Autor Wątek: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )  (Przeczytany 161846 razy)

Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #735 dnia: Październik 07, 2012, 23:41:29 »
Pychu - patelnia i po sprawie? ;D
Flamingo KUR*A

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #736 dnia: Październik 07, 2012, 23:54:51 »
nie do końca ;) spytaj sie Barta, bo było co :D
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #737 dnia: Październik 07, 2012, 23:55:17 »
Właśnie wróciłem do Krk. Więcej napisze w późniejszym terminie. Teraz wrzucę tylko pełne top 8 SCV:
1. Matt
2. PePe
3. Devil
4. Aronex
5. Nevan, Antrax
7. Oscar, Księżyc

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #738 dnia: Październik 08, 2012, 00:04:14 »
wielkie dzięki dla Mańqa i dla organizatorów ze ten event - Mańqu nie wiem czy masz z tego jakieś inne benefity poza satysfakcją, ale mam nadzieję, że tak! :)
stanowiska super - bardzo bym prosił jeżeli to możliwe o podanie nazwy modelu monitora który używaliśmy - szukałem póki co na stronie LG, ale tego jest tyle, że nie wiem który model był w Łodzi
z rzeczy których mi brakowało, żeby tour był perfect to:
1) brak opoznienia na starcie - w sumie na dzien dobry było 1-1,5h opoznienia - szkoda bo potem trzeba gonic w czasie samych gier
2) sluchaweczki lub chociaz splittery pozwalajace podlaczyc wlasne sluchawki
3) klimatyzacja - w sobote autentycznie momentami myslalem ze po prostu padne (na szczescie hotel blisko i zimny prysznic ratował sytuacje :D)
4) niewykorzystane stanowiska - ludzie albo siedzieli zbyt ciasno tak ze 1-2 stanowiska byly po prostu niedostepne, albo nie bylo kopii gier/patchy itd. - to bolalo zwlaszcza w przypadku crossa, który sam w sobie leci wolno
5) dziad z wąsami który mówi, że wyłaczy prąd - totalnie pop***dolony moment całej imprezy

poza tym - jak dla mnie to byl najlepszy turniej na jakim bylem w Polsce i nie chodzi mi tutaj o nagrody itd. ale o nawet o wlasne nastawienie. Po raz pierwszy od kilku lat chcialem grac i wygrywac bo mnie osobiscie denerwuje ciagle "dzielenie skory na niedzwiedziu" - takze bardzo fajnie mnie zasolilo i mam pozytywnego kopa zeby cos wiecej w streetcie ogarnac

dzieki bardzo wszystkim ktorzy sie zjawili - kilku graczy wiecej w SFa by sie przydalo (albo pare mniej no-show'ow) - gratulacje dla chlopakow zgarniajacych top3 w grach i powodzenia we Francji dla scislej czolowki

no i dzieki dla Hiryu, Kota i Kossaka za maly after dzisiaj w wawie i wiekszy after bezposrednio po turnieju
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2012, 00:05:58 wysłana przez tejotl »
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #739 dnia: Październik 08, 2012, 00:31:18 »
Napiszę parę słów więcej jak tylko się wyśpię.


Tymczasem - jeśli ktoś znalazł kabel od ładowarki do laptopa (kabel ładowarka - gniazdko, czyli z jednej strony normalna europejska wtyczka a z drugiej trzyotworowa końcówka do wpinania w kostkę ładowarki), bardzo proszę o kontakt.
Moje pięści krwawią śmiercią!

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #740 dnia: Październik 08, 2012, 00:43:12 »
Hiryu taki kabel kupisz w kazdym sklepie komputerowym - taniej Cie wyjdzie niz wysylka tego kabla z Lodzi do Wawy :)
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #741 dnia: Październik 08, 2012, 00:45:16 »
Ja dołączam do osób poszukujących sprzętu - czarne słuchawki Steelseries.

EDIT: Osoby, które robiły zdjęcia podczas turnieju Tekkena (poza BigBoyem) proszę o kontakt.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2012, 10:49:59 wysłana przez Di »

Maga

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
    • Wybiórcza
    • Email
  • PSN ID: Magulec
  • Skąd: Limanowa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #742 dnia: Październik 08, 2012, 11:18:23 »
To ja od razu napiszę, że też będę potrzebować fot na Pad Portal i pewnie Wybiórczą, jak ostatnio. Gdybyście udostępnili, to byłoby super. :)
Bardzo słusznie, flamingi gryzą jak musztarda.



manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #743 dnia: Październik 08, 2012, 11:43:32 »
to i ja sie dołączam. prosze abyscie mi dali wszystkie foty jakie robiliscie na przelonie dwoch dni festiwalu..

Never give up no matter how bleak your situation is.

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #744 dnia: Październik 08, 2012, 12:36:02 »
Jak rok temu, impreza zajebista. Szkoda tylko, ze nie wszyscy w jednej sali - wspolne picie i granie jest mega ;-)

Dzieki za support iorganizacje!

Nasza scena fajtingowa (konsolowa) nie jest wcale taka mala :) Mam nadzieje, ze bedziemy sie czesciej spotykac i miec okazje pograc. Wierze, ze wkoncu wiecej nerda wyjdzie z jamy i sie pokaze i zrozumie - poczuje, ze takie spotkania naprawde nadaja inny obraz tego kommunity.

Gratulacje Dla finalistow - tym ktorym sie nie udalo... no coz nie zostaje nic jak posiedziec i troche przyskillowac ;)

Regards,
MS.

badboy123grk

  • TLT
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ma jednej prawdy, moralności, racji...
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Magic
  • PSN ID: Magic
  • Skąd: Z krainy elfów
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #745 dnia: Październik 08, 2012, 12:42:39 »
hejka wrzuciłem parę walk na naszego facebooka wśród nich jest tez finał :)
http://www.facebook.com/groups/tekkenlodzteam/

Shirr

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #746 dnia: Październik 08, 2012, 14:39:50 »
Wysyłam zdjęcia, które ja porobiłam. Nie ma ich za dużo - praktycznie tylko z wręczenia nagród za TTT2 i SCV
https://plus.google.com/photos/108153691304432036022/albums/5796909354823969441?authkey=CLLG17PPraijIg
Oczywiście jeżeli ktoś chce je gdzieś publikować proszę o wcześniejszy kontakt : P

Edit: Zdjęcia można bardzo łatwo ściągnąć z Google+ wystarczy nacisnąć "Więcej" po prawej stronie nad zdjęciami i potem "Pobierz album"
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2012, 17:05:09 wysłana przez Shirr »

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #747 dnia: Październik 08, 2012, 14:58:04 »
lol: http://tiny.pl/hnrpj xD

bigboy mega dzieki za wrzucenie tych gier! gratzy dla braci i zawsze 3go Batiego.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2012, 15:27:33 wysłana przez Solo »

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #748 dnia: Październik 08, 2012, 15:58:17 »
Mam Deja Vu :D Bez kitu myślałem że Leszno już oleje tekkena, ale git :D

Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #749 dnia: Październik 08, 2012, 19:00:10 »
Podziękowania i pozdrowienia i te inne, muszę pominąć...
Proszę o kontakt osobę która znalazła w Hostelu w Łodzi pada
Dualshock3 jedna z najnowszych wersji, ma z tyłu dodatkowe certyfikaty. Naklejka z tyłu wygląda tak:
LINK
albo bardzo podobnie
:/
Flamingo KUR*A