Autor Wątek: Na jakie gry czekacie?  (Przeczytany 43961 razy)

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Na jakie gry czekacie?
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 17, 2011, 06:53:36 »
ja już łapie hype na Yakuze 4 - gul mi skacze bo w demo z japonskiego PSNa gralem na kilka dni przed kupnem europejskiej wersji Yakuzy 3 :P
o tyle dobrze, że tym razem SEGA nie będzie wciskać kitu o "problemach z translacją" i dostaniemy pełnoprawny produkt (bez wyciętych barów itd.) - no i do tego czterech bohaterów
ciekawi mnie też wspomniany wcześniej HD-remake MGSów - konkretnie to co zrobią z jedynką bo raczej w klasycznej formie tego nie wydadzą (niezbyt dobrze wygląda na współczesnych telewizorach)
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

pan_sz

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • "gwarat na nieblok bez setupów na pałę"
    • Zobacz profil
  • PSN ID: sh-zinden
  • Skąd: u-hu-hu
Odp: Na jakie gry czekacie?
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 17, 2011, 18:56:32 »
the last guardian.

to jedyna gra na jaką czekam.
no, chyba, że 5ta część elder scrolls jeszcze wyjdzie. ale to wątpię, czy wtedy już będę grał w cokolwiek na konsoli ;]

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Na jakie gry czekacie?
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 17, 2011, 19:35:25 »
ciekawi mnie też wspomniany wcześniej HD-remake MGSów - konkretnie to co zrobią z jedynką bo raczej w klasycznej formie tego nie wydadzą (niezbyt dobrze wygląda na współczesnych telewizorach)
Dla mnie Twin Snakes na PS3 by wystarczyło :)

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Na jakie gry czekacie?
« Odpowiedź #153 dnia: Marzec 17, 2011, 20:32:48 »
Szinden - poczekaj do listopada, to pograsz jeszcze w tego Elder Scrolla:P

Obecnie czekam na:

-SSFIVAE
-MK
-Elder Scrolls V
-Uncharted 3
-The Last Guardian
-Shadow of the Colossus + Ico HD

W sumie chyba tyle.

True_Mumin

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • #TylkoTekken
    • Zobacz profil
  • Gamertag: N/A
  • Skąd: Łódź
Odp: Na jakie gry czekacie?
« Odpowiedź #154 dnia: Kwiecień 25, 2011, 00:39:38 »
L.A. Noire. Nawet dla samej mimiki postaci. To jest po prostu kosmos. Zresztą, po genialnym Red Dead Redemption (gra roku 2010 dla mnie) Rockstar ma u mnie bardzo wysokie noty i kredyt zaufania. :)
Wakeup ex shoryu everyday :kapparyu:

pzdr dla kumatych ; )))))))

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Na jakie gry czekacie?
« Odpowiedź #155 dnia: Kwiecień 25, 2011, 02:18:31 »
Stawiam piwo, że cała ta mimika w L.A. Noire zupełnie nie wypali, bo będzie bazowała na 2-3 sygnałach (typu: podnosi lewą brew - kłamie; prawą - mówi prawdę), które będą wyjaśnione na początku gry.
Moje pięści krwawią śmiercią!

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Na jakie gry czekacie?
« Odpowiedź #156 dnia: Kwiecień 25, 2011, 08:15:07 »
Stawiam piwo, że cała ta mimika w L.A. Noire zupełnie nie wypali
it's on!
oprócz L.A. Noire (szykuje sie pierwsza gra od Rockstara którą będzie można przechodzić kilka razy ;P ) czekam na info odnośnie konsolowego Wiedźmina -  strasznie denerwujące jest zachowanie CDP w tym temacie
w ostateczności kupie wersje PC, ale na moim lapku pewnie szaleństwa nie będzie także liczę na szybką informację odnośnie premiery konsolowej
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Młody

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fuck Yeah!
    • Zobacz profil
    • zDYSTANSowani
  • Gamertag: MichenDG
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: Na jakie gry czekacie?
« Odpowiedź #157 dnia: Kwiecień 25, 2011, 09:21:27 »
Final Fantasy Type-0, bo fajnal to fajnal :)

"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Na jakie gry czekacie?
« Odpowiedź #158 dnia: Kwiecień 25, 2011, 14:19:29 »
@Tejotl - jak it's on, to cały zakład cytuj, a nie ten korzystniejszy fragment ;p

@Młody - dzięki za info, sprawdziłem trailer. Może nie będzie takie złe jak pozostałe gry z serii FF13
Moje pięści krwawią śmiercią!

