Autor Wątek: TPS Garden-Zlot w Rewalu[GG + Capcomy] 7,8,9 Grudnia 2012  (Przeczytany 29434 razy)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: TPS Garden-Zlot w Rewalu[GG + Capcomy] 7,8,9 Grudnia 2012
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 07, 2012, 01:15:59 »
snejk powinien wiedzieć bo on planował dalszy dojazd ze szczecina

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TPS Garden-Zlot w Rewalu[GG + Capcomy] 7,8,9 Grudnia 2012
« Odpowiedź #106 dnia: Grudzień 07, 2012, 01:57:29 »
Planowo powinniśmy być o 16:17 w Gryfcity.

Ile właściwie będzie sticków? Bo wychodzi na to że będzie tyle ludzi, że w przypadku takiej ilości stanowisk każdy będzie mógł zawsze grać. Jak wszyscy będą akurat grać na swoich stickach i nic nie zostanie dla mnie to będzie mi bardzo smutno. ;_;

Mastachi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mastachi
Odp: TPS Garden-Zlot w Rewalu[GG + Capcomy] 7,8,9 Grudnia 2012
« Odpowiedź #107 dnia: Grudzień 07, 2012, 08:03:53 »
wezcie ktos ttt2, bo zapomnialem spakowac a nie chce mi sie plynac spowrotem :)

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: TPS Garden-Zlot w Rewalu[GG + Capcomy] 7,8,9 Grudnia 2012
« Odpowiedź #108 dnia: Grudzień 07, 2012, 09:43:25 »
Spakowany;]

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: TPS Garden-Zlot w Rewalu[GG + Capcomy] 7,8,9 Grudnia 2012
« Odpowiedź #109 dnia: Grudzień 07, 2012, 10:23:45 »
Snake ja w gg bede glownie grac wiec feel free ....  to use mine. ew. mam tez sticka dae.

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: TPS Garden-Zlot w Rewalu[GG + Capcomy] 7,8,9 Grudnia 2012
« Odpowiedź #110 dnia: Grudzień 09, 2012, 22:42:47 »
no panowie - dzieki bardzo za zlocik na krańcu świata / narnia :)
wielkie podziekowanie dla Vipe'a za poranny przewoz do Szczecina - majac na uwadze to jak pozniej ta podroz wyglada (pociag Szczecin-Elblag) to prawodpodobnie uratowales mi zycie bo chyba bym zdechl jakbysmy mieli szukac busa/bawic sie w przesiadki :D

shoutouty dla "heartstopper" Snejk i Libertiego za wspólna podróż i nerdzenie do rana przy streamie

Kaczi, Taster i Mastachi - za piwka, granie i podróż w kraine fantazji przy partyjce w Talizmana ("tracisz wszystkich przyjaciół!", "brzoza zostaje na tym polu do końca gry", "zła wróżka/dobra cyganka")

Wacho za sukcesywne niszczenie marzen o rozwoju sceny SFa ;) :D "tak jak ty gram od niedawna w streeta" - gralismy malo ale starczylo - ambicja 4 gier!

nie wiem czy dalbym rade drugi raz tak przez pol swiata pojechac, ale bylo bardzo milo zobaczyc Wasze usmiechniete gęby - do zobaczenia na Bursie!

  • Tas - przeslij mi nr konta pmka to Ci przeleje kase za te wisiorki
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2012, 23:20:36 wysłana przez tejotl »
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: TPS Garden-Zlot w Rewalu[GG + Capcomy] 7,8,9 Grudnia 2012
« Odpowiedź #111 dnia: Grudzień 10, 2012, 15:03:47 »
Bez kitu, mega zlot. Oprócz 6h potrzebnych na dojazd, to wszystko było tip-top. Dzięki wszystkim uczestnikom za te 3 dni ostatnie:)

Mastachi, Taster i Tejotl - musicie wpaść do Poznania kiedyś na sesję Talizmana, no musicie kurde ;D Wogóle to dzięki wielkie za wspólne SyFienie! ;D Meczyki były mega, Taster mnie zmusił do posiedzenia z (dis)Ablem na praktisie:P

Najwięcej to chyba (ta, "chyba"...) ze Snejkiem pograłem, za co również dzięki przeogromne! Najbardziej się cieszę z tych meczy vs Fei Long, bo zdecydowanie potrzebuję ogrania na tą postać, a to, co zagraliśmy już i tak sądzę, że dało efekty.

Vipe! Dzięki za wspólny wypad w nieznane / transport / granie:)

Kaczi - nie kładź ziółek na brzegu łóżka, bo mi serce aż podskoczyło do gardła, jak to zobaczyłem:P

Pan na rowerze - co mogę powiedzieć, szacunek. Szacunek.

