Autor Wątek: [Trish] Dyskusja ogólna  (Przeczytany 1397 razy)

Slide

  • Gość
[Trish] Dyskusja ogólna
« dnia: Luty 22, 2011, 20:38:38 »
Dyskusja na temat postaci - historia, smaczki, matchup itp.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [Trish] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2011, 16:05:54 »
Od kilku dni mój numer jeden w teamie :) Tak sie w nią wkręciłem że głowa mała. W sumie oprócz małej ilości życia ma wszystko co potrzeba z kozackim   :d:  H  (air)  na czele. Ma 8w dasha, fajne projectile, szybka z dużym zasięgiem (c. m, c. h, s ) oraz fajnymi specialami. Teraz pytania:

a)Jaką systę możecie polecić i czemu ?
b)Czy na tych filmikach z winter brawl widać było jakąś dobrą trish ?

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [Trish] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 09, 2011, 17:26:31 »
No fajna postać, sam planowałem nią grać od kiedy ją pierwszy raz pokazali, ale jakoś tak wyszło że nie gram. Ale chyba zaczne, w końcu ma dive kicka ;f

Ja nie widziałem żadnej dobrej Trish na WB, z dobrych graczy którzy tam byli i jej używają pamiętam tylko Yipesa, ale on jak na razie zasysa w tą grę więc zbyt dużo nie było do oglądania ;p Z tego co kojarze to Floe trochę nią pogrywa, możliwe że są jakieś filmy na YT.

Trish nie ma żadnej imba asysty, ale wszystkie są przydatne, więc zależy czego ci potrzeba ;p Jeśli nie masz w teamie żadnej postaci z dobrym projectilem jako asystą to najbardziej przydatny będzie low voltage, jeśli masz to nie potrzeba drugiej o podobnej funkcji. A i B dobrze sprawdzają się w setupach i kontrolowaniu areny.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [Trish] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 09, 2011, 17:49:01 »
Ten dive kick jest zabójczy, setupy  z asystami dooma czy sentiego są bardzo dobre. Dziś na necie przegrałem może 2 walki na 30, wkomponowała się idealnie w moją drużynę :) Jak na razie nie umiem jeszcze za wiele z roundtrip bladem (czy jak to sie tam nazywa) ale widzę spory potencjał w tym narzędziu i mnóstwo ciekawych setupów. Obecnie nie bardzo wiem kiedy to odpalić (zarówno zwykłą wersję jak i speciala), sam dash i kontynuowanie komba nie stanowi problemu.

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: [Trish] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 09, 2011, 19:11:43 »
Round trip (hyper) na blok -> zmiana postaci (wyklucza możliwość advancing guard) -> daszyk -> setupy z dupy (z odpowiednia asysta);)

Co do asysty, to tak jak Sneju napisał - olej gammę, A i B rulz.