Autor Wątek: Money Match MK - Wombat vs oskar  (Przeczytany 33775 razy)

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Money Match MK - Wombat vs oskar
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 17, 2011, 15:04:58 »
Cytuj
i teraz c*** wi jak tu sie sklonowac, aby na obu turniejach naraz byc : o

Podziękujcie gramitacji :D  Muszę wrzucić info o obu turniejach ale jestem na wczasach i średnio mi się chce. Pewnie wieczorem będzie wszystko.

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Money Match MK - Wombat vs oskar
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 17, 2011, 15:07:31 »
Wombat oczywiscie w tym poscie "Do-oh. Ok" piszesz o MK? Bo nasz team to przede wszystkim Tekken i w to gra na powaznie, w MK na powaznie gra Oskar, reszta for fun od czasu do czasu (jak w MVC3 itp). Nie widzialem aby ktokolwiek od dawna zadzieral nosa (takze w Tekkena, gdzie graja na poziomie top europy) :=p. Bo takie ogolnikowe wyrazenia o teamie leca tez chce czy nie chce np. do mnie. Wiec precyzuj. Zreszta pozdro dwulicowcu ; ).

Grunt, ze jest napinka przed MM i mam nadzieje, ze bedzie narastac :- p.

Na turnieju w Tawernie tez jest napinkowy MM:
Tundra (Steve) vs Szyper (Steve) o 100zl w podobnym napinka klimacie :D

i teraz c*** wi jak tu sie sklonowac, aby na obu turniejach naraz byc : o

Ej, nie, spoko. Mam naprawdę WIELKI szacunek dla Nevana, Frizena i ich sparring-partnerów - ZA TEKKENA. Problem w tym że to się jakoś tym ludziom niby "przenosi" na MK... no i miarka się skończyła. Nie chcę nikogo poniżać tak naprawdę, tylko tak jak mówiłem - reality check musi być. Choćby dlatego że taki świetny gracz jak Apock (Tom Brady paru rzeczy nie wiedział które on wie) np. nie dostaje tej uwagi którą dostają inni... a im się należy za TK, a nie MK.  Łapiesz? Staraliśmy się zawsze być skromni i nie szukać konfliktów, ale widać nie można inaczej niż na pełnej k*.*ie :/ Reszta moich żali na PM.

Haro

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Potter
    • Zobacz profil
    • GAME-TIME
  • PSN ID: HaroPotter
  • Skąd: Wałbrzych
Odp: Money Match MK - Wombat vs oskar
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 17, 2011, 15:23:58 »
Dziewczyny, spokojnie. Pierwszy raz spotykam się z takim czymś na tym forum i nie ukrywam, że mocno się zawiodłem. "Kto lepszy", "Zjem Cię na śniadanie", "Moja postać jest lepsza od Twojej", "Moje skarpetki śmierdzą bardziej od Twoich" - chill out! To są tylko gry, a gry mają nieść ze sobą przyjemność. Ktokolwiek nie wygra, liczy się fun. A tutaj rodzi się jakaś bezmyślna wojna. Jak dzieci...

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Money Match MK - Wombat vs oskar
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 17, 2011, 15:25:43 »
Dziewczyny, spokojnie. Pierwszy raz spotykam się z takim czymś na tym forum i nie ukrywam, że mocno się zawiodłem. "Kto lepszy", "Zjem Cię na śniadanie", "Moja postać jest lepsza od Twojej", "Moje skarpetki śmierdzą bardziej od Twoich" - chill out! To są tylko gry, a gry mają nieść ze sobą przyjemność. Ktokolwiek nie wygra, liczy się fun. A tutaj rodzi się jakaś bezmyślna wojna. Jak dzieci...

W pokera też się niby dla przyjemności gra, a wchodzą pieniądze. Gwarantuję ci że każdy kto w tym uczestniczy wie co robi, więc nie musisz nas rozgrzeszać.

prm

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Tomaszów Maz./Łódzkie
Odp: Money Match MK - Wombat vs oskar
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 17, 2011, 15:34:11 »
Wombat nie porównuj mm o 100 zł do gry w pokera(chociaż niektórzy grają na zapałki).
Haro pewnie miał na myśli,że napinacie się, jakby gra się miała toczyć  o min. 1000 zł.
Btw jestem ciekaw wyniku tej potyczki,mam nadzieję że ktoś będzie nagrywał to starcie.

