Autor Wątek: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]  (Przeczytany 26237 razy)

kosmo

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: ŁWC
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 10, 2011, 21:15:29 »
Nie było żadnego turnieju. Aby sparowalismy.

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 11, 2011, 00:11:17 »
I po bursie.

in plus:
+ Naleśniki
+ Spary w GG
+ Hype na Puzzle Fightera
+ Ciągle można było grać praktycznie
+ s.H Combo by Getto
+ +10 leveli do mvc3 , +20 do GG, +30 do demo mortala, +1 do Syfa, +100 do useless dla mnie wiedzy o SC2 :P

in minus:
- Cieślak z tym kasowaniem konta to myślałem, że jaja sobie robisz ;/.
- Brak "vipów" to trochę brak "feelengu" bursy
- Słaba frekwencja (pierwszego dnia ok. 18 ludzi, drugiego 15, a trzeciego sam Szostak na stanowisku SSF4 (Btw dzięki za spary man)


Może później wrzucę foty (ok. 7 sztuk lol).


ornit

  • Gość
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 11, 2011, 06:45:55 »
in minus:
- Cieślak z tym kasowaniem konta to myślałem, że jaja sobie robisz ;/.
Zauważyłem, że dzisiaj zarejestrował się na Tekken Zaibatsu.

Slide

  • Gość
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 11, 2011, 10:00:44 »
Zauważam mały kryzys na "scenie". W tematach wypowiada się coraz mniej osób, na zlocie malutka frekwencja, a Cieślak usuwa konto co to będzie, co to będzie?

Mimo wszystko żałuję, że nie mogłem pojawić się na bursie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2011, 10:02:22 wysłana przez Slide »

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 11, 2011, 10:29:15 »
Cytuj
Zauważam mały kryzys na "scenie". ... co to będzie, co to będzie?

no cóż.... wiosna przyszła :D

A co z Cieslakiem?? Gdzie skasowal konto, na backdashu??? Why??

Slide

  • Gość
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 11, 2011, 10:49:29 »
Z tego co rozmawiałem z Cieślakiem jak byłem we Włocławku to nie jest decyzja, którą podjął z dnia na dzień. Już myślałem, że nie skasuje, bo miał takie plany jakiś czas temu. Sądzę, że frekwencja na Bursie pomogła mu w decyzji. Ja go rozumiem, a co do powodów pytajcie Cieślaka.

Hmm... chyba coś w tym jest z tą wiosną :P

kosmo

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: ŁWC

Slide

  • Gość
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 11, 2011, 12:12:05 »
Ta bursa udowodniła, że za dużo tych zlotów. Koniecznie musi być bardzo długa przerwa do kolejnego. Po wypowiedziach z forum, z "relacji" każdy jechał z nastawieniem "nię chce brać udziału w turnieju", "nie chcę vip roomu", "nie chcę nagrywać filmików i robić zdjęć". Na forum dużo głupich dziwnych kłótni (niektóre przegięte - typu wygrana Vola w turnieju MK itp.) i coraz więcej osób ze starej ekipy przestaje wypowiadać się. Coś czuję, że wiele osób musi zrobić sobie rzeczywiście wakacje od backdasha i turniejów/zlotów. Nie wiem jak Wy, ale ja strasznie czuję tą toksyczną i niepokojącą atmosferę. Od dłuższego czasu jakaś dziwna konkurencja na forum, chęci pokazania się na turnieju przez co niektóre osoby tracą dużo nerwów. Niektóre osoby rezygnują z tego względu w udziale w turniejach. Pytam się o co tu do c***a wacława chodzi? Wyzywanie się od free, udowadnianie komuś, że nie zna się na systemie itd. Chore sytuacje, niedomówienia, a później przyjazdy na zloty i udawanie, że wszystko ok. Widać powoli to wszystko wpływa na frekwencję, rozumiem niedopasowanie terminów i różne inne sytuacje ale to widać na forum i teraz udowodniła to Bursa. Dlaczego do Kaczilli przyjechało tyle osób co na Bursę? Bo każdy szykował się na luźne pogranie, a nie spinanie pośladów. Na posiadówe przy piwie i konsoli, a nie rozkminianie kto i co napisał na Backdashu i jakby go tutaj zjechać za to co napisał albo rozkmina o counterpicku aby być najwyżej w drabince albo TOP3.  Tutaj mamy Bursę i każdy ledwo napisał dwa zdania po zlocie. Nawet żadnego "dzięki Cieślak za organizacje", jak tak dalej pójdzie będę miał w dupie jeżdżenie na zloty i przesiadywanie z osobami, które wk**wiają mnie na forum, nic nie zrobiły dla "sceny", a wylewają swoje filozofie na forum i obrażają innych użytkowników. Już nie wspominam, że pojawił się Vol, chłopak z bratem pokazali, że w MK na razie są najlepsi (demko czy nie demko), a tutaj spotkali się z okropnym hejtingiem i zamiast zachęcić się do forum i środowiska widzą z kim mają do czynienia. Jak tutaj starać się o nowe osoby? 100 razy lepiej wolę ugadać się z Cieślakiem jechać do PiTa czy Kaczki na tego typu zlot, bo po c**j robić coś dla ludzi, którzy jadą z założeniem "nie chce mi się".
Jeżeli komuś nie podoba się mój post to mam Cię w dupie i nawet nie będę odpowiadać na Twoje zasrane wypociny. Sory, ale powoli zaczyna wk**wiać mnie atmosfera na tym forum i współczuje Cieślakowi, bo wiem że zawsze stara się z Bursami, a tutaj widzę wyszło słabo.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 11, 2011, 12:21:13 »
Zgadzam się Slide, że chyba trochę za dużo eventów ostatnio. Co do reszty, to nie sądzę, żeby było tak źle. Po tych wypowiedziach żałuję, że nie mogłem się stawić, bo chyba bardziej by mi pasował mikroklimat.

