Autor Wątek: Marvel vs. Capcom 3 na Bursa X  (Przeczytany 2244 razy)

Slide

  • Gość
Marvel vs. Capcom 3 na Bursa X
« dnia: Marzec 14, 2011, 19:32:59 »
O Bursie możecie dowiedzieć się i poczytać na naszym forum: http://backdash.pl/forum/index.php?topic=1185.0

Wiem, że jest to drugi temat o tym turnieju, ale bardzo ciekaw jestem ilu z Was wybiera się żeby zagrać w Marvel vs. Capcom 3. Hype po ostatnim Final Round XIV udzielił mi się niesamowicie i marzy mi się żeby na Burse przyjechało jak najwięcej zwolenników tej gry :)

Wiem, że ze sceny Tekkena (scena nie scena z tą grą Was kojarzę :P) gra trochę osób: m.in. Zajman, Frizen ostatnio zauważyłem na shoutboxie że Kokolino kupił grę. Z chęcią zobaczyłbym nowe twarze na turnieju, a także wypiłbym i zapaliłbym z nowymi pyskami.

Wychodzę również z propozycją, żeby nie była to gra o marchewkę na turniej MvC3 zebralibyśmy po 10 zł od każdego uczestnika (żeby portfel wytrzymał, a i było co w Biedronce kupić na wieczór) i przeznaczyli to dla najlepszej trójki.

Co Wy na to?

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Marvel vs. Capcom 3 na Bursa X
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2011, 19:38:22 »
Nie jestem pewien, co do robienia z Bursy tura z nagrodami, no ale niech się lud wypowie.

W każdym razie ja na pewno się piszę na MvC (reszta propozycji też brzmi kusząco ;)). Zaczynam ostro skillować od przyszłego tygodnia.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Marvel vs. Capcom 3 na Bursa X
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2011, 19:39:44 »
Chciałbym być ale mnie nie będzie. 9 kwietnia są mistrzostwa śląska w pesa, takiego wydarzenia sobie nie odpuszczę :P

Slide

  • Gość
Odp: Marvel vs. Capcom 3 na Bursa X
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2011, 19:46:54 »
Nie jestem pewien, co do robienia z Bursy tura z nagrodami, no ale niech się lud wypowie.

Po części masz rację, ale jak będzie kasa to będzie większa spinka :D

W każdym razie ja na pewno się piszę na MvC (reszta propozycji też brzmi kusząco ;)). Zaczynam ostro skillować od przyszłego tygodnia.

Eh... a ja do Bursy nie poskilluje nie mam sticka :/ chyba, że na padzie ogarnę grę lepiej niż dotychczas na sticku.

cieslak

  • Gość
Odp: Marvel vs. Capcom 3 na Bursa X
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2011, 20:28:30 »
Po ostatnich moich próbach zbierania od każdego po 3 złote stwierdzam, że kończę z nagrodami, nawet tymi drobnymi na piwo, bo nie ma to sensu i jako organizator nie pozwolę na to, żeby ktoś coś podobnego robił podczas Bursy. Sorki, Slide, ale nie. Niech pozostanie tradycyjny duch zlotu!

Panowie i panie, spokojnie, będzie hype na Bursie z MvC3, obiecuję. :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2011, 20:37:50 wysłana przez cieslak »

Slide

  • Gość
Odp: Marvel vs. Capcom 3 na Bursa X
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2011, 20:38:06 »
Po ostatnich moim próbach zbierania od każdego po 3 złote stwierdzam, że kończę z nagrodami, nawet tymi drobnymi na piwo, bo nie ma to sensu i jako organizator nie pozwolę na to, żeby ktoś coś podobnego robił podczas Bursy. Sorki, Slide, ale nie.

Luz w takim razie nie ma rozmowy.

Co do reszty to niech ten temat posłuży nakręcaniu się na Burse i MvC3 :P

Jak z resztą ktoś z nowych twarzy pojawi się na Bursie pograć turniejowo?

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Marvel vs. Capcom 3 na Bursa X
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 14, 2011, 20:40:12 »
Slide spokojnie, przy okazji następnej Tawerny (koniec kwietnia- połowa maja) będzie turniej w Marvela z wpisowym i nagrodami, piwa też się napijesz a i do zapalenia znajdziesz sporo chętnych. Osobiście planowałem przybyć na tą bursę, nie mam zbytnio z kim grać offline w marvelka, ale tak jak pisałem sprawy wyższe uniemożliwiły mi przyjazd;)

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Marvel vs. Capcom 3 na Bursa X
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 14, 2011, 21:17:10 »
Moja młoda mordka sie pojawi na marvelu. Tez nie pocwicze bo nawet nie mam xboxa/ps3. Oby szlo mi tak dobrze jak Marnowi TvC ; )
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."