Autor Wątek: Turniej online Street Fighter X Tekken  (Przeczytany 16417 razy)

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Turniej online Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 05, 2012, 14:47:50 »
aaa spoko :P wcześniej jakoś tego obrazka nie widziałem :D

dzisiaj z Maddestem pykniemy i jeśli się Guardian pokaże to też, jeśli nie to jego strata :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2012, 14:54:06 wysłana przez Vipe »

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Turniej online Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 05, 2012, 16:41:51 »
Od razu lepiej momentalnie uzupełniło się kawałek tabel :P następnym razem nie odkładajcie tego na koniec bo nam również zależy na czasie.

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Turniej online Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 05, 2012, 23:01:29 »
Niestety jest już 23:00 i tylko jedna grupa rozegrała wszystko, od reszty nie ma żadnej wiadomości, a co za tym idzie turniej zostaje odwołany. Jutro podam ogólnodostępną wiadomość.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: Turniej online Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 05, 2012, 23:05:58 »
A nie lepiej każdemu kto nie rozegrał żadnej walki dać walkowery? Wtedy z pierwszej grupy wychodzą Maddest i Vipe, z drugiej Snake i Keijim, z trzeciej Crono i Moonspell, a z czwartej Havoc i Wacho :p
smh tbh fam

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Turniej online Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 05, 2012, 23:08:34 »
No właśnie, wtf? Przecież większość walk w grupach zostala rozegrana. To nie jest wina ludzi że ktoś tam się zapisał a potem nie chciało mu się grać, skoro tak czy inaczej można zrobić zamierzone DE na 8 najlepszych graczy z grup to czemu tego nie zrobić?

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Turniej online Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 05, 2012, 23:31:00 »
WTF? przecież grupy są zawsze po to by przesiać graczy, spokojnie można DE rozegrać, bez jaj... Co mnie obchodzi, że ktoś tam nie zagrał

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Turniej online Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 05, 2012, 23:40:59 »
Ja tylko dodam, że żadnego odzewu na moje info ze strony Sobana i MaćkKa nie było...

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Turniej online Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 05, 2012, 23:41:59 »
WTF? przecież grupy są zawsze po to by przesiać graczy, spokojnie można DE rozegrać, bez jaj... Co mnie obchodzi, że ktoś tam nie zagrał

Skoro mam wyniki na podstawie których 1 grupa rozegrała wszystkie mecze, a w pozostałych 3 rozegrano kolejno: 3 walki, 2 walki i 1 walkę to chyba nieco nieuczciwe w stosunku przegranych z grupy A. Skoro mamy nagrodzić awansem nawet osoby, które w pozostałych grupach przegrały to będzie to nie fair w stosunku do Killabiena, Kota czy też Guardiana, którzy zmierzyli się z Maddestem, Vipem i Snakem i odpadli, a pozostali z racji tego, że po jednej walce w dodatku przegranej i tak przejdą będzie to nie w porządku  nie sądzicie? Poza tym skoro są zasady, że każdy ma grać z każdym i się zapisuje na turniej to oczekujemy nieco dojrzałości i chociażby poinformowania nas o walkowerze (jak Snow to zrobił) bo nie może zagrać albo coś mu wypadło. Jeżeli chcecie byśmy traktowali Was poważnie to musicie poważnie podejść do zasad turnieju i innych graczy. My nie jesteśmy od poganiania graczy by między sobą grali, jeżeli ktoś się nie odzywa to nie jest ani nasza wina ani osoby, która czeka na odzew. Wina leży po stronie osób, które olewają to.

Rady na przyszłość:

1. Nie jestem pewien czy będę grać, nie zapisuję się na turniej.
2. Nie mogę zagrać informuję o tym organizatorów.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2012, 23:45:41 wysłana przez Kris »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Turniej online Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 05, 2012, 23:44:47 »
Dobra, robimy zrzute na Bioshocka i wysyłamy wszystkim po kolei na dwa tygodnie. :dansgame:

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Turniej online Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 05, 2012, 23:48:30 »
Dobra, robimy zrzute na Bioshocka i wysyłamy wszystkim po kolei na dwa tygodnie. :dansgame:

Snake nie chodzi o to, ja sam wyłożyłem na nagrodę po to byście coś mieli z grania w tym turnieju, ale nie lubię wystawiania innych do wiatru. Niestety zachodzi tu odpowiedzialność zbiorowa, ale chcę być fair do wszystkich i żeby wszyscy byli fair w stosunku do Pad Portalu.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Turniej online Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 06, 2012, 00:00:09 »
No tak, bo nigdy w żadnym turnieju nie zdarzylo się tak, że słabszy gracz miał łatwiejszego poolsa (ewentualnie takiego gdzie ciągle szedł na walkowerach), i przez to zaszedł dalej niż lepszy gracz, któremu gorzej się ułożyło. :F

A tak w ogóle to "odpowiedzialność zbiorowa" w turnieju lololol.

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Turniej online Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 06, 2012, 00:05:45 »
Dobrze to inaczej jeszcze napiszę, dwóch graczy dopisaliśmy po terminie. Dwóch graczy nie zagrało nic i olało naszą dobrą wolę. Dodatkowo z 18 zapisanych 7 osób nic nie zagrało, czyli prawie połowa. W tym momencie zrobilibyśmy dwie grupy i byłoby lepiej bo każdy by zagrał i więcej osób z grupy by wyszło. Dodatkowo były 2 tygodnie na fazę grupowo, mało?

