Autor Wątek: The Last Blade  (Przeczytany 2153 razy)

Iwazaru

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Skąd: Wielkopolska
The Last Blade
« dnia: Wrzesień 14, 2011, 21:22:31 »
Z kilku przeczytanych wiadomości na forum dowiedziałem się, że kilku z Was grało w tę grę. A tym co nie grali, to szczerze i gorąco polecam. Naprawdę, jest to jedna z najlepszych bijatyk z jakimi miałem okazję się zapoznać, z unikalnym klimatem, jakiego nie uraczycie nigdzie indziej. Oprawa gry czerpie pełnymi garściami z tzw. 'japońskiego romantyzmu'. Mamy tu piękne, malowane tła, nastrojową muzyka oraz tuzin niezwykle charakterystycznych postaci. Gra wykonana w niezwykły sposób, czasem wystarczy tylko na nią patrzeć, nie trzeba nawet grać, tak ładnie wygląda. Ja grałem głównie w dwójkę i jest ona lepsza od jedynki moim zdaniem. No i grałem na emulatorze (winkawaksie), na oryginalnym automacie nie miałem okazji niestety.
Czy ktoś również tak jak ja czuje pewien sentyment do tej serii, może by się podzielił wrażeniami?
In the name of Harman

Tamara

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: entrop
  • Skąd: warszawa
Odp: The Last Blade
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2012, 15:53:57 »
Kiedyś grałem w nią duuuuużo, obecnie nie mam z kim grać, gdyby znaleźli się chętni to bardzo chętnie wrócę do mojej ulubionej oraz moim skromnym zdaniem jednej z najlepszych bijatyk 2d ever :) Moj top postaci: 1. Lee  2. Washizuka 3. Zantetsu 4. Moriya 5. Shigen. Ale tak naprawdę każda postać jest świetna, chyba tylko Okina w ogóle nie przypadł mi do gustu. Muzyka z menu, jeszcze teraz od czasu do czasu nie wiadomo skąd wskakuje mi do głowy i od razu mam ochotę zagrać w Last Blade 2 :)

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: The Last Blade
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2012, 16:52:43 »
3 czesc była ponoc w toku opracowania z chwila jak SNK padło prace szły na garou2 i własnie LB3

LB to jedyna gra ktora mogłaby bez starty zrobic skok w 3D dostalibysmy cos w stylu KOFMI
wybrali samsho ale skopali moze dobrze ze nie wzieli LB jakby miało wygladac tak samo dennie.

wolałem zawsze samsho ale ta seria dzis nie ma racji bytu ze swoim systemem, LB mozna rozwinac bez ryzyka w system zblizony do GG i dostac dobra bitke.