Autor Wątek: Obejrzałeś i polecasz?  (Przeczytany 67171 razy)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 06, 2010, 22:05:23 »
aha, luz, nie czytam tego forum, mi scusi ;)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Patosław

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: PatoslawPL
  • Skąd: Wrocław
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 20, 2010, 11:33:34 »
Higurashi No Naku Koro Ni - Obejrzałem serię po raz drugi i nie jestem w stanie wyjść z podziwu dla jej twórców.
Nie wiem czego oni się nażarli, ale widać, że słabe to nie było.


Trailer : http://www.youtube.com/watch?v=wkNZ3UiKFD4&feature=related
Recenzja : http://anime.tanuki.pl/strony/anime/823-higurashi-no-naku-koro-ni/rec/840
Opening : http://www.youtube.com/watch?v=NvE8XO6YH6o

Polecam każdemu ! 

Naprawdę świetna trzymająca w napięciu historia.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2010, 11:52:43 wysłana przez Patosaw »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 23, 2010, 17:49:13 »
Klątwa doliny węży: http://www.filmweb.pl/film/Kl%C4%85twa+doliny+w%C4%99%C5%BCy-1987-6785

Cytuj
Pilot francuski Bernard Traven jesienią 1950 roku, podczas walk z partyzantami na granicy laotańsko - wietnamskiej, ukradł z buddyjskiej świątyni drogocenną szkatułkę. Po trzydziestu latach prosi uczonego Jana Tarnasa, specjalizującego się w starych tajskich rękopisach, o rozszyfrowanie znajdującego się w niej manuskryptu. Podczas otwierania w laboratorium gaśnie światło, a monter ginie od ukąszeń jadowitych węży . . . Traven, Tarnas i Christine, dziennikarka związana z tajemniczą organizacją, postanawiają rozwikłać zagadkę. Tymczasem Brecher dowiaduje się, że manuskrypt zawiera opis stopu irtu i lutelu, możliwy do otrzymania tylko w próżni kosmicznej i będący straszliwą bronią. Traven, Tarnas i Christine w Wietnamie, pokonując liczne przeszkody, docierają do świątyni, gdzie znajduje się grób przybysza z innej planety i pojemnik w kształcie amfory. Traven zdradza przyjaciół i kradnie pojemnik, lecz zostaje zabity, Tarnas zaś porwany na lotnisku w Paryżu. Podczas próby otwarcia pojemnika przez członków organizacji Breecher ulega przerażającemu przekształceniu. Christine odnajduje Jana. W finale widzą, jak nagle znika samolot, którym pojemnik, zawierający stężone trucizny i tajemniczy kod genetyczny, miał być odtransportowany w bezpieczne miejsce.

Ocena 3.6 mówi sama za siebie. Oglądać!


KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 23, 2010, 23:35:01 »
ostatnio byłem z koleżką na "PREDATORS" myslałem ze bedzie na co oko zawieśić a tu lipa porażka po całości stracone siano i czas poprostu porażka przez duuuużżżżżeeee PPPP niepolecam nikomu naprawde dramat pozdro

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 02, 2010, 21:52:14 »
Incepcja - Trzeba miec niezla banie aby cos takiego wymyslec. Film naprawde fajny jednak jakos bardziej mi sie podobala Wyspa Tajemnic (jesli chodzi o Leo).

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 10, 2010, 09:56:34 »
Best Seller - rewelacji nie ma, ale fanom kryminałów film ten może się spodobać :)

Zulata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Skąd: Przemyl
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 10, 2010, 11:55:07 »
Ze starszych filmów to oczywiście " Donnie Darko". Pewnie większość oglądała, ale dla tych którzy jakimś cudem go pominęli pozycja nie tyle obowiązkowa co na pewno ciekawa." To jest jeden z tych filmów, po których się jeszcze myśli " - ktoś to napisał już w tym temacie ale nie pamiętam kto ;D Kati albo Tenshi, nie chce mi się weryfikować ;P ale pozwoliłem sobie zacytować ;). Poza tym myślę, że aby go zrozumieć, potrzeba trochę więcej seansów.
A z nowszych, taki który zrobił na mnie dobre wrażenie i się przyjemnie oglądało to niewątpilwie:

PRINCE OF PERSIA

Dobry film. Luźna adaptacja gry. Inna fabuła, z elementami fabuły z gry. Postać księcia czy też wizira(;D) fajnie zrobiona. Ładne tło i efekty specjalne - te pustynie, burze piaskowe i miasta. Poza tym, podobnie jak gra, byl całkiem zabawny . Niektóre teksty były naprawdę niezłe. Klimat ma, nie nudzi się i nie dłuży. Siedząc w kinie, ani razu nie ziewnąłem a to już postęp.
Do tego motyw szybkich ruchów kamery w kilka konkretnych miejsc, jak to miało miejsce w grze nadaje pewnego smaczku temu filmowi jak również fakt umieszczenia w nim Assasynów (ahhh Ubisoft) i mimo, że z tymi z gry nie mieli dużo wspólnego to i tak to cieszy.
Jedyne do czego się przyczepiłem to fakt, że nadali księciu imię.
Uważam że spokonie ludzie którzy grali w grę jak i ci którzy nie mają pojęcia że to jest na podstawie gry powinni go obejrzeć bo ... naprawdę , cieszy oko .

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 10, 2010, 12:18:22 »
" To jest jeden z tych filmów, po których się jeszcze myśli " - ktoś to napisał już w tym temacie ale nie pamiętam kto ;D Kati albo Tenshi
raczej ja, ale spoko, tez jestem fajny ;o.

Ja ostatnio byłem na incepcji. Po obejrzeniu, niby tylko bardzo dobry film, ale już 4 dni po seansie a jeszcze mi chodzi po głowie:P. W sumie dochodze do wniosku że strasznie mi się on podobał:).

Zulata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Skąd: Przemyl
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 10, 2010, 13:44:25 »
" To jest jeden z tych filmów, po których się jeszcze myśli " - ktoś to napisał już w tym temacie ale nie pamiętam kto ;D Kati albo Tenshi
raczej ja, ale spoko, tez jestem fajny ;o.

Nie martwi cie fakt, że mi się z dwiema dziewczynami skojarzyłeś ? ;D Albo to może coś ze mną jest nie tak ;D

Incepcje widzę polecają wszyscy co to oglądali. Chyba będzie trzeba to obczaić.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 11, 2010, 00:56:51 »
Polecam Incepcję. Toy Story 3 również jest git. :D

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 20, 2010, 16:42:42 »
Jeszcze nie widziałem ale już mogę polecić, to będzie najlepsza komedia tego roku:
http://www.youtube.com/watch?v=dSSaY5mNY5M

W tym miesiącu wychodzi na DVD.

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 20, 2010, 17:57:09 »
Miasto Ślepców wczoraj przez przypadek natrafiłem na HBO HD polecam wszystkim.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 21, 2010, 09:34:06 »
Bez wątpienia mogę wam polecić dwa filmy, które sobie ostatnio ekipowo oglądnęliśmy, absolutnie wszyscy ze znajomych byli pod wrażeniem:

-Dom zły: Chyba najlepszy polski film jaki widziałem, mocne kino, świetna historia, dobra obsada orazpolski klimat lat 80 i prlu. Nie będę wam spoilerował, naprawdę warto to zobaczyć. Na pierwszym planie oczywiście wódka ale symboli "polskości" w tym filmie jest dużo więcej.

-Milenium Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet: Szwedzkie kino, bardzo kontrowersyjny film którego poboczna historia jest związana z samym tytułem, film natomiast opowiada ciekawą historię, jest zagadka, śledztwo, zabójstwa itp. Trzeba samemu zobaczyć, ponoć jeden z najlepszych filmów skandynawskiego kina, ja tam nie wiem, mi sie bardzo podobało .


Teraz mamy w planach zobaczyć coś luźniejszego i wybór padł na Zombieland xD Trailer nas bardzo rozśmieszył( a właściwie facetów, bo naszym kobitkom trochę nie podchodził xD ) .

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 21, 2010, 13:06:52 »
zombieland daje radę, a co do milenium to sa 3 czesci :)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 21, 2010, 23:01:22 »
Miasto Ślepców wczoraj przez przypadek natrafiłem na HBO HD polecam wszystkim.

Ja się nie zgodzę. Pomysł jest bardzo fajny, ale wykonanie, jak dla mnie, bardzo tępe. Ale może to dlatego, że nie lubię czytać/oglądać o ludziach, którzy mogą kiwnięciem palca zmienić wszystko, ale nic nie zrobią i tępo patrzą na cierpienie innych. (Ah przepraszam, cierpią wewnętrznie patrząc na cierpienie innych)

Ze swojej strony polecam The Prestige. Dla fanów Christiana Bale obowiązkowa pozycja, dla wszystkich innych niezły film w ciekawym miejscu, czasie i z całkiem dobrą fabułą.
Moje pięści krwawią śmiercią!