Ankieta

Mortal Kombat na Bursie XII?

Tak, zagram też w inne gry.
29 (44.6%)
Tak, zagram tylko w MK.
7 (10.8%)
Może być, ale nie będę w niego grał.
16 (24.6%)
Nie, nie chcę MK.
13 (20%)

Głosów w sumie: 64

Autor Wątek: Bursa XII - It's international, baybee! [23-25 marzec 2012; Włocławek]  (Przeczytany 72027 razy)

Avi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Avi_PL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Bursa XII - It's international, baybee! [23-25 marzec 2012; Włocławek]
« Odpowiedź #360 dnia: Marzec 26, 2012, 12:27:13 »
Jakby kogoś przypadkiem interesowały zdjecia, to wklejam galerie na picasie.Moje łącze nie dawało sobie rady z wpakowaniem tego do paczki bo zdjecia były w sporej rozdzielczości :P
https://picasaweb.google.com/108798534187375225676/25Marca2012?authkey=Gv1sRgCNXfyuu76onjQw

Wybaczcie za gdzieniegdzie rozmazane ale nie chcialam wam flashem po oczach pierdyknąć bo nikt nie chciałby byc oślepionym w czasie gry 8)

Na tak licznej Bursie to jeszcze nie byłam! Klimat świetny jak zawsze choć tygodniowe życie sprawiło ze o 1 max musiałam iść spać przez co finały rozgrywajace sie o 3 nad ranem(wtf) mnie ominęły.
Ale i tak najwięcej emocji łyknełam sie w finałach Furba z Moonspellem ;P
Dzięki wszystkim za czas, Crono za pizze która wypaliła mi podniebienie, Kaczce,Tasterowi i Krillowi za Bursowe podróże, Szostakowi za przyjemne rozmowy.
Do następnej na pewno:)
PS.Tylko następnym razem przekazuje jeszcze komus aparat bo nie ma ani ujęcia z Vip-roomu, chlania, epickich momentów bo wszystko było w nocy :psyduck: ^-^

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bursa XII - It's international, baybee! [23-25 marzec 2012; Włocławek]
« Odpowiedź #361 dnia: Marzec 26, 2012, 14:18:46 »
Thnx AVi za sesje zdjeciowa - jest super xD. Ciesze sie, ze dobrze sie bawilas na finalach MK, staralem sie zeby byl hype :)

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Bursa XII - It's international, baybee! [23-25 marzec 2012; Włocławek]
« Odpowiedź #362 dnia: Marzec 26, 2012, 14:39:09 »
Dzięki za fotki. Bardzo fajne portrety ; )
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Wawer

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • netwars.pl
  • PSN ID: Wawerro
  • Skąd: Lublin
Odp: Bursa XII - It's international, baybee! [23-25 marzec 2012; Włocławek]
« Odpowiedź #363 dnia: Marzec 26, 2012, 15:07:22 »
Obejrzałem archiwum streama ;DDD No nie moge jaki żal z mojej strony xD Pamiętam, że lamiłem ale, że po B312 nie mogłem dasha zrobić to przeginka xD Następnym razem trzeba mniej pić, ale pytam się, jak tu nie pić na takim zlocie??? =] Turnieje spoko (Manior <3), klimat super, także więcej takich i czekamy na następną okazję do spotkania. Big thx dla orga!

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: Bursa XII - It's international, baybee! [23-25 marzec 2012; Włocławek]
« Odpowiedź #364 dnia: Marzec 26, 2012, 15:08:50 »
Właśnie oglądam i podpisuję streama.
smh tbh fam

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Bursa XII - It's international, baybee! [23-25 marzec 2012; Włocławek]
« Odpowiedź #365 dnia: Marzec 26, 2012, 15:16:50 »
Właśnie oglądam i podpisuję streama.

Bardzo fajnie, będę mógł to nadrobić to co przespałem :D

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bursa XII - It's international, baybee! [23-25 marzec 2012; Włocławek]
« Odpowiedź #366 dnia: Marzec 26, 2012, 15:51:43 »
Chwile temu ogladalem strema z finalu MK, lol jakie dropy z mojej strony. moglo byc duzo lepiej, ale jak pomysle ile my tam wypilismy i nie tylko to wcale nie ma sie co dziwic ;)
komenterka Taza jak na pierwszy raz zajebista, nie wiem jak tam kot ;)
Furbawa zagral zajebiscie imo. Prawde mowiac nie spodziewalem sie, ze bedzie latwo! Pomimo Nerfa KL jest to nadal bardzo grozna postac - o Januszu. C. nawet nie wspomne co robi upclose.