Cieślakowi dzięki za organizację Bursy. Cokolwiek zrobisz, nie zarzucaj tego :)

(Hayat nie przyjechał, bo zachorował. Mnie nie było, bo w tym samym tygodniu graliśmy spary i mnie zaraził, sorry.)
Moje pięści krwawią śmiercią!

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 11, 2011, 12:40:58 »
Nie licząc akcji z Vol'em chyba nie jest aż tak źle. Ja tam na tą Bursę czekałem bo jak dla mnie to wcale za dużo tych zlotów nie ma bo ostatnie na jakich byłem to właśnie dwie przedostatnie bursy.
No niestety czasami życie > granie.

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 11, 2011, 12:46:22 »
Ta bursa udowodniła, że za dużo tych zlotów. Koniecznie musi być bardzo długa przerwa do kolejnego. Po wypowiedziach z forum, z "relacji" każdy jechał z nastawieniem "nię chce brać udziału w turnieju",

No mi nie zależy, bo jestem na tyle free w SSF4, że nie jestem hungry d-:
Zresztą moim zdaniem dobra decyzja o olaniu truniejów przy takiej frekwencji (rzeczone 15 w sobotę) i różnorodności granych rzeczy (3 PS2 i 3 PS3 a na nich GG, SPF2T, SF2 AE, 3S, SSF4, T6, MK9demo, MvC3, CvS2, MB:AA).

"nie chcę vip roomu", "nie chcę nagrywać filmików i robić zdjęć".

Nie zapomnij o "nie chcę rockbanda" d-:

Na forum dużo głupich dziwnych kłótni (niektóre przegięte - typu wygrana Vola w turnieju MK itp.) i coraz więcej osób ze starej ekipy przestaje wypowiadać się.

I ja się im w ogóle nie dziwię.

Od dłuższego czasu jakaś dziwna konkurencja na forum, chęci pokazania się na turnieju przez co niektóre osoby tracą dużo nerwów.

Nie no - co jak co, ale rywalizacja raczej jest dobra, bo nakręca hype i motywuje do skillowania. A przynajmniej powinna...

Niektóre osoby rezygnują z tego względu w udziale w turniejach.

A tego to nie rozumiem. Mi się zawsze wydawało, że osoby rezygnują z udziału w turniejach "bo i tak nie wygram, to po co się kłopotać".

Pytam się o co tu do c***a wacława chodzi? Wyzywanie się od free, udowadnianie komuś, że nie zna się na systemie itd.
Chore sytuacje, niedomówienia, a później przyjazdy na zloty i udawanie, że wszystko ok.

Czy ja coś przegapiłem?

Sory, ale powoli zaczyna wk**wiać mnie atmosfera na tym forum

Dziwnym nie jest.

i współczuje Cieślakowi, bo wiem że zawsze stara się z Bursami, a tutaj widzę wyszło słabo.

