Autor Wątek: Mistrzostwa Europy  (Przeczytany 16078 razy)

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 12, 2011, 12:38:12 »
Belg i Portugalec robili juggle więc na pewno nie wygrają, tak jak i Angole bo i oni pewnie też nauczyli się jakichś.
Wygrywa Rumun lub Polak. Mogą już rozdać nagrody :cool:

EDIT: Chociaż nie, Rumun nie ma szans bo też sadzał nieprzyzwoite akcje...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2011, 12:44:17 wysłana przez Cambion »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 12, 2011, 12:59:29 »
Ryan raczej zna się na rzeczy, więc jego stawiałbym w tej chwili jako głównego faworyta.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 12, 2011, 14:48:03 »
Belg i Portugalec robili juggle więc na pewno nie wygrają, tak jak i Angole bo i oni pewnie też nauczyli się jakichś.
Tego się właśnie obawiałem, pewnie wiele osób odebrało to w taki sam sposób jak Ty. Ludziom z netwars czy komukolwiek kto śmiał się z tych juggli nie chodziło o to, że są one bezużyteczne a tekkenowcy się ich uczą, tylko o to że jest to dla nich niby wyznacznik skilla (= niezrozumienie istoty gameplayu tej gry).

ornit

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 12, 2011, 15:15:11 »
O LOL. Wyobrażacie sobie jaki tu będzie hajp jak Polaki przegrają :D:D:D ?!

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 12, 2011, 15:23:22 »
tylko o to że jest to dla nich niby wyznacznik skilla (= niezrozumienie istoty gameplayu tej gry).
Dla mnie absolutnie nie jest, ale nie da się zaprzeczyć że SĄ bardzo przydatnym i pomocnym w wygrywaniu zjawiskiem. Oczywiście mogę się mylić co do MK...
Niemniej mam nadzieję na co najmniej finał w wykonaniu naszego reprezentanta!

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 12, 2011, 15:28:33 »
Mysle, ze nie ma wiekszych powodow, dla ktorych Vol mialby nie zagrac w finale.

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 12, 2011, 15:50:11 »
Ja sądzę że jest w dogodnej sytuacji do pokonania wszystkich, biorę pod uwagę to że oglądali pewnie jego walki i jeśli Vol poprawił swoją grę to może być dla wszystkich sporym zaskoczeniem :D

POLSKA do boju!!!!

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 12, 2011, 15:51:18 »
No i Johny Cage w meczapie z Mileeną (IMO) jest na gorszej pozycji (recovery glutów gorsze od saiów, oprócz rushdownu nie ma jak nim grać, a wtedy może się to kończyć kulkąznienacka), a że jest ich już przynajmniej dwóch to tym lepiej dla Vola. :)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 12, 2011, 16:36:45 »
Swietna gra z Belgii, naprawde.

Hobbith

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
  • Deathfist!
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Hobbith_PL
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 12, 2011, 18:52:07 »
I mają styl. Chyba tylko oni sadzili Fatale w finale :P
Nothing like a good workout!

Vol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • -
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: -
  • Skąd: -
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 13, 2011, 02:19:05 »
<wyciąłem to co się nie tyczyło mistrzostw i przeniosłem jako osobny post do 'ogólne'>

Obejrzałem gry finalistów z innych krajów. To taka wstępna analiza, później może weżnie mnie na ciekawszą i bardziej precyzyjną opisującą dane sekundy gry.


Portugalia to jak widzę, nie problem. Ale to widać już, po tym, że turniej jest zorganizowany w supermarkecie:D
TBH sam mam lepsze standardy sub zerem (33%) od nich:D Nie grali w ogóle o first hita (co daje 2 paski energi!!), tylko od razu przeszli do 'właściwej' gry. Prawy sub zero bankował energię (fatalny błąd). Jeden z nich (lewy) robi x-raya Subem, co w żadnych wszechświecie nie jest opłacalne (no... chyba, że wygra Ci rundę) i jeszcze łapie na niego brejka:D Szkoda marnować brejka bo zwykła pięść 'wyrywa' z x-raya Sub zera. Ich jugglowanie jest słabe - najwięcej zrobił 36% (i zjadło mu to speciala, bez speciala zjadłoby 33%). W każdym razie mój 6ciosowy standard Mileeną (33%) jest mocniejszy od ich juggla, który wyszedł mu... raz. Poza podcięciami nie grają z lowów, którymi pięknie przejmuje się inicjatywę. Blokują zawsze z dołem - chociaż to akurat może być specyfika mirrora, więc ciężko się czepić, acz możliwe, że u+3 wchodziłoby jak masło.