Do następnego, teraz może latem jakoś dla odmiany:)

Aaa, no i jeszcze jedna ważna rzecz. Podczas oglądania streama stworzyłem takie oto coś:



Wnoszę o dodanie ultradavida do oficjalnych ikonek backdashowych, jednocześnie prosząc o wymyślenie dla niego sensownej nazwy:P Moja propozycja: orly :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2012, 15:07:53 wysłana przez Wacho_VHO »

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: TPS Garden-Zlot w Rewalu[GG + Capcomy] 7,8,9 Grudnia 2012
« Odpowiedź #112 dnia: Grudzień 10, 2012, 19:03:17 »
To i ja może skrobnę coś.

  • Przede wszystkim WIELKIE dzięki dla Kaczki za ogarnianie miejscówki przed/po zlocie.
  • oraz JESZCZE WIĘKSZE dzięki wszystkim za przezwyciężenie wewnętrznego lenia i przebycie całej tej drogi na koniec świata.
  • Wielkie faki dla Pizzerii "Lucyfer" w Niechorzu za bycie sezonowcem, i dla warunków drogowych w piątkowy wieczór i dla prokrastynacji związanej z rozpaleniem grilla.



Liber: Bez Ciebie ten zlot z GG jako tematem przewodnim nie miał by racji bytu. Wielkie dzięki za zacięte walki w GG i potyczki na projectile. Jeszcze trochę i postaram się nie stopować Cię jednym przyciskiem tylko dwoma   :swag:. Zostałeś oficjalnie dopisany do mojej kill bill listy w GG   :plaza:.

Snake: Co na zlocie nie pograliśmy to po zlocie nadrobiliśmy. Musisz popracować nad wstawaniem porannym bo następnym razem nie będzie przebacz   :dansgame: .

Wacho: Przez te sety z Twoim murzynem nabrałem ochoty na granie w tego syfa. Masę funu czerpałem z tej gry, którą już prawie uważałem za case closed. Już nie wspominam o tym, że grasz topami w talismana, i zabijasz się o innych... Przy następnej okazji wezmą tą głupią grę i dokończymy. Chcesz ten zrzut ekranu jeszcze?

Vipe: Dzięki za poznańskie ploty, spary w syfa i podwiezienie chłopaków. A i zapomniałbym : "Powodzenia na nowej drodze życia  :kapparyu:".

Tejotl: Kombinuj jakieś granie na tą środę, to od razu dasz mi kasę. Okazało się, że ta druga potrafi się rozciągać, ale chyba byłem za bardzo "nahajpowany" żeby to ogarnąć. Troll wdaje się w walkę psychiczną - tracisz życie i przyjaciół i holocaust - cyganka umiera ftw.

Mastachi: Sorry Mario your hot dog is in another castle. Jedna misja fail jedna success. Wielkie dzięki, że dałeś radę przyjechać i wielkie sorry za ten vip room który się okazał chujową opcją. Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się jeszcze przy stole operacyjnym ;).

Kaczka: "Ja wiem". Mógłbyś raz do roku nie być "zmęczonym" i pograć porządnie w gg co? Do przyszłego weekendu. :)

tajemniczy reprezentant Włocławka: Wielkie dzięki, że dałeś radę wpaść. Właściwie to jesteś na jedynym zdjęciu które udało nam się zrobić na całym zlocie  :kapparyu:.

Do zobaczenia na MTS!!

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: TPS Garden-Zlot w Rewalu[GG + Capcomy] 7,8,9 Grudnia 2012
« Odpowiedź #113 dnia: Grudzień 10, 2012, 20:36:15 »
Jak zwykle z takimi ziomkami zlot był udany :D

Nie będę pisał każdemu z osobna, że jesteście spoko ziomki. Napiszę to ogólnie :) Serio, dobra ekipa była :D

Taster - dzieki za organizacje, za pomoc w ogarnianiu Abla. Nie rzucaj gry, co jakis czas jestem w Szczecinie więc zawsze mogę wyjechać do domu troszke później by jakąś sesję pyknąć :D

Kaczka - nie chcesz grac w "czworkę" to nie :P Mam zamiar przypomniec sobie trochę 3Sa więc luz zawsze możemy pograć na kolejnym zlocie :)

Snake - nie umrzesz :P Muszę częsciej grac na Rufusa bo nie mam zupełnie ogrania. Już wolę Cammy, ale to i może załuga Wacho ;)

Wacho - standardowy partner do wyjazdów :D Adon robi sie ciekawy, kolejny charakter do ogarniecia ;) Fajnie bo powoli zaczynam czuc, że wiem jak walczyc z Muzinem :)

Mastachi - pamiętaj, nie goń Tigerów :D

Tejot - Nie ma problemu :) btw w Wawie jestem co jakis czas wiec tez sie mozna ustawic. Tu nawet mam wiecej czasu bo zazwyczaj nocuje :D

Liber - w sumie chyba nic nie zagralismy ale spoko jak troche bardziej odswieze Marvela to następnym razem ;)

pzdr

PS. Zlot stargał mi psyche, po powrocie pierwsze co zacząłem ogarniać to cenę Talismana :D Kolejną rzeczą było sprawdzenie co jest jeszcze ciekawego w świecie planszowo-karcianym :D

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: TPS Garden-Zlot w Rewalu[GG + Capcomy] 7,8,9 Grudnia 2012
« Odpowiedź #114 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:52:30 »
Tejotl: Kombinuj jakieś granie na tą środę, to od razu dasz mi kasę. Okazało się, że ta druga potrafi się rozciągać, ale chyba byłem za bardzo "nahajpowany" żeby to ogarnąć. Troll wdaje się w walkę psychiczną - tracisz życie i przyjaciół i holocaust - cyganka umiera ftw.

