Autor Wątek: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11  (Przeczytany 52852 razy)

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #300 dnia: Październik 05, 2011, 01:37:35 »
mi się wydaje że był przez chwilę :P

Never give up no matter how bleak your situation is.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #301 dnia: Październik 05, 2011, 17:01:41 »
Tradycji musi się stać zadość, trzeba się po turze pogłaskać na forum po jajkach :P

Po pierwsze wszystkich przepraszam za Magę. Wydoiła wszystkim całą wódę, narobiła dziadostwa, jak się chcieliście położyć o dziesiątej spać, to Wam nie pozwoliła, jak chcieliśmy pograć w Crash Team Racing, to powiedziała, że nie ma mowy i nadal musieliście grać w te brutalne gry o wyrywaniu kręgosłupów, a jak przyszedł Manieq prosić o spokój, to powciskała wszystkim w ręce browary, fajki i powiedziała, że to nie ona... ;P

A tak na serio, to przyjechaliśmy w piątek wieczorem zmęczeni staniem w korkach i dzięki Bogu i partii, że spotkaliśmy Nevana z ekipą, bo nam pokazał co, gdzie i jak. Zainstalowaliśmy się i chcieliśmy wyjść na fajka, na co pani w recepcji dała nam słoik na popiołkę i powiedziała, żebyśmy jarali u góry, tylko tak, żeby się pani konserwator powierzchni płaskich nie dowiedziała. Bardzo miło z jej strony :)

Sam turniej świetny. Sporo narzekania, ale wierzę, że gdyby się dało te nieliczne niedociągnięcia poprawić, to Manieq by to zrobił.

Końgratulacje dla zwycięzców i zwyciężonych. Saga trafiła do swojego fana i słusznie, Frizen by ją pewnie sprzedał i wszystko wydał na lentylki :P Gratsy również dla Batiego za powrót w wielkim stylu, a to iSW po f+2,2,2 na ścianie to jest chora rzecz ;)

After był prima sort, fajnie było pogadać, poznać się bliżej i posparować. Prywatka:

Di - Dzięki spary i za za colę, byśmy pewnie umarli z pragnienia, bo się nam budżet kiepsko rozplanował :)
Tenshi - Nadal poza zasięgiem. Keep workin' i nie złość się na tą grę, fajna jest, a w TTT2 dobierzesz sobie kogoś mocniejszego do taga.
Robson - Dzięki za pogadankę o nerwach, zacznę nad tym pracować.
K - Nie rozumiem, czemu nie wygrywasz turniejów. Postać masz mocną, opanowaną świetnie, sam grasz elegancko. Czego brakuje?
Hate i Zenson - Dobrze się grało i gadało. Ale jak tłumaczyłem, że na wygraną składają się też nerwy, to mi nie wierzyliście ;)
Furb - Wygrałem, znaczy przegrałem - jestem słabszy, złote majty moje :D A akcja Teleport->3,3,4 nawet nieźle działała ;D
Olga, Nevan, Frizen, Oskar, Tokis - Dograna z Was ekipa, można z Wami pierwszorzędnie polać dupę, pośmiać się i ogólnie poczuć, jakby się Was znało całe życie :) Olga, ciśnij, bo progres zajebisty!
Moonspell, Taz - Dobre kawałki o martwych płodach. Ale mina Taza, jak usłyszał, że mój dziadek zginął w Auschwitz - bezcenna :D
Bati - Jedyny sprawiedliwy, który nawet do snu butów nie ściągnął ;)
Manieq
- Jak się będę żenił, to mi będziesz organizował wesele ;)
Wszyscy, z którymi zamieniłem słowo, zagrałem, obśmiałem coś/kogoś - Fajni z Was ludzie, piłbym z Wami, gdybym w ogóle pił ;)
Gordafek nasz kochany - Za bezpieczny transport i to, jak dzielnie poradziłeś sobie z przejazdem przez Śląsk całuski, myzianie za uszkiem i paluszek w kakałko :-*

Chyba tyle. C'ya w Dąbrowie :)

Sorasy wielkie, jeżeli komuś nie podałem ręki, albo coś podobnego. Nerwy turniejowe mi wyłączają pół mózgu i nie myślę kompletnie.

Sorasy2 za to, że flaszki urodzinowej nie postawiłem, ale, jak wspominałem, budżet się nam zbuntował. Nadrobię w Dąbrowie ;)
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #302 dnia: Październik 05, 2011, 18:12:58 »
Każdy chyba by się zmieszał :) Oglądałem moją walkę półfinałową z Nevanem na youtube. Ja pier...jaka tragedia z mojej strony !!!! Bardziej defensywnie już się chyba nie dało zagrać. Na Dąbrową już postaram się konkretnie dopakować postać.