No tak, bo nigdy w żadnym turnieju niae zdarzylo się tak, że słabszy gracz miał łatwiejszego poolsa (ewentualnie takiego gdzie ciągle szedł na walkowerach), i przez to zaszedł dalej niż lepszy gracz, któremu gorzej się ułożyło. :F

A tak w ogóle to "odpowiedzialność zbiorowa" w turnieju lololol.

Czy w tym momencie nie trafisz łatwiejszego gracza w DE? Po to są grupowe rozgrywki by ich wyeliminować, a później walczyć z kimś lepszym, a nie w bardzo łatwy sposób dojść do finału. Dodatkowo co powie gracz jeśli on po przegranych nie wyjdzie z grupy, a ktoś z innej grupy przejdzie bo... nikt inny nie grał? Ja bym się wkurzył.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2012, 00:13:43 wysłana przez Kris »

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: Turniej online Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 06, 2012, 00:13:16 »
Rady na przyszłość:
1. Nie jestem pewien czy będę grać, nie zapisuję się na turniej.
2. Nie mogę zagrać informuję o tym organizatorów.

No fajnie, czemu mówisz o tym nam?

Come on, zgodnie z regulaminem - W przypadku nierozegrania walki w terminie, walkowera otrzyma gracz wskazany przez organizator po uprzednim przyjrzeniu się sprawie i wysłuchaniu obu stron. No jak na mój gust to chyba w każdym przypadku sytuacja jest jasna - ten kto rozegrał chociaż jedną walkę wyraził tym samym chęć uczestnictwa w turnieju, podczas gdy reszta nie daje znaku życia. Dlatego wszystkie walkowery powinny być przyznane na korzyść tych, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w turnieju i wtedy wychodzą tak jak powiedziałem.

Z całym szacunkiem ale ta argumentacja jest po prostu bez sensu. Sam już nie mam nic do ugrania bo odpadłem z turnieju uczciwie - może jakbym wygrał z Guardianem, który z kolei wygrałby z Vipem to wyszedłbym z grupy, ale losowania i tak zawsze gwałcą graczy więc nie rozumiem, czemu akurat teraz się oburzać. Jaka "odpowiedzialność zbiorowa", przecież to jest turniej. Jak pojawia się 1 gracz to zgarnia nagrodę, jak pojawia się dwóch to walczą między sobą, jak pojawia się 4 to każdy na każdego, jak pojawia się 8 to DE i tak dalej. Pojawiło się 10 i dwóch odpadło wcześniej, wielkie mi halo. I tak szczerze mówiąc nie sądzę, żebym ja czy ktoś kto przegrywa 0:5 tak ze Snakiem jak i z Kejimem miał szanse na zdobycie 1 miejsca (które jest jedynym nagrodzonym).
smh tbh fam

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Turniej online Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 06, 2012, 00:13:32 »
Dodatkowo co powie gracz jeśli on po przegranych nie wyjdzie z grupy, a ktoś z innej grupy przejdzie bo... nikt inny nie grał? Ja bym się wkurzył.
No własnie o tym mówię cały czas - shit happens.

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Turniej online Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 06, 2012, 00:19:49 »

Z całym szacunkiem ale ta argumentacja jest po prostu bez sensu. Sam już nie mam nic do ugrania bo odpadłem z turnieju uczciwie - może jakbym wygrał z Guardianem, który z kolei wygrałby z Vipem to wyszedłbym z grupy, ale losowania i tak zawsze gwałcą graczy więc nie rozumiem, czemu akurat teraz się oburzać. Jaka "odpowiedzialność zbiorowa", przecież to jest turniej. Jak pojawia się 1 gracz to zgarnia nagrodę, jak pojawia się dwóch to walczą między sobą, jak pojawia się 4 to każdy na każdego, jak pojawia się 8 to DE i tak dalej. Pojawiło się 10 i dwóch odpadło wcześniej, wielkie mi halo. I tak szczerze mówiąc nie sądzę, żebym ja czy ktoś kto przegrywa 0:5 tak ze Snakiem jak i z Kejimem miał szanse na zdobycie 1 miejsca (które jest jedynym nagrodzonym).

I ty nie przejdziesz, a gracze, którzy przegrali i bonusem dostają nagle 4 walkowery idą dalej. Jeżeli taka sytuacja jest dla Was fair i nie widzicie problemu to jak chcecie... możemy zagrać dalej. Następnym razem osoby, które olały poinformowanie Was, że nie grają po prostu zostają dopisane na czarną listę... i w ten sposób może zaradzę na przyszłość sytuacją, gdzie w turnieju nie gra połowa graczy.

Ja osobiście nie lubię robić coś dla graczy widmo... bo też przypominam, nawołuję i w tym momencie marnuję czas na nich.

W porządku nie Wasza wina, więc w takim razie gramy dalej, a oni w tym momencie Wam ułatwią dojście do wygranej, a nie sobie.

Na przyszłość postarajcie się być bardziej zorganizowani to apel do wszystkich głównie tych leni. Bo na dobrą sprawę na ostatnią chwilę wszyscy zaczęli grać.

PS. Kot jest zapis w regulaminie "- Organizator ma prawo do zmiany regulaminu, bez podawania przyczyny." :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2012, 00:38:33 wysłana przez Kris »