Nie wiem czy wyszło słabo, dla mnie było tak samo OK jak ostatnio.
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 11, 2011, 15:55:46 »
Ja tam nie wiem o co chodzi, mi się ta bursa bardzo podobała, chyba na żadnym zlocie/turnieju nie nagrałem się nigdy tak jak teraz, w tyle gier i z tyloma ludźmi. Na pewno jakiś wpływ na to miał fakt, że tym razem nie mogłem nic pić, no ale zawsze. Frekwencja też nie była jakoś strasznie niska, zarówno pierwszego jak i drugiego dnia naliczyłem około 20 osób (a specjalnie liczyłem, żeby się nie wkurzać że jest mało ludzi ;f). Może nie jest to poziom poprzednich burs, ale i tak nie ma co narzekać, ja nie uświadczyłem nigdy żadnej pustki na sali (może poza nocą z soboty na niedziele, kiedy na placu boju pozostały cztery osoby ;d). Przez brak turniejów jedynie ucierpiał trochę hype, a raczej nie było go w ogóle. Wydaje mi się Slide, że niepotrzebnie dorabiasz do tego jakąś ideologię. Po prostu przyjechało teraz mnie osób niż zwykle i tyle, nie ma co płakać. Sam też chyba nie przyjechałeś nie z tego powodu że nie chciałeś, tyle dlatego że nie mogłeś. Ogólnie zgadzam się z tobą co do tego, że wkurzające jest kiedy ludziom się po prostu nie chce (tak samo jak zgadzam się w sprawie Vola), ale nie kumam co ci tak bardzo przeszkadza w tym, że ludzie chcą osiągać jak najlepsze wyniki (narzekanie na counter picki, lol), albo że ktoś czasem powie drugiej osobie coś niemiłego na temat jej gry. Jak to się mówi - step up or stay free.

Nie chce mi się pisać żadnej prywaty, więc napiszę tylko że Wacho ma przezajebistego Boksera, za corner raping w melty Van powinien trafić za kratki, Faust Cieślaka to jakaś patologia, Taster robi zepsute combosy Magneto, Chun vs Chun w 3s to esencja bijatyk i nikt nie umie blokować w marvelu tak dobrze jak ja. Dzięki Cieślak za zorganizowanie tego, szkoda tylko że ciągle żeś gdzieś znikał i nie pograliśmy nic więcej niż te cztery walki w gulti gira :/

Kaczka

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Play Hard Go Pro :]
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Kaczilla
  • Skąd: Gryfice
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 11, 2011, 16:09:14 »
Mi sie tam podobalo mimo ze bylo troche malo osob ale za to nie trzeba bylo czekac 40 min zeby zagrac ;p. Ja od samego poczatku jechalem tam z mysla zeby sie spotkac z wiara, pogadac, wypic bro a przy okazji pograc 4fun. Szacun dla Cieslaka za to ze organizuje bursy i mam nadzieje ze dlugo nie bedziemy musieli czekac na next bo z tego co mowil to moze byc ciezko :(.

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 11, 2011, 17:53:03 »
Też nie wiem o co chodzi z tym pesymizmem. Może nie nagrałem się ze wszystkimi (z mojej winy raczej), ale i tak było pozytywnie. Trochę szkoda, że jednak nie było turnieju, bo przy takiej ilości osób by się to zrobiło raz dwa, a byłby jakiś punkt centralny i kapinka hajpu.

Pierwszy kontakt z mortalem absolutnie mnie odrzucił od tej gry, zwątpiłem w moją przyszłość z marvelem (chociaż to może przez to, że match up Hulk/Magneto jest przerąbany :P), dostałem od każdego bęcki we wszystko, a Snejk nie zdążył zrobić ze mnie Bonchana (Maddest mówił, że miałeś takie plany ;)). Do tego zjadłem największego kebaba w życiu i pobiłem rekord grania do nocy.

Dzięki wszystkim za gry i dzięki dla Cieślaka za organizację (chociaż widać, że humor mu nie dopisywał).

PS Wacho - jak masz takiego genialnego boksera, to czemu ze mną grałeś randomowym Akumą? Trzeba było mi wrąbać ;)

PPS Chciałem na priva, ale żeś usunął konto. Cieślak, po co zbierałeś nr telefonu? I dzięki za namiary na stację.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2011, 17:55:30 wysłana przez Gargooletz »

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 11, 2011, 18:02:40 »
Slide - nie demonizuj:). Ja tam pamietam jak cala scena sie zarla na PSX, az do tego stopnia, ze powstal backdash.pl.. pamietam 20 osob na ktorejs Tawernie, a na ostatniej bylo ile 40-50? Ot tym razem na Bursie bylo mniej osob. Zapewne cos w tym jest co napisales o kozaczeniu itd (co ciekawe bardziej zauwazalne to jest w 2D niz 3D). I niektorzy nie chca przyjechac, bo beda slabsi niz mysleli i "obciach na forum".

Zeby nie bylo - Bursy to nie "ja" (3D user, 2D fun), ale moze i tak sie kiedys wybiore, bo 3 dni + taka spoko (po fotkach) miejscowka to cos fajnego :).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2011, 18:05:35 wysłana przez Solo »