Autor Wątek: [Wolverine] Misje  (Przeczytany 1609 razy)

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
[Wolverine] Misje
« dnia: Marzec 16, 2011, 21:43:11 »
Nie wiem czy ktoś sie jeszcze bawi w misje, ale utknąłem na 9tej i za cholere nie wiem o co chodzi.

Chodzi mi o ostatni fragment w powietrzu zakonczony Hyperem. Zupełnie nie wiem dlaczego ale Hypera ciagle mi blokuje.

Co ciekawe, samo combo robie bez problemu po zwyklej wybitce, nawet nie musze tego robic jakos szybko. Hyper wchodzi zawsze.... WTF?!
Natomiast jak robie całą sekwencje z misji to za Holere nie moge posadzic tego Hypera i tego nie rozumiem. Robie juz tak szybko, ze szybciej chyba nie umiem a i tak to blokuje.... oO
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 13:08:44 wysłana przez Slide »

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Misje
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2011, 21:57:35 »
im więcej razy stukniesz oppa tym krótszego mają hit stuna więc po 5 ciosach to łatwo posadzić po 20 już dużo trudniej, prawdopodobnie chodzi o szybkość i tyle, zawsze możesz sprawdzić na YT jak szybko tam trzeba to zrobić

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Misje
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2011, 09:11:48 »
Nie wiem czy ktoś sie jeszcze bawi w misje

Ja już się nie bawię, bo wszystkie zrobiłem :P.

utknąłem na 9tej i za cholere nie wiem o co chodzi.
Chodzi mi o ostatni fragment w powietrzu zakonczony Hyperem. Zupełnie nie wiem dlaczego ale Hypera ciagle mi blokuje.

Powiem Ci, że w tej misji miałem duży problem ale w zupełnie innym momencie. Nie wiedziałem że po Bereserker Barrage trzeba mashować :srk_h: i za cholerę nie mogłem kontynuować po Bereserker Charge. Ale jak to wygooglałem to zrobiłem kombosa od strzała...

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Misje
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2011, 15:14:56 »
Hardcor :P mi sie nie che troche tych ostatnich z asysta bo meczace jest trafienie w punkt.

A co do Rosomaka, to zrobilem juz wszystkie. W tym combie, w powietrzu przytrzymalem kierunek, przez co jakby blizej robil to combo i wyszlo za pierwszym razem, nie wiem...dziwne cos... :)