Rumunia na starcie +1000 do respektu za zajebisty dubstep xD Skorpion w pierwszej grze gra DUŻO lepiej od Klatki, i jedyne czego mu brakuje to jugglowania. Nie wali liny w kombie jako juggle startera. W pierwszej grze inicjatywa była w zupełności po jego stronie i łądnie z niej korzystał. Brakowało mu też łapań, które wchodziłyby bez kary (o! później zaczął z nich ładnie korzystać!). Ogólnie Skorpion jest całkiem niezły, ale brakuje mu do umiejętności Oskara baaaardzo wiele. Ale to z Cagem będę grał więc coś o nim - szczerze mówiąc nie reprezentował za wiele. Jego najlepszy juggle wszedł za 28%, czyli gorzej ode mnie. Wygrał tylko dlatego, że Skorpion po prostu mu dał. Klatka robi x-raye zamiast brejków, więc ładnie się to na nim zemści:) Jeśli nie ma ogarniętego match upu z Mileeną to nie wróżę mu sukcesu, jeśli ma to... będę bazował, na tym, że Mileena ma lepsze timingi i będę grał agresywnie:) Wydaje mi się że oni też nie grali o first hita i nie używają lowów poza podcięciem - ich strata. Najbardziej z całego filmiku podobała mi się muzyka:)

Mimo wszystko moim najmniej przetrenowanym match upem jest właśnie Klatka, więc jeśli jest ktoś we Wro, kto ogarnia Klatkę to proszę o pilny kontakt! Głupio by było przegrać przez nieznajomość match upu.

Belgia - tutaj mamy dobry poziom! Johny używa brejka i nie daje sobie wpuścić juggli! Na szczęście jego 11 hit gwałt nie zabiera więcej niż 30%, czyli gorzej od mojego standardu. 2 runde skorp przegrał na własne życzenie - przeciwnik był na guard bloku i DOWOLNY teleport by mu wygrał gre. Czyżby nie ogarniali guard bloka?! Poza tym mam nadzieję, że Klatka zagra w podobnym stylu ze mną i będzie próbował przesadzić z inicjatywą i cały czas dashować - już widzę te rollery xD W dalszych meczach, widzę, że 'rozpracował' skorpa i ten jest bezradny.



Belgia >>> Rumunia > Protugalia

Z tych filmików tylko w Belgii widzę poważne zagrożenie
Dalej ani jednej Mileeny co mnie cieszy najbardziej (nawet przeciwnicy nią nie grali, więc nie mieli jak przetrenować match upu na poziomie)

ZAPRASZAM DO DZIAŁU VIDEO - zamieściłem tam juggle, który próbuję się wyuczyć na turniej:)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2011, 06:41:31 wysłana przez Vol »

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 13, 2011, 12:10:50 »
No klatka nie ma raczej comba za 40% bez ścian, bez pasków i bez posadzenia uprzednio j.2 (nie wiem jak to w zasadzie napisać bo nie widziałem jeszcze oficjalnej legendy)
Pamiętaj Vol, że to są gry z finałów w poszczególnych krajach, które pewnie odbyły się już jakiś czas temu, oni tak jak Ty też nie próżnują i uczą się tego i owego. Chociaż to że nie widać było żadnej Mileny jest jak najbardziej dla Ciebie na +.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2011, 12:15:15 wysłana przez Cambion »

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 13, 2011, 12:21:11 »
Cytuj
Mimo wszystko moim najmniej przetrenowanym match upem jest właśnie Klatka, więc jeśli jest ktoś we Wro, kto ogarnia Klatkę to proszę o pilny kontakt! Głupio by było przegrać przez nieznajomość match upu.
Zonuj saiami - w fireball battlach Johny zdecydowanie przegrywa, bo ma po kulkach gorsze recovery niż Milena, nie teleportnie ci się za plecy niczym, a jak będzie chciał podejść to turlaj- pod jego shadow kickiem da się schylić nawet jeśli robi czerwonego (z blokiem), kuleczka wchodzi w niego jak w masło :) (tym bardziej że ziomki nie dashują z blokiem) Wot i cały matchup.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2011, 12:23:40 wysłana przez Qjon »

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 13, 2011, 14:35:07 »
Czuje, ze moze byc podobnie jak w Polsce. Nikt sie nie ogra na Meelene ;D. Ale z tego trzeba tylko korzystac!

@Di

Miales na mysli Ryana Harta?

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 13, 2011, 14:38:42 »
Nie, chodziło mi o inną Ryan.