Autor Wątek: Jesteś nowy? Przedstaw się :)  (Przeczytany 47326 razy)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #165 dnia: Wrzesień 07, 2014, 14:27:41 »
Dodałem pole na Steam ID w profilu.

Non

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nonowicz
  • Steam ID: Non
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #166 dnia: Wrzesień 07, 2014, 22:13:34 »
Dopiero co przyszłem (bo blisko) na forum i już się przyczyniłem do poprawy jego działalności? Dayum.

Oraz, szczerze nie potrafię zrozumieć hejtu... może za duże słowo: niechęci do Skullgirls. Zwłaszcza że aktualnie gra jest bardziej żywa niż kiedykolwiek - nowe postacie napływają kilogramami. Już są trzy, jeszcze trzy w drodze.
Kurde, muszę się wziąć za promowanie SG na tym forumie, bo trochę mi się to nie podoba :)

(zwłaszcza że SG jest idealne dla hipsterów, bo nie dość że indie giera, to jeszcze "nikt nie gra i nikt nie lubi" ;) )

zombi299

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Olecko, W-M
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #167 dnia: Wrzesień 09, 2014, 21:35:27 »
Witam,

Z racji że jestem zarejestrowany na forum już jakiś czas i trochę wystukuje na shoutboxie postanowiłem w końcu trochę o sobie napisać. Tak więc, jestem Piotr mam lat 24 i pochodzę z małej miejscowości Olecko (woj. Warmińsko-Mazurskie). Jestem jednym z tych graczy w bijatyki, których określiłbym jako "z późnego zbioru" :plaza:. Wielki hype i chęć do gry w bijatyki 2d złapał mnie gdy oglądałem EVO 2013 w KOF XIII. Te sprity, artstyle, ost i HD Sheena  :kreygasm:. Do tej pory do czynienia miałem z takimi grami jak T3, DoA, SC4 i SC5, grając casualowo z kolegami, bratem. Street Fighter mimo tego, że obserwowałem go od vanilli i to jak zostaje najpopularniejszym fighterem nigdy mnie bardziej nie zainteresował. Niedługo po zakończeniu EVO dowiedziałem się o wersji KOF XIII na steam z grywalnym online. Kupiłem sticka i tak się zaczęło mniej więcej. Do tej pory grałem głównie w Dota 2 (4kh+). Pisze w czasie przeszłym bo ostatnio nie gram w ogóle.

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #168 dnia: Wrzesień 10, 2014, 14:55:54 »
Odezwij się do mnie na steam, chętnie pogram w KOF : )
http://steamcommunity.com/id/nerobianco/

Moczan

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Nintendo ID: Moczan
  • Skąd: Wrocław
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #169 dnia: Styczeń 08, 2015, 23:08:21 »
Cześć, przybyłem tu pośrednio zaproszony przez nero jako pomost pomiędzy bękartem gier walki jakim jest Smash Bros., a naszą rodzimą sceną prawdziwych fighterów, jako gracz poza SSB nie mam zbyt dużego doświadczenia (jak chyba każdy w naszym kraju 'za dzieciaka' grałem w Tekkena na PSXie, potem męczenie Soul Caliburów na PS2, ale nic na poważnie), ale od wielu lat jako kibic dzielnie śledzę najpopularniejsze turnieje i kto wie, czy SSB nie będzie moim 'gateway drugiem' do świata gier walki.

