Autor Wątek: Tekken Hybrid  (Przeczytany 29753 razy)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tekken Hybrid
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 27, 2011, 19:53:44 »
Jesli te ciosy sa bardzo bezpieczne to faktycznie moze byc to paranoja. Jesli sa karalne-mocno karalne to szala sie wyrownuje.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken Hybrid
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 27, 2011, 20:15:40 »
Mishimy wymagające były w T5:DR i niżej. Teraz już nie są, albo są z racji tego, że nie są megamocne.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken Hybrid
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 27, 2011, 23:21:47 »
Pograłem 30 minut na razie i tak. Brak practise'a, brak comand listy, nie mozna zmienic stroju postaci?? Devil Jin i Kazuya wygladaja identycznie!!! k**wa mac, ciagle sie gubie kto jest kim. Ogolnie pod sciana jest taki chaos ze czasami robi super combosa na scianie nie wiedzac czemu i jak.  Widze, ze trzeba bedzie ztagowac sobie na przyciskach przynajmniej dwa TAG'i. A najlepiej 3.... Co jest dziwne jak dla mnie, bo przez to brak miejsca na inne skroty. A z tego co zauwazylem nie mozna wciskac zwyklego taga plus jakis guzik by np. zrobic rzut druzynowy.  Zmiana postaci ogolnie plynnie, ale trzeba ja praktycznie wcisnac robiac cios, bo inaczej postac sie spozni. Ciezko na reakcje mi bylo zmienic postac by kontynuowala juggle'a. Mozna tez ztagowac od razu bounda ze zmiana postaci. Czyli cios, ktory kazda postac robi tak samo i nastepuje natychmiastowa zmiana. Co ciekawe, postac zmienia sie tylko wtedy, gdy cios trafi w przeciwnika, na bloku sie postac nie zmienia. Nie chce mi sie zgadywac jakie nowe ciosy kto ma i jaki input tego jest. Trzeba to gdzies znalesc, brak practise'a przezyje ale nie brak command listy. Ogolnie wybili mnie troche z rytmu. d/f+1,2 Kazika to teraz zupelnie inny cios, ktory nie bounduje. Drugi hit to JS, ale podejrzewam ze tylko na CH wybija, a tak to drugi cios leci na blok. Odechcialo mi sie grac. Natomiast na pewno potwierdza sie to ze Mishimy zabijaja. Nawet walac jakies pseudo juggle, z punchami i tak sporo dmg kroilem, a co dopiero jak sie obczai te gre...
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2011, 23:31:08 wysłana przez Tundra »

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Tekken Hybrid
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 27, 2011, 23:36:10 »
d/f+1,2 Kaza to klasyczne pistony, NH launcher, będzie miał to tylko w devilformie.

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken Hybrid
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 27, 2011, 23:41:04 »
Rozumiem. Da się, wyjsc z tej devil formy do normalnej?

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Tekken Hybrid
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 28, 2011, 00:39:55 »
Rozumiem. Da się, wyjsc z tej devil formy do normalnej?

NOT

Przynajmniej w wersji Prologue.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken Hybrid
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 28, 2011, 10:07:13 »
A z tego co zauwazylem nie mozna wciskac zwyklego taga plus jakis guzik by np. zrobic rzut druzynowy.
Można.
Nawet walac jakies pseudo juggle, z punchami i tak sporo dmg kroilem, a co dopiero jak sie obczai te gre...
Nie wiem, czy wiesz, ale większość, która grała w to demo już je obczaiła i nikomu nie był potrzebny practice. Takie akcje jak EWGF, EWGF, d/f+1+2~Tag w Kaza 3,1,4~Tag w DJina f+3+4 można wymyślić na kiblu, a są, z tego, co widziałem u skośnych, dosyć dobre, bo je robią w walkach.