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Money Match MK - Wombat vs oskar
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 17, 2011, 15:40:28 »
Wombat nie porównuj mm o 100 zł do gry w pokera(chociaż niektórzy grają na zapałki).
Haro pewnie miał na myśli,że napinacie się, jakby gra się miała toczyć  o min. 1000 zł.
Btw jestem ciekaw wyniku tej potyczki,mam nadzieję że ktoś będzie nagrywał to starcie.

Ej ale serio KAŻDY WIE CO ROBI. Była masa czasu żeby to zrobić inaczej... i serio lepiej by było jakby NIKT się o tej grze nie dowiedział. Teraz dostaniecie streama albo nagranie i co? I tak scena ucierpi....
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 15:45:02 wysłana przez Wombat »

prm

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Tomaszów Maz./Łódzkie
Odp: Money Match MK - Wombat vs oskar
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 17, 2011, 15:43:26 »
Wombat nie porównuj mm o 100 zł do gry w pokera(chociaż niektórzy grają na zapałki).
Haro pewnie miał na myśli,że napinacie się, jakby gra się miała toczyć  o min. 1000 zł.
Btw jestem ciekaw wyniku tej potyczki,mam nadzieję że ktoś będzie nagrywał to starcie.

Ej ale serio KAŻDY WIE CO ROBI. Była masa czasu żeby to zrobić iinaczej...
Oczywiście wszyscy są dorośli.
Odbiegając na chwilę od tematu, Wombat kto jest Twoim main'em??

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Money Match MK - Wombat vs oskar
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 17, 2011, 15:44:24 »
Kung Lao/Smoke, a co?

prm

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Tomaszów Maz./Łódzkie
Odp: Money Match MK - Wombat vs oskar
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 17, 2011, 15:46:40 »
Zapytałem z ciekawości :)

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Money Match MK - Wombat vs oskar
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 17, 2011, 15:51:10 »
Wombat nie porównuj mm o 100 zł do gry w pokera(chociaż niektórzy grają na zapałki).
Haro pewnie miał na myśli,że napinacie się, jakby gra się miała toczyć  o min. 1000 zł.
Btw jestem ciekaw wyniku tej potyczki,mam nadzieję że ktoś będzie nagrywał to starcie.

Ej ale serio KAŻDY WIE CO ROBI. Była masa czasu żeby to zrobić inaczej... i serio lepiej by było jakby NIKT się o tej grze nie dowiedział. Teraz dostaniecie streama albo nagranie i co? I tak scena ucierpi....

Nie rób z tego dramatu na nie wiadomo jaką skalę, w Tekkenie (do którego się już odwołałeś) takie akcje są na porządku dziennym. Chyba, że jest to Twój pierwszy mecz o kasę, wtedy ta cała tragikomiczna otoczka staje się bardziej zrozumiała.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: Money Match MK - Wombat vs oskar
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 17, 2011, 15:56:45 »
Teraz dostaniecie streama albo nagranie i co? I tak scena ucierpi....
Zdrowe współzawodnictwo ma zaszkodzić scenie? Żartujesz? MK niewiele mnie interesuje, ale streama z takiego wydarzenia chętnie bym obejrzał. Zazdroszczę sytuacji, bo "u nas" w SF4 jakoś tak spokojnie d-:
Jestem bardzo ciekaw wyniku tego meczu, bo wg. mnie naturalne jest, że tak ugruntowane stanowisko nt. wyniku mógłbym mieć tylko gdybym deklasował przeciwnika, więc wygląda mi na to, że któraś ze stron po prostu "za głośno szczeka".
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Money Match MK - Wombat vs oskar
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 17, 2011, 15:58:26 »
Wombat nie porównuj mm o 100 zł do gry w pokera(chociaż niektórzy grają na zapałki).
Haro pewnie miał na myśli,że napinacie się, jakby gra się miała toczyć  o min. 1000 zł.
Btw jestem ciekaw wyniku tej potyczki,mam nadzieję że ktoś będzie nagrywał to starcie.

Ej ale serio KAŻDY WIE CO ROBI. Była masa czasu żeby to zrobić inaczej... i serio lepiej by było jakby NIKT się o tej grze nie dowiedział. Teraz dostaniecie streama albo nagranie i co? I tak scena ucierpi....

Nie rób z tego dramatu na nie wiadomo jaką skalę, w Tekkenie (do którego się już odwołałeś) takie akcje są na porządku dziennym. Chyba, że jest to Twój pierwszy mecz o kasę, wtedy ta cała tragikomiczna otoczka staje się bardziej zrozumiała.