[...]

tajemniczy reprezentant Włocławka: Wielkie dzięki, że dałeś radę wpaść. Właściwie to jesteś na jedynym zdjęciu które udało nam się zrobić na całym zlocie  :kapparyu:.

granie we środe jak najbardziej tak (kończe prace o 17ej), ale następnego dnia startuje o 6ej czyli max do polnocy mozemy popykać - jeżeli to pasuje to zapraszam

zapomnialem prawie o tajemniczym uczestniku z Włocławka - dzieki uczestniku za wspólne oglądanie streama i budowanie hype'a przy freeplay'ach!

Vipe - jak bywasz w wawie to daj znać wcześniej - zawsze mozna jakieś granie rozkręcić
co do Talismana - sprawdzałem Allegro i DLCeki - ale to gra jest dla minumum 3 osób imho także nie wiem czy będę się na nią rzucał
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: TPS Garden-Zlot w Rewalu[GG + Capcomy] 7,8,9 Grudnia 2012
« Odpowiedź #115 dnia: Grudzień 10, 2012, 22:22:57 »
Jak chcesz to przywiozę to do wawy. Ogarniaj resztę tymczasem


Ja we 2 osoby gram i jest spoko.

Kaczka

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Play Hard Go Pro :]
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Kaczilla
  • Skąd: Gryfice
Odp: TPS Garden-Zlot w Rewalu[GG + Capcomy] 7,8,9 Grudnia 2012
« Odpowiedź #116 dnia: Grudzień 10, 2012, 22:37:12 »
Kolejna edycja zlotu o dziwnej nazwie została zakończona powodzeniem :]. Wszystko Tas ogarnął pięknie :]. Szacunek dla reszty uczestników za przybycie na zlot a wiem ze niektórzy mieli kawal drogi. Następny zlocik postaramy się ogarnąć w wakacje :]

Taster - mieliśmy tyle pograć w GG a tu jak zwykle dałem dupy ;/ (wina mastacha bo on namówił mnie do złego ;p).

Wacho,Snake, Liber - szkoda ze nic nie pograliśmy ale na bursie nadrobimy zaległości ;p. (wacho twoja szybka reakcja uratowała cenny sprzęt ;p)

Vipe - Dzięki tobie przypomniałem sobie jak bardzo sf3 jest zajebiiiiisty :].

Tejotl - Jak zwykle z tobą jest mega beka xD.

Mastachi - Juz nie pamiętam kiedy ostatni raz się tak urobiłem zielonym jak na TPS'ie xD(motyw ze scottem byl mega=) ). Fajnie ze jesteś na każdym naszym zlocie :). Mam nadzieje ze na burse pojedziesz z nami :].



CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: TPS Garden-Zlot w Rewalu[GG + Capcomy] 7,8,9 Grudnia 2012
« Odpowiedź #117 dnia: Grudzień 10, 2012, 23:55:41 »
No bardzo fajnie było. Bardziej kameralnie niż miało być ale też ok:).

Vipe dzięki za podwózkę do szczecina, w cholerę nam to pomogło i tak już dość ciężką podróż powrotną:).

TasTer dzięki za fajty, w sumie jechałem tam głównie na gejogira i dobrze że sobie go przed zlotem odkurzyłem bo byś mnie tam bił xD. Jak na rok gry, jest super. I pamiętaj, gygy tylko na crt'ku, choćby i czarno-białym;].

Snejk, Tejotl dzięki za wspólne tłoczenie się w składach pociągów i poduszkowców pkp. Snej, kup se magnez na serduszko ty nasz miszczu magnetyzmu;].

Kaczka, no nic nie pograliśmy, a tyle dobrego słyszałem o Twoim Solu :d

W ogóle to GG jest zaje.biste, po kilku godzinnej sesji w tą grę chyba poziom tolerancji na głupoty się obniża bo nie miałem ochoty nawet dotykać marvela i w sumie przez całą drugą połowę zlotu w nic nie grałem :g. No ale nic to. Pozdro wszystkim i do przyszłej bursy.

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: TPS Garden-Zlot w Rewalu[GG + Capcomy] 7,8,9 Grudnia 2012
« Odpowiedź #118 dnia: Grudzień 11, 2012, 01:49:48 »
Tas - wyślij w sumie, popatrzę i pokombinuję coś z tym;p

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: TPS Garden-Zlot w Rewalu[GG + Capcomy] 7,8,9 Grudnia 2012
« Odpowiedź #119 dnia: Grudzień 11, 2012, 08:34:24 »
Strasznie zaluje, ze mnie nie bylo, ale mialem inne zmartwienia ; )