Mam plik .srt z napisami do filmu, chce się komuś przetłumaczyć? Bo mie sie nie kce :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2011, 10:24:14 wysłana przez HiKrush »
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

c2h5oh

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Come back when you are ready to fight !
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: c2h5oh
  • Skąd: Krakw
Odp: Tekken Hybrid
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 29, 2011, 11:09:47 »
i dobrze że heniek miażdży beret, należy mu się !:P

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken Hybrid
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 29, 2011, 11:31:27 »
Po wstępnych sparach z Sepkongiem kilka uwag:

1. Na padzie trzeba ustawic 3 tagi;/ Wciskanie taga plus czegos innego jest bardzo trudne i beznadziejnie to wychodzi, nigdy w zyciu nie widzialem tylu laserow, bo nie wyszlo tagowanie:(
2. Mishimy przeginaja pale;p Nie umiejac nic, i tak mozna sporo ugrac. Sepkong niezle zna Alise, a ja Devila wcale,a mimo to walki byly wyrownane.
3. Cios boundujacy (ten z Tagiem) jest karalny na wybitke. Wiec uzywac mozna go tylo podczas juggle'a na gwarancie.
4. Ogolnie zmiana postaci jest dosc niebezpieczna, nie wiem jak to bylo w Tagu 1, natomiast tutaj latwo wylapac juggle'a, bo nie mozesz blokowac. Jedyna opcja bezpiecznej zmiany postaci, jest gdy masz Rage'a, wtedy druga postac "wlatuje" na mape, kosztem czerwonego paska życia, pierwszej postaci. Widzialem filmiki, ze kolesie na refleks laserem karali zmiane postaci....
5. Wie ktoś jakie minusy ma devil Kazuya? Bo wedlug mnie ma fajne motywy, to d/f+1,2 jest genialne. Swoja droga wall carry Devila to cod miod malina:D

Sepkong

  • Moderator forum
  • Jr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Sepkong_PL
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken Hybrid
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 29, 2011, 12:16:26 »
Po wstępnym przeczytaniu posta Tundry kilka uwag:

1. Ja miałem zbindowane 1+2, 3+4, 1+4, TAG. Racja, że zamiast 1+2+TAG napierdalał laser czasem nawet często, ale pewnie można się nauczyć to buforować. Jak dla mnie największy ból to reversal, który będę już musiał robić b+ kciukiem 2+4, a nie b+R2, gdzie zwykle miałem rzut, a wszedł TAG.
2. Z tych 4 dostępnych postaci po prostu dla Alisy znam najwięcej command listy;]

reszta rzeczy - Tunder nie narzekaj i tak wszyscy będą w toto grali, bo nowy tekken :)
aha, jeszcze co do kombinacji 2+TAG - jako rzut tagujący wychodziło prawie zawsze, mimo że nie pod jednym klawiszem, a z ziemi (żeby wykonać ten super ekstra bezpieczny przylot drugiej postaci na netsu/rage) to zawsze buforowałem 2-kę jak moja postać dostawała tagowego juggla, potem +TAG i voila.

aha - no i chaos, ale wynika to z nieznajomości postaci, pierwszego zetknięcia z grą (i samej gry? - tego jeszcze nie śmiem oceniać)

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Tekken Hybrid
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 29, 2011, 12:25:36 »
Tundra i Mishimy? Swiat sie konczy.
aka Di

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken Hybrid
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 29, 2011, 12:31:49 »
No kończy:D ale cos czuje, ze jesli mam w o grac, to Kazik obowiazkowo:D

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken Hybrid
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 29, 2011, 12:35:40 »
Nikt nie zmienia postaci tak szybko ja Tunder, więc nie ma strachu, jak zobaczy nowego WS'a Bruce'a, to szybko mu się odwidzi.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tekken Hybrid
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 29, 2011, 12:42:58 »
On grał Kazem kiedyś.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken Hybrid
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 29, 2011, 12:55:47 »
A także Ganryu, Wangiem, Larsem, Jackiem, Ravenem...

Z tych ważniejszych, to w Tekken Hybrid da się zapisać ustawienia knefli dla obydwu plejerów, a także ustawić obydwu plejerom knefle w opcjach, a nie tylko w walce. I to jest usprawnienie, które co prawda już było, ale chyba trzeba policzyć to na plus, nie?
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.