Czemu miałbym robić dramat z meczu który wygram? Scena MK ssie, takie akcje jak NW vs Wrocław (tak, do tego to się sprowadza) ssą, ten shomatch ssie, ogólnie to jest syf bo cały mecz mógłby być bez takiego rozgłosu. Nie przedstawiaj mnie tutaj jak małej dziewczynki, duh.

@szostakfm

Żeby to współzawodnictwo było zdrowe... w sumie to trochę przedłużenie nagonki na Vola. Nic fajnego.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 16:01:22 wysłana przez Wombat »

prm

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Tomaszów Maz./Łódzkie
Odp: Money Match MK - Wombat vs oskar
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 17, 2011, 16:09:53 »
Teraz dostaniecie streama albo nagranie i co? I tak scena ucierpi....
Dlaczego scena Mk miałaby z tego tytułu ucierpieć?? nie kumam tego.
Moim zdaniem tego typu wydarzenia są dodatkowym smaczkiem każdego turnieju, który przyciąga dodatkową ilość zainteresowanych osób.
A co do atmosfery to sami ją tworzycie(tworzymy), więc jeśli dzieją się chore akcje to możemy mieć pretensje tylko do siebie.Zaś co do "nagonki na Vol'a" to sam po części jest sobie winien,ale nie mówmy już o tym, bo ten odgrzewany kotlet zrobił się już całkiem niestrawny.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Money Match MK - Wombat vs oskar
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 17, 2011, 16:13:31 »
Wombat nie porównuj mm o 100 zł do gry w pokera(chociaż niektórzy grają na zapałki).
Haro pewnie miał na myśli,że napinacie się, jakby gra się miała toczyć  o min. 1000 zł.
Btw jestem ciekaw wyniku tej potyczki,mam nadzieję że ktoś będzie nagrywał to starcie.

Ej ale serio KAŻDY WIE CO ROBI. Była masa czasu żeby to zrobić inaczej... i serio lepiej by było jakby NIKT się o tej grze nie dowiedział. Teraz dostaniecie streama albo nagranie i co? I tak scena ucierpi....

Nie rób z tego dramatu na nie wiadomo jaką skalę, w Tekkenie (do którego się już odwołałeś) takie akcje są na porządku dziennym. Chyba, że jest to Twój pierwszy mecz o kasę, wtedy ta cała tragikomiczna otoczka staje się bardziej zrozumiała.

Czemu miałbym robić dramat z meczu który wygram? Scena MK ssie, takie akcje jak NW vs Wrocław (tak, do tego to się sprowadza) ssą, ten shomatch ssie, ogólnie to jest syf bo cały mecz mógłby być bez takiego rozgłosu. Nie przedstawiaj mnie tutaj jak małej dziewczynki, duh.

@szostakfm

Żeby to współzawodnictwo było zdrowe... w sumie to trochę przedłużenie nagonki na Vola. Nic fajnego.

To podsumowuje wszystkie Twoje dotychczasowe elaboraty.

Stary wyzywasz najpierw kogoś na MM i robisz wielką spinę, potem prawisz, że mogłoby być bez rozgłosu. Pieprzysz trzy po trzy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 16:15:10 wysłana przez Nevan »


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

zybur_vgt

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznan
Odp: Money Match MK - Wombat vs oskar
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 17, 2011, 16:14:23 »
Jak przeczytalem w jakims wywiadzie z Volem, ze MK to gra dla skillowcow i cos tam, a Tekken i Street Fighter to maszowanie przyciskow, to stracilem do niego caly szacunek. Wywiad jest gdzies w sieci chyba na PSXtreme.

Wyszlo, ze ma zerowe pojecie o grach fighterowych, a grac u mnie AZ w jedna - najbiedniejsza, w ktora kazdy zlewa cieplym moczem, bo jest mega biedna. w USA jest cale 200 graczy w MK9 LOL (wypowiedz Arisa, ktorego kazdy dobrze zna i ktory zna wszystkie sceny). W SFIV jest 10.000.

Jak mu kibicowalem bo w koncu cos z Polska i jakims turniejem sponsorowanym przez producenta gry, to jak zobaczylem ten wywiad to oczom nie wierzylem.

Co do moneymeczy czy shomeczy to chyba cala idea jest zawsze taka, ze ma yc rozglos i w ogole bo "gramy o lepszego"?

W ogole chcialym sie przywitac, SF IV/MVC user, czasami GG, ale poki co srednio ogarniam GG.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 16:16:11 wysłana przez zybur_vgt »