Moim zdaniem nie dał sobie ubliżać. Ty piszesz, że gimnazjum, a towarzystwo HH powiedziało: dobrze zrobił.


Mówiłem 100 razy, że nie o grę chodziło. Sprawę zamknąłem, a twoje zdanie lata mi koło dupy. Ty nadstawiasz drugi policzek, a ja nie daję sobie w kaszę dmuchać.

Przestańcie zresztą pisać jak panienki i życiowe p***doły. Tak masz rację jestem o dekadę starszy i kiedy ja miałem 20 lat to się wychodziło na ubitą ziemię i dawało drugiemu w mordę. Po bójce atmosfera się oczyszczała, a sprawa była zamknięta.

Naucz się ciotko, że nie każdy jest pipką jak ty. Obrazisz kogoś to dostaniesz odpowiedź ulicy.
I oto drogie dzieci przykład dorosłego człowieka i jego autorytetów życiowych. #NRSPoland #WyrokUlicy #Rysiek #TowarzystwoLGBT #WcaleNieGimbaza #PszePaniOnTeż
Dobranoc  :*

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 24, 2015, 00:52:41 »
To był przykład. Chyba najbardziej znany. Współczuję twojej dziewczynie. Zamiast jej bronić to byś leciał i krzyczał POLICJA POLICJA POMOCY !!!  Żałosne. Wolę już być niedojrzały i umieć się postawić niż być hiperdojrzałą ciotą.

Powiem ci na koniec małą historię. Kiedyś chcieli mnie skroić z telefonu. Podeszło do mnie trzech dużych typów i zażądało portfela i komórki. Wiesz co zrobiłem ? Broniłem swojego dobytku. Pokancerowali mnie, ale telefonu i portfela nie oddałem.
To nas od siebie różni. Ty byś oddał od razu i biegł na policję, a ja wiedziałem, że mi policja nic nie pomoże. Teraz już wiesz czemu nie widzę dalszego sensu dyskutowania ? Idź pograj w gierkę.

I już skończmy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2015, 00:54:18 wysłana przez Taz_Thrash »

Wiki_AKA_wmksdm

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
  • Skąd: Olsztyn -> Gdynia
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 24, 2015, 01:07:14 »
To był przykład. Chyba najbardziej znany. Współczuję twojej dziewczynie. Zamiast jej bronić to byś leciał i krzyczał POLICJA POLICJA POMOCY !!!  Żałosne. Wolę już być niedojrzały i umieć się postawić niż być hiperdojrzałą ciotą.

Powiem ci na koniec małą historię. Kiedyś chcieli mnie skroić z telefonu. Podeszło do mnie trzech dużych typów i zażądało portfela i komórki. Wiesz co zrobiłem ? Broniłem swojego dobytku. Pokancerowali mnie, ale telefonu i portfela nie oddałem.
To nas od siebie różni. Ty byś oddał od razu i biegł na policję, a ja wiedziałem, że mi policja nic nie pomoże. Teraz już wiesz czemu nie widzę dalszego sensu dyskutowania ? Idź pograj w gierkę.

I już skończmy.
Spoko Rambo ja wolę stacić telefon, czy też portfel niż mieć pocięty ryj. Wiadomo morda nie szklanka, ale czy serio warto narażać się dla paru stówek?
PS. Nie gram w gierki :(
PS2. Nie mam dziewczyny  :biblethump :
PS3. Nie mam telefonu  :pokrecona:
PS4. PanieODekadeStarszy ogarni słownictwo. Wychodzisz na buraka i prostaka, a liczę na to że mam troszkę bardziej ogarniętego rozmówcę  ;)

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 24, 2015, 09:39:51 »
Pokazałem żonie ten temat, nieźle się uśmiała :yogamarzenie:

Ps. Żona pozdrawia i poleca wyluzować przy grach wideo.

Ps2. Mam żonę.

Ps3. Nie mam.
:(

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 24, 2015, 10:05:32 »
Niewiarygodne. To jest życiowa nauka: dorośli, poważni ludzie w sytuacjach nerwowych napierdalają się po pyskach. Znaczy, że jak mnie odwiedzą kontrolerzy ze skarbówki, to im mogę przypierdolić segregatorem z fakturami i dostanę najwyżej grzywnę? A czynności kontrolne wstrzymają, bo lekkie uszkodzenia ciała?
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 24, 2015, 10:13:39 »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 24, 2015, 10:39:22 »
"ale cie rozwale o ty smieciu pokaz sie tylko offline"
"eee dobra żona powiedziała, żebym jednak nie bił ludzi na turniejach, masz szczęście"

Dzięki Frizen. Dobry temat.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 24, 2015, 12:03:27 »
"ale cie rozwale o ty smieciu pokaz sie tylko offline"
"eee dobra żona powiedziała, żebym jednak nie bił ludzi na turniejach, masz szczęście"

Dzięki Frizen. Dobry temat.

Ale weź już zamknij mordę ok ?:) Akurat kojarzę cię z bursy we Włocławku. Stałem kiedyś obok ciebie w tramwaju na Grochowskiej(okolice Wiatraka). Nie poznałeś mnie. I Wiesz co ? Waliło od ciebie jak z murzyńskiej chaty, a więc współczuję twojej żonie. Wąchać mieszkankę stęchlizny z brudnym ciałem to sztuka. Tak więc w Łodzi dostaniesz ode mnie prezent - mydło.