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #303 dnia: Październik 05, 2011, 21:34:18 »
Na Galę poszedłem ja, Dante, Bigboy, Nevan, Frizen, Bati, Kiełbasa, Tokis i Olgotka.
Kiełby nie było z nami, albo byłam bardzo słabo spostrzegawcza ;)



Może rozwiąże dla was zagadkę znikającej Kiełbasy :D Ja też tam wami byłem przez tą "chwilę" :ninja: ; p Na piotrkowskiej stwierdziliśmy z Kiełbą, że polecimy na jakąś wszamę, a później na jakieś "soczki". Dawałem znać, że odłączamy się od grupy cobyście na nas przypadkiem nie czekali. Zresztą whatever...


@HiKrush - chyba aspekt ludzki nerwy i te sprawy + brak wyrobionej konsekwencji w tzw. "mieleniu na 100%" Ty za to ćwicz Jina bo naprawdę chyba najfachowiej nim kroisz.


O i bym zapomniał bo wcześniej nie napisałem Olga fajnie, że wzięłaś aparat - jest dzięki temu co dodatkowo wspominać :D Sorry za walkę w DE zagrałaś zarąbiście propsy dla ciebie (miałem fuksa pod koniec) znajdź drugiego swojego murzyna do teamu i w tagu będzie jeszcze lepiej :D
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2011, 21:38:00 wysłana przez K' »

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #304 dnia: Październik 05, 2011, 22:07:17 »
Obejrzałem pobieżnie trochę walk w Mortala i muszę przyznać Frizen, Moonspell - zajebiste, naprawdę oglądało się je z ogromną przyjemnością, Frizenek widzę w końcu poznał wszystkie ciosy swojej postaci ;D Aż szkoda, że tak mocno znerfili kapelusz...

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #305 dnia: Październik 06, 2011, 10:00:59 »

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #306 dnia: Październik 08, 2011, 09:24:54 »
Moonspell w ogóle zarządził :) Rozjechał mnie w drabince przegranych. Po pierwszej wygranej walce jeszcze miałem nadzieję na powtórkę z "walki o kebaby", ale szybko sprowadzono mnie na ziemię. Wybrałem Cyraxa w ostatniej walce, jako akt desperacji :)

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #307 dnia: Październik 08, 2011, 20:35:52 »
A ja wam powiem że jak tak patrzyłem jak gracie to nabrałem ochoty na turnieje w MK. Kwestia tego że nie mam z kim za bardzo grać :p Moją postacią będzie Cyrax :) spośród wszystkich postaci, jego styl walki mi najbardziej odpowiada :)

Never give up no matter how bleak your situation is.

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #308 dnia: Październik 08, 2011, 21:35:15 »
Finał MK ? KULKA, KULKA, KULKA, KULKA,KULKA.. JAKIŚ UJOWY NOŻYK RZUCONY NA LOW  i  HEJ HEJ HEJ HEJ pod ścianą, z drugiej strony KAPELUSZ, KAPELUSZ, KAPELUSZ, KAPELUSZ TELEPORT ;P NIE KUMAM TEJ GRY TAK SAMO JAK MIECZYKÓW ;P

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #309 dnia: Październik 08, 2011, 22:07:51 »
Ale czego tutaj nie kumasz, skoro dokładnie opisałeś co dzieje się podczas gry? :p

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #310 dnia: Październik 09, 2011, 16:29:52 »
Finał MK ? KULKA, KULKA, KULKA, KULKA,KULKA.. JAKIŚ UJOWY NOŻYK RZUCONY NA LOW  i  HEJ HEJ HEJ HEJ pod ścianą, z drugiej strony KAPELUSZ, KAPELUSZ, KAPELUSZ, KAPELUSZ TELEPORT ;P NIE KUMAM TEJ GRY TAK SAMO JAK MIECZYKÓW ;P

Tutaj specjale to u niektórych postaci podstawa gameplayu :) Kwestia aby szybko i dobrze to stosować :)

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #311 dnia: Październik 09, 2011, 17:24:44 »
Lepszy był finał w MVC3 k**wa CHAOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #312 dnia: Październik 10, 2011, 13:10:52 »
Tego to ja w ogóle nie kumam. Gra wygląda aż za efektownie. Wybuchów, specjali i itp jest aż za dużo :) Sam pograłem po raz pierwszy. Mashując 2 klawisze robiłem po 30 hits combo :D