Autor Wątek: [Dante] Combos  (Przeczytany 5906 razy)

Slide

  • Gość
[Dante] Combos
« dnia: Luty 21, 2011, 12:02:42 »
Filmiki, opisy combosów

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [Dante] Combos
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2011, 00:48:37 »
I.  ~540k dmg.

 :d: :srk_l: > :srk_l: > :srk_m: > :srk_h: > :srk_s: > :u::srk_m: > :srk_m: > :srk_h: > :srk_qcf: :srk_m: > :srk_m: > :u-r: :srk_m: > :srk_h: > :srk_qcf: :srk_l: > :srk_h: > :srk_qcb: :srk_l: > :srk_h: > :srk_qcf: :atk::atk:

II. ~570k dmg.

:srk_m: > :srk_h: > :srk_s: > :u: :srk_m: > :srk_m: > :srk_h: > :srk_qcf: :srk_m: > :srk_m: > :u-r: :srk_m: > :srk_qcf: :srk_l: > :srk_h: > :srk_qcb: > :srk_h: > :srk_qcf: :atk: :atk:

III. ~570k dmg.

:aironly::srk_l: > :srk_m: > :u-r: :srk_m: > :srk_h: > :srk_qcf: :srk_l: > :srk_h: > :srk_s: > :u: :srk_m: > :srk_m: > :srk_h: > :srk_qcf: :srk_h: > :srk_qcf: :atk: :atk:

IV. ~430k dmg.

:r: :srk_h::srk_h::srk_h::srk_h: > :srk_s: > :u: :srk_m: > :srk_m: > :srk_h: > :srk_qcf: :srk_m: > :srk_m: > :u-r: :srk_m: > :srk_h: > :srk_qcf: :srk_l: > :srk_h: > :srk_qcb: :srk_l: > :srk_h: > :srk_qcf: :atk::atk:

V.

(counter hit) :srk_h: > :l: :srk_h: > :r::r: (lub :atk::atk:) :srk_m: > :srk_s: > :u: :srk_m: > :srk_m: > :srk_h: > :srk_qcf: :srk_m: > :srk_m: > :u-r: :srk_m: > :srk_h: > :srk_qcf: :srk_l: > :srk_h: > :srk_qcb: :srk_l: > :srk_h: > :srk_qcf: :atk::atk:

VI. ~660k dmg.

:d: :srk_l: > :srk_l: > :srk_m: > :srk_h: > :r: :srk_h: > :srk_s: + :atk: > :srk_dp: :srk_m: > :u-r: :srk_m: > :srk_m: > :u-r: :srk_m: > :srk_h: > :srk_qcf: :srk_l: >...> :srk_s: > :srk_h: >...> :srk_s: > :srk_qcf: :srk_l: :srk_qcf::u-r: :srk_l: > :srk_qcf: :srk_m: :srk_qcf: :srk_m: > :srk_qcb: :srk_l: > :srk_h: > :srk_qcf: :atk::atk:

VII. ~810k dmg.

:d: :srk_m: > :srk_h: > :r: :srk_h: > :srk_s: + :atk: > :srk_qcb: :atk::atk: > :srk_m: > :srk_h: > :r: :srk_h: > :srk_s: + :atk: > :srk_dp: :srk_m: > :u-r: :srk_m: > :srk_m: > :u-r: :srk_m: > :srk_h: > :srk_qcf: :srk_l: > :srk_h: > :srk_s: > :u: :srk_m: > :srk_m: > :srk_h: > :srk_dp: :srk_s: > :srk_s: > :d-r: :srk_h::srk_h::srk_h: > :r: :srk_h: > :srk_s: + :atk: > :srk_qcf: :srk_m: > :srk_qcf: :srk_m: :srk_qcf: :srk_m: > :r: :srk_h: > :srk_s: + :atk: > :srk_dp: :srk_m: :srk_dp: :srk_m: > :srk_qcf: :atk::atk:

VIII. ~765k / 1020k dmg.

:srk_m: > :d: :srk_m: > :srk_h: > :r: :srk_h: > :srk_s: + :atk: > :srk_dp: :srk_m: > :u-r: :srk_m: > :u-r: :srk_m: > :srk_h: > :srk_qcf: :srk_l: >...> :srk_s: > :srk_h: >...> :srk_s: > :srk_qcf: :srk_l: :srk_qcf::u-r: :srk_l: > :srk_qcf: :srk_l: :srk_qcf: :srk_l: > :u::srk_s: > :d-r: :srk_h::srk_h::srk_h: > :r: :srk_h: > :srk_s: + :atk: > :srk_qcf: :srk_m: :srk_qcf::u-r: :srk_m: > :r: :srk_h: >:srk_s: + :atk: > :srk_dp: :srk_m: :srk_dp: :srk_m: > :srk_qcf: :atk::atk: (lub :srk_qcf: :atk::atk:)

IX. ~1060k dmg.

:srk_m: > :d: :srk_m: > :srk_h: > XFC > :srk_m: > :srk_h: > :r: :srk_h: > :srk_s: + :atk: > :srk_dp: :srk_m: > :u-r: :srk_m: > :srk_m: > :u-r: :srk_m: > :srk_h: > :srk_qcf: :srk_l: > :srk_s: > :u: :srk_m: > :srk_m: > :srk_h: :srk_qcf: :srk_h: > :srk_qcf: :atk::atk:

X. ~1200k dmg.

:srk_m: > :d: :srk_m: > :srk_h: > XFC > :srk_m: > :srk_h: > :r: :srk_h: > :srk_s: + :atk: > :srk_dp: :srk_m: > :u-r: :srk_m: > :srk_m: > :u-r: :srk_m: > :srk_h: > :srk_qcf: :srk_l: > :srk_s: > :srk_h: >...> :srk_s: >...> :srk_s: > :srk_h: >...> :srk_s: > :srk_qcf: :srk_l: :srk_qcf::u-r: :srk_l: > :srk_qcf: :srk_m: :srk_qcf: :srk_m: > :srk_qcf: :srk_m: :srk_qcf: :srk_m: > :srk_qcb: :srk_l: > :srk_h: > :srk_qcf: :atk::atk:
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2011, 02:09:56 wysłana przez Hiryu »
Moje pięści krwawią śmiercią!

cieslak

  • Gość
Odp: [Dante] Combos
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2011, 09:58:41 »
Z głowy i czasu poświęconego w treningu, czy z SRK, Macieju? :P

Slide

  • Gość
Odp: [Dante] Combos
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2011, 12:14:28 »
Z głowy i czasu poświęconego w treningu, czy z SRK, Macieju? :P

Nawet jeśli z SRK to co z tego, niech na tym forum pojawiają się również takie infomacje. Liczymy na to, że początkujący tutaj też wejdą w przyszłości i znajdą informacje których szukają bez przechodzenia na inne strony/fora.

cieslak

  • Gość
Odp: [Dante] Combos
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2011, 12:50:48 »
Slide, nic z tego, nie sikaj. Za bardzo się w tę gierkę wkręciłeś. :P Pytam się, bo jestem ciekaw. Nie przeszkadza mi, że wrzucacie, wręcz przeciwnie, I'm happy, ponieważ sam tam nie wchodzę, bo mi się nie chce. Miałem cichą nadzieję, że sam to wymyślił, bo oznaczałoby to, że ma już niezłego skilla, co zmotywowałoby mnie do większego treningu, bo sam nim gram. I nie pisz ciągle tego samego w różnych postach w różnych działach, że jak ktoś ma problem, że kopiujecie z SRK, to ma się zamknąć, bo już imo wszyscy o tym wiedzą i nikomu nie przeszkadza ten hype. Take it easy, don't panic and skill up! :)
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2011, 12:52:31 wysłana przez cieslak »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [Dante] Combos
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 27, 2011, 13:02:39 »
Ehhhhhh ludziska.
Źródło: poradnik Bradygames
Od siebie dodałem tyle, że sprawdziłem je w treningu przed przepisaniem.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [Dante] Combos
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 27, 2011, 13:28:18 »
Jak dla mnie to nawet lepiej, kiedy combosy są przekopiowane z srk. Przynajmniej ma się pewność, że używa się aktualnych BnB.

cieslak

  • Gość
Odp: [Dante] Combos
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 27, 2011, 15:50:27 »
I chwała wam za to, że się wam chce! Mi pasuje. No ale to nie temat na tego typu dyskusje. Enough...

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [Dante] Combos
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 01, 2011, 23:36:53 »
Dodaję od siebie wariację, którą dużo łatwiej wykonać, a która daje całkiem dobre efekty.

2L > M > H > 6H > S+A > 623M > j.M > j.H > 236L > H > S > H > 236H > 214L > H (236AA / 623AA) (450-476k / ~650k / ~910k)
                                                                                                                           |
                                                                                                                             -> S (~490k)

(notację ikonkami dorobię)
Moje pięści krwawią śmiercią!

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [Dante] Combos
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 18, 2011, 13:57:21 »
Specialne kombo autorstwa maximiliana, Dante jest bogiem ;p


(od 4 minuty)
http://www.youtube.com/watch?v=V3t45SWb7-0&feature=player_embedded

cieslak

  • Gość
Odp: [Dante] Combos
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 21, 2011, 22:03:03 »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [Dante] Combos
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 21, 2011, 22:13:35 »
Czemu "-.-", ty nim sam nie grasz przypadkiem? ;p

Biedna Tron :[

cieslak

  • Gość
Odp: [Dante] Combos
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 21, 2011, 22:19:19 »
Gram, ale nie robię tak chorych rzeczy, bo wychodzę z domu. :P A taka, a nie inna mina, bo I'm shock! I po części mi go żal, że nie ma życia. :(
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2011, 22:23:11 wysłana przez cieslak »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [Dante] Combos
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 22, 2011, 00:37:40 »
Cieślak, You wa shock! ?
Mnie tam to nie dziwi, Dante to zdecydowanie postać, którą można takie popisówki sadzić. Raczej bym się cieszył, że to Tron only i jest dobre, ale nie wygląda na coś, czego by się trzeba bezwarunkowo uczyć ;)
Moje pięści krwawią śmiercią!

cieslak

  • Gość
Odp: [Dante] Combos
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 22, 2011, 08:07:26 »
Bezwarunkowo może nie, ale wyobraź sobie akcję, że robisz takie combo podczas jakiegoś finału. ;d