Frizenowi odpuściłem, bo się biedak rozpruł. Dostałem dobrą radę, aby nie tracić na tchórzy czasu oraz energii. Co wcale nie oznacza, że o sprawie zapomniałem. Różnica pomiędzy wami, a mną jest taka, że ja mogę wprowadzić słowo w czyn, a w wy tylko poszczekać zza klawiatury. Od tyle w temacie. Żegnam.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2015, 12:09:12 wysłana przez Taz_Thrash »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 24, 2015, 12:12:33 »
Do kompletu wrzut internetowych zabrakło jeszcze pocisku po matce. Dasz radę :)
Moje pięści krwawią śmiercią!

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 24, 2015, 12:16:15 »
Niewiarygodne. To jest życiowa nauka: dorośli, poważni ludzie w sytuacjach nerwowych nap***dalają się po pyskach. Znaczy, że jak mnie odwiedzą kontrolerzy ze skarbówki, to im mogę przyp***dolić segregatorem z fakturami i dostanę najwyżej grzywnę? A czynności kontrolne wstrzymają, bo lekkie uszkodzenia ciała?

Nie myl pojęć kolego. Ja tu mówię o innych sytuacjach. Wychodzi typ zza winkla i ci powiedzmy jedzie po dziewczynie. Następnie tobie pluje prosto w mordę co robisz ?

a) mówisz, że jesteśmy dorośli i poważni
b) mówisz, że nic się nie stało i potulnie odchodzisz
c) walisz w ryj ?

Oglądałeś może Służby Specjalne ? Tam jest taka scena jak jakiś typ obraża córkę jednego z głównych bohaterów. Jej chłopak nie reaguje. Co się dzieje ? Dziewczyna wypłakuje się ojcu i mówi " to kwalifikowało do dania w mordę, a on nic nie zrobił". Rozumiesz subtelną różnicę pomiędzy gościem na ulicy, a np. skarbówką ? Widzisz czy nie ?

Niedawno w tramwaju jakiś napruty dresiarz zwyzywał motorniczego, bo go nie wypuścił na przystanku. Co zrobił motorniczy ? Wyszedł i p***dolnął mu gonga, mówiąc "taki śmieć nie będzie mnie obrażał". Motorniczy miał na oko z 50 lat. Też był niedojrzały ? A może zapomniał, że żyje w Państwie prawa ?

Tu nie chodzi o ogól sytuacji. Tu chodzi o konkretny powód. Niestety żaden z was tego nie rozumie, bo zapewne żyjecie sobie w pięknym świecie :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2015, 12:19:25 wysłana przez Taz_Thrash »

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 24, 2015, 12:17:44 »
Do kompletu wrzut internetowych zabrakło jeszcze pocisku po matce. Dasz radę :)

Wstyd ci się zrobiło ? Chyba powinno, bo myć się trzeba codziennie. Spoko dostaniesz Białego Jelenia i jakiś antyperspirant. Serio gościu nie wiem co trzeba zrobić aby generować tak potworny smród.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2015, 12:20:28 wysłana przez Taz_Thrash »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 24, 2015, 12:22:26 »
Mogę nawet i śmierdzieć, ale przynajmniej nie rzucam się z pięściami jak lepszy gracz ze mną wygra.
Moje pięści krwawią śmiercią!

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 24, 2015, 12:34:23 »
Nocowałem u Hiryu, pachniało bzem i agrestem, nie rozumiem zarzutów.

Młody

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fuck Yeah!
    • Zobacz profil
    • zDYSTANSowani
  • Gamertag: MichenDG
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 24, 2015, 14:55:55 »
Tak całkiem serio.

Jeżeli niby nie chodzi o grę (chociaż na początku rozpisywałeś się o online strategiach, jakby to były Twoje argumenty podpierające Twoje zachowanie), to o co?

O obrażanie żony? Przecież i tak pisał, że może przeprosić, bo nie miał takiego zamiaru.

O obrażanie Ciebie? Jeżeli tak było (na screenach nie widać, ale są wycięte fragmenty, więc można uznać, że też miało to miejsce), to przecież nie byłeś mu dłużny. Doszły do tego jeszcze groźby pobicia przy okazji z Twojej strony.
 
O wywyższanie się? Jak wygrywa to ma prawo pokazywać swoją wyższość W GRZE (niezależnie czy ci się to podoba czy nie), ale to nie jest powód do obijania mordy IN REAL WORLD.

O prowokowanie? Jedyną prowokacją było zaproponowanie zagrania offlinowego money matcha. Co śmieszniejsze ty mu też to proponowałeś wcześniej.


I co najważniejsze: Frizen nie wyskoczył na Ciebie z kosą w ciemnym zakamarku i nie opluł ci żony. A zachowujesz się tak, jakby to zrobił i przyszedł czas na rewanż.
Są to zupełnie różne sytuacje.

A argumenty wieku i gabarytów można sobie schować, bo to że jesteś starszy i większy to nie znaczy, że możesz wszystko, a małe szczylki niech się nie wychylają, bo jeszcze oberwą za to, że się "wożą" wygrywając z Tobą.

"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."