Autor Wątek: PGF: ver 0.1 - mój kod działa i nie wiem dlaczego... [Radom, Gamebar]  (Przeczytany 1425 razy)

Tuscan

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Okarin_PL
  • Skąd: Warszawa
Hejeczka ludzie.

Radom, Gamebar - 11.07.2015
No to najważniejsze mamy z głowy. Tak więc...

Postanowiliśmy zorganizować jakieś w miarę cykliczne spotkania na których ludzie mogliby sobie pograć ze sobą, przyskillować trochę, napić się piwa, pogadać i tak dalej.
Nacisk w grach raczej położony jest na 2D, czyli wszelakie Street Fightery, KoFy, Guilty Geary, Killer Instincty itd.

Czemu Radom?
Dwa powody. Po pierwsze centrum Polski (Ten słabszy powód). Po drugie zaprzyjaźniony bar, a przez to łatwiejsza organizacja i ogólnie lepsze możliwości (Ten mocniejszy powód).

Po co to orgować?
Fajnie by mieć scenę offlajnową w airdashery i tym podobne, można pograć bez laga, Socjal face to face > Socjal na teamspeaku, i tego typu rzeczy.

Bierzcie sticki, jak kto chce niech bierze konsolę, ale najważniejsze, bierzcie ze sobą dobry humor!

Najszybciej o update'ach przeczytacie na naszej facebookowej grupie: Polska Grupa Fajterowa.
Tutaj też oczywiście będę pisał jeżeli chodzi o jakieś zmiany.

Jeżeli ludziom będzie się podobać i wszyscy będą się dobrze bawić, to przerodzimy to w comiesięczne granie!
Do zobaczenia na ewencie!

"Do bijatyk tylko pod krawatem."

Tuscan

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Okarin_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: PGF: ver 0.1 - mój kod działa i nie wiem dlaczego... [Radom, Gamebar]
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2015, 20:53:40 »
Ja osobiście postaram się być koło 15:00.

Oczywiście wbijajcie sobie na luzie jak chcecie.

"Do bijatyk tylko pod krawatem."