dawkin-soul

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: dawkin-soul
  • PSN ID: dawkin-soul
  • Skąd: Wodzisław Śląski(obecnie Radlin)
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #170 dnia: Styczeń 11, 2015, 01:14:46 »
Witam wszystkich forumowiczów. Na wstępie może się przedstawię- nazywam się Dawid Kinek i pochodzę z Wodzisławia Śląskiego. Od prawie 10 lat mieszkam w Radlinie - pozdro Zuum. Moja przygoda z tekkenem zaczęła się od Tekkena 3 jakieś 16 lat temu. Było to najczęściej granie z kumplami z osiedla. Potem po zakupie ps 2 był T5. Po zakupie ps3 i wydaniu wreszcie w Polsce zdrapek psn kupiłem T5 Dr online. Po zainstalowaniu gry od razu odpaliłem online. Przez okrągły rok dostawałem takie baty,że masakra poprostu. Widząc jak grają ludzie z europy w tą grę, pomyślałem sobie co ja tu wogóle robię. Ta gra nie dawała mi spokoju i w końcu postanowiłem coś z tym zrobić. Posiedziałem trochę na practice z Kazuyą i wziąłem się za grę online. Niestety nadal nie dawałem rady. Pewnego dnia w lobby spotkałem jednego typa, który się tak poruszał szybko Niną,że nie wiedziałem co się ze mną dzieje i co dzieje się na planszy. Postanowiłem wziąść w obroty Ninę Williams i już po miesiącu zakochałem się w niej. Uczę się jej od trzech lat grając tylko online obojętne w jakiego tekkena. Jak tylko mam czas pierwsze co to tekken.  Moim pierwszym turniejem był turniej w Tekkena 6 w Gliwicach w Saturnie w zeszłym roku. Oczywiście bez żadnych sukcesów. Po tym turnieju już wiedziałem, że jestem jeszcze za słaby,ale nie poddaje się. W taga praktycznie nie grywałem, dopiero po spotkaniu i poznaniu byfyja zacząłem grywać także i w niego. Ale tag mi nie leży zbytnio bo za krótki staż mam w nim. Ostatnim turniejem były Łódzkie Kartony,na którym się świetnie bawiłem. Jak na prawie 33 lata mojego życia to nie bawiłem się tak dobrze chyba nigdy. Impreza u Lecha była mega i już myślę nad kolejnymi turniejami. Mam nadzieję, że chociaż na następny Międzynarodowy Festiwal Komiksów i Gier uda mi się przyjechać. Oby żona mnie tylko puściła bo właśnie w terminie,  w którym odbędzie się ten turniej zostanę po raz drugi tatą, a wszystko okaże się już w poniedziałek czy napewno. Teraz czekam na premierę Tekkena 7 i postaram się wreszcie chociaż wyjść z grupy. Pozdrawiam wszystkich znajomych i nieznajomych. Do zobaczenia na jakimś turnieju. Kończę ten mój przudługawy wywód.
Carpe diem.

smoo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: smoo__
  • Skąd: Poznań
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #171 dnia: Luty 20, 2015, 23:19:06 »
Witam! Jestem z Poznania i pogrywam w Tekkena od czasów ps1, niestety nigdy na poważnie ze względu na brak towarzystwa do gry (#4everalone).
Niestety w moim pięknym mieście nie mamy nawet gejmingowego pubu więc ciężko o nawiązanie kontaktów z ludźmi dzielącymi podobne pasje, szczególnie biorąc pod uwagę że to już 3 dyszki na karku i czasu nie ma tyle co kiedyś.

tl;dr
W związku z premierą T7 w tym roku ( :kappa: ) chciałbym dołączyć do sceny i poznać trochę ciekawych ludzi. Planuję również zanabyć Mortala X, ale moje doświadczenie z 2D jest mizerne. Kusi mnie bardzo też GG Xrd, być może i na niego się skuszę :).

Pozdrawiam!

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #172 dnia: Luty 20, 2015, 23:51:20 »
W Poznaniu przecież kiedyś było najwięcej aktywnych graczy w Tekkena w PL :plaza:
+ Dalej są choć z tego co wiem już tylu nie gra.

Ekipa Tekken Tej działa prężnie od lat :)

Tekken Tejów było wiele edycji i co roku są organizowane kolejne.


Gadałem jakiś czas temu z Greyem i mówił mi, że w Poznaniu był gaming bar, ale padł lecz szykuje się jakiś nowy ;)

Zbierz szersze info, a na pewno znajdzie się ekipa i odpowiednia melina na granie  :trajhard:

Oxva

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to the family son
    • Zobacz profil
    • Email
  • Nintendo ID: Oxvasan
  • PSN ID: Oxvasan
  • Skąd: Legnica
  • Steam ID: Oxva
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #173 dnia: Luty 21, 2015, 00:01:51 »
MELINA - słowo klucz :trajhard:
Cytuj
W ogóle wiecie ze Oxva miał kiedyś długie włosy i nie wyglądał jak white trash prosto z getta, który zabije cie za fajkę?

smoo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: smoo__
  • Skąd: Poznań
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #174 dnia: Luty 21, 2015, 10:52:01 »
Wiem, że scena w Poznaniu jest spora, ale dowiedziałem się o tym stosunkowo późno, głównie dlatego, że internet pojawił się u mnie dopiero po 2005 roku ;p

Nie jestem na tym poziomie żeby brać udział w turniejach :) Mam nadzieję, że da radę te zaległości nadrobić. Wszystko zależy od czasu...

W Poz były 2 kluby dla graczy ale oba padły szybko, nie zdążyłem się wybrać. W planach jest trzeci ale szanse jego powstania wyglądają marnie na tą chwilę.

Pozdro!

VerminatorX

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kłodawa
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwiec 30, 2016, 15:16:31 »
Witam. Z bijatykami mam styczność od dziecka, regularnie online gram od roku. Wychowałem się na serii Mortal Kombat, więc moja przygoda z rywalizacyjnym graniem zaczęła się od pecetowego MKX, jednak w związku z tym jak WB potraktowało pecetowy port przerzuciłem się na inne serie. Głównie gram w Killer Instinct i 3rd Strike przez Fightcade. Rozważam kupienie Tekken 7 jak wyjdzie na PC.