Autor Wątek: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )  (Przeczytany 161563 razy)

Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #600 dnia: Październik 03, 2012, 23:20:00 »
DE Top8 :> trzeba się modlić o łaskawy traf w grupach ;D hehe
Flamingo KUR*A

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #601 dnia: Październik 03, 2012, 23:26:00 »
ManieQ, w TTT2 koniecznie DE na 16 osób + do 3 wygranych rund w całym turnieju.

W SCV natomiast dużą rolę odgrywają match-upy i powinno być do 3 wygranych walk w DE (i do 3 wygranych runx).

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #602 dnia: Październik 03, 2012, 23:28:05 »
Ok rozumiem ale liczcie się z tym że jak nas będzie czas gonił i przestaniemy się wyrabiać to będzie źle.


Update na 1 stronie
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2012, 23:30:03 wysłana przez manieq_TLT »

Never give up no matter how bleak your situation is.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #603 dnia: Październik 03, 2012, 23:33:02 »
Chyba wszyscy Cię za to pokochają :-)


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Młody

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fuck Yeah!
    • Zobacz profil
    • zDYSTANSowani
  • Gamertag: MichenDG
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #604 dnia: Październik 03, 2012, 23:40:53 »
To nie bedzie zlot=turniej, gdzie opoznienia w terminarzu sa miazdzace, bo nikomu się nie spieszy. Po prostu dla freeplayowcow trzeba być bezczelnym i od razu wylaczac gre, żeby nikt nie zabieral stanowiska i wykluczyc mialczenie graczy, że "chwila", "ale na tym tv gra mi się lepiej i poczekam, aż się zwolni
" itp. co wydluza niepotrzebnie czas turnieju. 10 godz. to duzo. Wystarczy tylko twarda reka prowadzic turniej, a czasu spokojnie wystarczy.

"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #605 dnia: Październik 03, 2012, 23:43:30 »
W tamtym roku daliśmy radę to i w tym damy ale ostrzegam że nie będzie taryfy ulgowej.

Never give up no matter how bleak your situation is.

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #606 dnia: Październik 04, 2012, 00:44:02 »
Ja Mańka w stu procentach rozumiem, to on odpowiada za wszystko i musi się rozliczać z czasu i organizacji. Wydaje mi się jednak, że teoretycznie turniej na ok. 70 osób jesteśmy w stanie rozegrać na zasadach FT3 rounds - musimy się sprężyć, pilnować kolejki, wprowadzić ban dla spóźnialskich. 8 grup, 2 osoby wychodzące? Jeśli tak, to będzie grubo! :P Idąc na taki kompromis, można by było spróbować FT3/FT3 w DE już od Top 8.

Jakoś damy radę, mamy 10 stanowisk, dobrze kojarzę, MańQ?

Ćwiczyć ludzie, pardonu się dawać nie będzie! :)

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #607 dnia: Październik 04, 2012, 01:22:31 »
Tak przewiduję na turniej TTT2 10 stanowisk do grania.
Uwaga osoby które mogą niech biorą ze sobą gry turniejowe.
Jak narazie mamy:
10x TTT2
3x MK
2x SSF4AE
2x SFxT
2x UMVC3
2x SC V

O ile TTT2 mamy akurat to reszta gier mogłaby conieco podskoczyć :) Chodzi o to by było przynajmniej 5 kopii każdej gry.

Never give up no matter how bleak your situation is.

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #608 dnia: Październik 04, 2012, 01:26:22 »
Nie zapomnijcie tylko o patchach ;)

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #609 dnia: Październik 04, 2012, 01:29:42 »
Jeszcze 1 a propos długości turniejów.

Większość turniejów na których byłem przeciągała się bo zazwyczaj top 8 było rozgrywane na 1 stanowisku.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #610 dnia: Październik 04, 2012, 01:37:30 »
No właśnie, dobrze jest grać końcowe fazy turnieju tak, żeby publiczność nie musiała biegać oczami od stanowiska do stanowiska, żeby wszystko ogarnąć. ;] Dlatego trzeba to brać pod uwagę.

Co do gier - wezmę sf4 (niestety bez AE, więc bez konsoli ze ściągniętym AE płytka będzie do niczego) i sfxt. Jeśli jakimś cudem jednak zostanę do niedzieli to będę miał też ze sobą marvela. ;]

Jak w końcu z tymi postaciami dlc do sfxt? Myślę że warto by było to jakoś ustalić, bo zasada typu "jak będzie konsola z dlc to będzie można nimi pograć" jest trochę z dupy. Aha, no i co z gemami? ;p

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #611 dnia: Październik 04, 2012, 02:06:22 »
Coraz to nowe problemy wychodzą. Dlatego właśnie chciałem aby do fazy top8 były szybkie mecze. Wiem że to może nie jest po europejsku blablabla ale nie mam wystarczającej ilości czasu na to niestety. Wszystko zależy jak będziemy się wyrabiać.

Never give up no matter how bleak your situation is.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #612 dnia: Październik 04, 2012, 08:27:23 »
BO3 zakładałem przy DE na 32 osoby, więc jestem za tym, żeby top 8 grać BO5, a w razie potrzeby skrócić to.

Grupy rozpiszę i wrzucę na forum jutro koło południa lub przed północą. Przyporządkowanie par DE zostanie rozlosowane po fazie grupowej, a sama drabinka prawdopodobnie będzie wisiała na ścianie, żeby każdy wiedział z kim gra (kolejne usprawnienie w kwestii zmniejszenia opóźnień). Nie martwcie się, damy radę :).

ZajcewWerewolf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nie pierdol że się nie da"
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ZajcewWerewolf
  • Skąd: Suwałki
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #613 dnia: Październik 04, 2012, 09:05:38 »
Nero jak lecisz na Łódz?

Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #614 dnia: Październik 04, 2012, 11:17:18 »
Di, proszę Cie tylko, żebyś wziął pod uwagę kto z kim gra na co dzień przy rozpisywaniu grup, ja wiem że to nie jest takie chop siup żeby wszystkich rozpisać tak aby "sparing partnerzy" nie grali ze sobą w grupie, ale chociaż z grubsza :) w miarę możliwości.
Jasne jest też to że Ty nie możesz wiedzieć kto z kim gra, dlatego daję listę osób które między sobą grają "na co dzień" u nas.
Bati
Rupert
Reks
Amok
Pychu
Muflon

Jeżeli grup ma być 8, to na pewno nie będzie problemu żeby każda z tych osób grała w innej grupie, jeżeli inne osoby wypisały by takie listy, to bez problemu mógłbyś z każdej listy po jednej osobie do kolejnej grupy wrzucić :)
Flamingo KUR*A