Autor Wątek: Injustice: Gods Among Us  (Przeczytany 33303 razy)

mace

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 309
  • eloszka
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: opole
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 16, 2013, 18:18:32 »
stary, jedna sprawa. kto taktuje recenzje bijatyk na poważnie? no chyba ludzie którzy traktują te gry jako fajną zabawe do napierdalania na ślepo przycisków.
Wychowałem się na mortalu, tekkenie, killer instinct, później doszedł Soul Calibur więc nie mów mi bo na bijatykach się znam.
wychować się na bijatykach niekoniecznie znaczy to że ktoś zna się na bijatykach. twój post mnie w tym utwierdził.

Kejim [16|Paź 20:47 ]:   :kejim:

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 16, 2013, 18:56:09 »
wychować się na bijatykach niekoniecznie znaczy to że ktoś zna się na bijatykach. twój post mnie w tym utwierdził.
#rekd

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 16, 2013, 19:49:11 »
Cytuj
czytałeś jakies zagraniczne recenzje MK poza napisanymi przez Twoich kolegów z internetu?

A Ty oceniasz bijatyki po ich recenzjach, czy po iluśtam godzinach spędzonych przed TV?

EDIT:
Mace mnie uprzedził "trochę";P

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 16, 2013, 20:00:02 »
Na tym forum nie można mieć nawet własnego zdania bo zaraz zlatuje się banda hejterów :dansgame:

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 16, 2013, 20:28:21 »
Coś ci się nie podoba ziomuś? Może też masz własne zdanie?

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 16, 2013, 22:23:09 »
Zgłaszam was do administratora (i prokuratury).

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 17, 2013, 09:00:20 »
Ej, a Wy wiecie, że Injustice za pół roku będzie martwy tak samo, jak Mortal Kombat i probably będę pogrywał Supermanem, bo rzucą go na PS+ z nadzieją na reaktywację i kilka zakupionych DLC?
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

sla

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
  • Skąd: Kraków
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 17, 2013, 09:22:31 »
MK było i jest spoko - fajny system walki, dużo bardziej zjadliwy niż w Tekkenie czy SF4 (Qjon ostatnio lał mnie okrutnie na PSN przez Fight Request) - no i jest blok pod guzikiem :) .

A z Injustice jest problem jak ktoś wspomniał wyżej, tzn. brak znajomości i popularności universum DC w naszym kraju, bo poza Batmanem i jego przeciwnikami i Supermanem i może Lobo to reszta jest raczej średnio i mało znana.

Faktycznie jak się już pojawi Injustice na PS+ to coś więcej może się będzie działo :)

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 17, 2013, 10:13:49 »
Jak czytam wypowiedzi ludzi na temat MK i Injustice które mówią o tym, że mają fajny system walki to mnie normalnie trzęsie... Polecam ZAZNAJOMIĆ (nie napierdalać po przyciskach i klikać specjale na pałę) się z innymi systemami - może wtedy zrozumiecie, że prostota gier od NRS jest przerażająca...

Pamiętam jeszcze czasy jak grałem  :king: Kano  :king: w MK, kręciłem kulki na pałę i rzucałem nożyki z drugiego końca ekranu, do tego miałem 41% X-ray nie bloka z hyper armor i grając na te trzy rzeczy mogłem sprawiać problemy ludziom którzy w to napierdalali 10 razy dłużej niż ja  :plaza:

Mam poczucie, że w grach od NRS nie ma pojęcia progress, bo w zasadzie nic tam nie skilujesz... A recenzje "branżowych" portali dotyczące bijatyk to już dawno sobie odpuściłem.

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

Himiteshu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Remember the dead but fight for the living
    • Zobacz profil
  • Skąd: Lubelskie
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 17, 2013, 11:41:06 »
MK było i jest spoko - fajny system walki, dużo bardziej zjadliwy niż w Tekkenie czy SF4 (Qjon ostatnio lał mnie okrutnie na PSN przez Fight Request) - no i jest blok pod guzikiem :) .

A z Injustice jest problem jak ktoś wspomniał wyżej, tzn. brak znajomości i popularności universum DC w naszym kraju, bo poza Batmanem i jego przeciwnikami i Supermanem i może Lobo to reszta jest raczej średnio i mało znana.

