Autor Wątek: MK9 - Online  (Przeczytany 51327 razy)

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #255 dnia: Sierpień 28, 2011, 12:31:12 »
w nocy przeciez siedzi 3x tyle graczy na serwerach co w dzien...

slowdowny i lag nie jest problemem jesli jest stały albo randomowy
wtedy przyzwyczaisz sie po 1-2 rundach albo laguje obu wiec szanse sa powiedzmy rowne
problemem jest lag generowany przy inputcie po ktorejs stronie albo obu
ktos kto jets w trakcie wpisywania generuje laga drugiej osobie i wtedy jets kaplica bo granie z kontry i na reakcje idzie do piachu
ja sobie odpusciłem online na jakis czas raz ze reka w rozsypce dwa coraz czesciej mi sie to zdaza, nie jestem w stanie wymierzyc armora nie moge zapetlic buforowania IAGB zostaje bez narzedzi juz nawet nie o dropy comb chodzi to jeszcze bym strawił jakos sadziłbym najprostsze i gwaranty i tyle i jakos by było. za paroma polakami to sie nawet kucnac nie dało na tym był juz lag z 6f i tez zawsze miałem lepsze połaczenie z zagranica. generalnie problem ten sam co przy kaillerze tam jeszcze desynchronizacja dochodziła ale lagi to były prawie zawsze od inputu.

nie wiem od czego zalezy pojawienie sie serweru goro nie jest to serwer graczy jest to oficjalny serwer tak jak chaos czasem jest czasem nie ma, zazwyczaj pojawia sie jak chaos jest przepełniony na tym serwerze jest duzo lepiej zdecydowanie najgorsza opcja jest wejscie na zakładane serwery ale jak oficjalne sa przepełnione to tez jest kapa.