True_Mumin

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • #TylkoTekken
    • Zobacz profil
  • Gamertag: N/A
  • Skąd: Łódź
Odp: Na jakie gry czekacie?
« Odpowiedź #159 dnia: Kwiecień 25, 2011, 14:24:03 »
No ja się teraz boję nowych Finali jednak. Coś się popsuło w Square-Enix.
Wakeup ex shoryu everyday :kapparyu:

pzdr dla kumatych ; )))))))

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Na jakie gry czekacie?
« Odpowiedź #160 dnia: Kwiecień 25, 2011, 14:30:09 »
Ja się boję japońskiej kaligrafii. To ich zero wygląda jak jakiś pokrak.

on topic - na razie czekam tylko na DNF, a w dalszej perspektywie oczywiście SSF4 AE. Wiedźmin to dla mnie ciekawy projekt, ale nadal nie usiadłem do jedynki, więc nie czekam na dwójkę.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Na jakie gry czekacie?
« Odpowiedź #161 dnia: Wrzesień 15, 2011, 17:16:22 »
Furb - oddychaj.



Cytuj
Trailer description is finally up. Okay part of the story in KH3D is about "the world buried in sleep" where Sora and Riku perform their mark of mastery. The enemies in the game are Dream Eaters, which are creatures who eat your dreams. The round dog-like thing is indeed a pet companion in the game, and it can be seen floating around Sora and following him around as he performs actions in battle. It's extremely cute, and you can interact with it using the camera function (AR) and the touchpen. At the end of the trailer is apparently a scene from Xehanort's point of view, where he sees Braig talking to him asking him if his memory has returned.

Neku appears as a guest character in Sora's side of the TGS demo -- though not a playable guest. Both Neku and his rival/friend/frienemy Riku team up with captured dream-monsters this time around rather than fighting alongside licensed characters. Neku's role is more that of the Disney-world guests from previous games. He shows up, reveals that he's caught in a "game," leaving him 43 minutes to win or die. Naturally, he asks Sora to be his partner but ultimately decides the tousle-haired protagonist is "a weird guy" and takes off. Sora follows, riding rails in pursuit of Neku, but quickly encounters a boss battle set in a cul-de-sac of Traverse Town. Both sides of the demo (Sora and Riku) are essentially the same, really: A brief story set-up, a few set encounters, and a boss fight. Riku interacts with Quasimoto from The Hunchback of Notre Dame, which is admittedly less interesting than Neku; on the other hand, Riku has a double-jump, which is always great. The demo is just enough to give a feel for what KH3D adds to the series. While the camera is still a hyperactive mess that makes boss battles a pain (all the 3DS's buttons are used, so there's no lock-on system that I could find), everything else about the game feels significantly improved over previous Kingdom Hearts. The action is fluid and smooth, with much more refined combat. Fighting enemies feels less like combo-driven button mashing that locks your hero into canned animations than in previous installments, and your skill set has been improved considerably. Both demo characters possess a standard repertoire of magic skills such as Cura and Blizzaga, which are activated and cycled through as they were in Birth By Sleep, but they also can perform special Dual Link attacks with their partners by pressing Y. Dual Link skills are context-sensitive and seem to vary according to your current partners, enemies, and positioning. You can pull off different skills while on the ground or in the air. A key part of these skills seems to be something called (inexplicably) Holy Rope, which are a series of nodes placed around battlefields. Pressing A and X while near one of these Holy Rope points freezes the action and allows you to use the touch screen to draw connections between points on the area map, which then sends Sora or Riku dashing through the air along the prescribed course. Using the Holy Rope paths to intersect foes allows you to pull off standard or special attacks while they're otherwise out of reach. The TGS demo of Dream Drop Distance is fairly brief -- about 20 minutes to complete both portions -- but shows a game that looks and plays beautifully. Square hasn't formally announced a U.S. release date for KH3D, but the notion that they wouldn't localize such a sure hit is enough to get a man laughed out of the room. Honestly now.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Na jakie gry czekacie?
« Odpowiedź #162 dnia: Wrzesień 15, 2011, 17:22:23 »
Predzej czy pozniej musialo do tego dojsc. B>3DS w dobrej cenie.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Na jakie gry czekacie?
« Odpowiedź #163 dnia: Wrzesień 15, 2011, 17:26:18 »
Ale czy Ty widzisz kto tam wystąpi gościnnie?

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Na jakie gry czekacie?
« Odpowiedź #164 dnia: Wrzesień 15, 2011, 17:28:48 »
Widze, dlatego mowilem, ze to predzej czy pozniej musialoby sie stac ;D.