Faktycznie jak się już pojawi Injustice na PS+ to coś więcej może się będzie działo :)

Nareszcie ktoś kto się ze mną zgadza, Boże dzięki Ci za takich ludzi :P Też prawda z tym uniwersum DC, poza moze jeszcze do tego co dodales ludzie znaja Zieloną Latarnie jako tako, przeciwnikow Supermana i Batmana i tyle.... Polska to Marvel przede wszystim

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 17, 2013, 11:55:36 »
MOJA OSOBISTA OPINIA NIC NIE WNOSZĄCA DO DYSKUSJI:

dużo bardziej zjadliwy = noob friendly

 :stayfree:

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 17, 2013, 12:40:29 »
System systemem ale MK grało się bardzo fajnie przez długi czas. Chyba że patrzyło się na nią przez pryzmat takich och zajebistych i zbalansowanych bijatyk. Było parę rzeczy zjebanych, parę absurdów, które najlepsi Amerykanie na streamach komentowali "oook, Mortal Kombat", a NRS zamiast naprawiać grę próbowali nie raz ja zepsuć, to fakt. Mimo to gra dawała masę frajdy i grało w nią stosunkowo dużo jak na nasze warunki osób. 

Najwięksi wyśmiewacze MK to ludzie, którzy prawie w ogóle albo mało w to grali, a już na pewno nie na jakimkolwiek konkretnym poziomie. Injustice nie będzie tak popularny, gdyż Mortal to bardzo silne uniwersum, które wiele osób zna lepiej niż SF czy Tekkena (Gulash i pierwszy film zrobiły swoje ;) ). Mnie odrzucają małe plastikowe postacie, brak Reptile'a, no i system MK mnie już trochę znużył. Gry nie oceniam, gdyż grałem naprawdę tylko trochę w demo.
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 17, 2013, 13:02:15 »
Injustice też ma taki mały problem, że udało im się sprawić, żeby superbohaterowie z mocami latania ponaddźwiekowego, mistrzowie akrobacji i sztuk walki itd. walczyli maksymalnie powolnie, totalnie nieepicko i mieli problemy z poruszaniem się po planszy (jak wiele osób przede mną to stwierdziło, NRS w temacie movementu zrobił krok w tył).
W związku z tym nawet jeśli jest się fanem uniwersum DC to można być łatwo zniesmaczonym tym jak twoi ulubieńcy męczą się sami ze sobą próbując przemieszczać się po arenie, czy robiąc koślawe juggle. Do tego dochodzi tak silny i wszechobecny zoning, który może być killerem dla casualowych graczy.

Pomijając już cały system, w porównaniu z przedstawieniami superherosów w produkcjach Capcomu to Injustice leży i kwiczy (chociaż kilka pomysłów NRS jest spoko).

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 17, 2013, 14:10:02 »
Wszystkie wasze argumenty są w pełni poprawne i zgadzam się z wami, spróbuję jednak obronić Injustice  :paladin:
Odniosę się najpierw do argumentu Gargooltza którego w żaden sposób nie mogę podważyć:
Zoning - to prawda w 100%, jeżeli nie osłabią tego przy okazji jakiegoś patcha to NRS nie tylko strzeli sobie w stopę ale nawet ją straci. Grałem Catwoman od dnia premiery ale musiałem z niej zrezygnować na rzecz Killer Frost tylko dlatego że ta druga niewiasta może pokusić się o solidny zoning a i mniej muszę się namachać aby wyciągnąć jakieś konkretne obrażenia, wspominam o tym ponieważ nigdy nie dobierałem postaci na podstawie pozycji w tier liście czy możliwości jakie posiada, zawsze to sympatia do bohaterki ( tak ) dyktowała kim będę grał, Injustice mocno stawia na counterpicki i tiery, jak widzę wysokopoziomowego Supermana to chce mi się płakać.

Wprawdzie jest to gra o superbohaterach ale i tak poruszają się oni szybciej niż bohaterowie z MK, po spędzeniu już  miesiąca ( ? premiera jakoś w kwietniu była prawda ? )  z Injustice, gdy wróciłem do MK to ten feeling mnie jednak odrzucił, a i głupoty bardziej rażą w oczy. W Injustice nie muszę  opierać swojej gry na d+4 grając Mileną czy blond koniem imieniem Sonya, w Injustice mogę też wyłączyć negative edge który osobiście preferuję właśnie wyłączony.
Opcji jest również więcej, mimo tak wielu podobieństw do MK to w nowej grze NRS mogę kombinować mocniej, chociażby ten pseudo focus cancel ( meter burn b+3  lub f+3 i dash cancel) daje kolejną warstwę taktyki. Nie jestem zwolennikiem systemu clash, z interaktywnymi obiektami jakoś staram się żyć, nowa gra więc się cieszę :) Staram się bronić ten tytuł ponieważ dla mnie jest to miła odmiana od, wspaniałego ale jednak powoli nużącego, GET READY FOR THE NEXT BATTLE.





Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 17, 2013, 14:15:32 »
W zoningu nie ma nic złego.