Walka z Newanem tez mnie zaskoczyla - Sindel ;) good stuff man! mam nadzieje, ze nastepnym razem posparujemy troche wiecej.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa XII - It's international, baybee! [23-25 marzec 2012; Włocławek]
« Odpowiedź #367 dnia: Marzec 26, 2012, 17:10:09 »
On the other hand if this was MAJOR i'd play just like you did - but it wasent!
Dude, whaaaat? Bursa is a major. It's a fucking polish evo. 8)

Bursa jak zwykle zajebista, pozdro dla wszystkich obecnych. Ci którzy mieli przyjechać a na samym końcu się wykruszyli, mają czego żałować. ;] Jedyny minus to to że końcowe etapy turniejów w xt i ae zostały olace i musieliśmy je grać poza streamem. No ale trudno. :F

Aha, no i powiem to po raz kolejny - BO3 w przypadku marvela to jest zdecydowanie ZA MAŁO.

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: Bursa XII - It's international, baybee! [23-25 marzec 2012; Włocławek]
« Odpowiedź #368 dnia: Marzec 26, 2012, 19:45:10 »
Dzięki organizatorom i wszystkim z którymi grałem/gadałem. Cieszę się, że jednak zdecydowałem się przyjechać.


Nagrody specjalne

Największy hype - SFxT 2vs2,  7ayat+Tejotl vs Infinity chyba, kto był, ten wie. "Tejotl, nic się nie boisz!" xD

Największa cierpliwość - Hiryu za Boga Bijatyk, którego graliśmy do 6 rano, Crono za wzorowe ogarnianie SFxT.

Najlepszy pomysł Bursy - Taz za 2vs2 w MK. Grało się lepiej niż tur główny (przynajmniej ja grałem dużo lepiej), motywacja większa, bo kasa na stole, walki mega, pary idealnie wyważone.

Najlepszy komentarz - Taz. Obejrzałem stream, dałeś radę, widać, że masz duże pojęcie o tej grze. Gdybym słyszał twój komentarz (i Furba, który nota bene też dobrze sobie poradził), to grałbym dużo lepiej (slide, d+4!). Naprawdę dobre analizy. Paradoksalnie więc twoje sensacyjne odpadnięcie w grupie wyszło na dobre całemu turniejowi. Dzięki za komplement co do efektowności gry.

Najbardziej pozytywny człowiek - Grabczas. Naprawdę fajny klimat wprowadzałeś. Van, jeśli się nie mylę Michał (kolega Hikiego) i Owiec wszyscy zasłużyli na podium.

Najszybsza adaptacja ze wszystkich graczy - Crono, wiadomo ("który to shoto?" "który najbardziej podobny do Ryu?" xD)


Gra Bursy - Piłkarzyki/Windjammers.

Tekst Bursy - "Snake, choć grać w piłkarzyki", "ale ja w to jestem free". No i wszystko w walkach Tejotla.

Postać Bursy - Kazuya Garcia.

Money match do rozegrania na następnej Bursie - FT100 w piłkarzyki.

Najlepsza ekipa na imprezy, wyjazdy - wrocławska z Nevanem i Oskarem na czele.


Wawer <3 Daliśmy radę.

Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Bursa XII - It's international, baybee! [23-25 marzec 2012; Włocławek]
« Odpowiedź #369 dnia: Marzec 26, 2012, 19:54:14 »
Hiryu za Boga Bijatyk, którego graliśmy do 6 rano,
Po tym jak się ostatni bóg bijatyk zakończył nie mogłem sobie pozwolić na kolejną nierozstrzygniętą edycję ;) Poza tym jak to mówią: SLEEP IS FOR THE WEAK!

Ja powinienem dać nagrodę Tobie, Crono, Vanowi, Hikiemu, Michałowi, Owcowi i innym, którzy w ogóle wytrzymali na nogach do końca turnieju :D
Postać Bursy - Kazuya Garcia.

Ludzie, przypominajcie o takich motywach, bo mi pamięć działa na pół gwizdka a nie chcę ich zapomnieć! Kazuya Garcia wymiótł. Dino Rex i Final Blow też.

I organizacyjnie:
Osoby, które odkryły braki w sprzęcie, grach, lub które nie uiściły opłaty za salę proszone są o PW celem ustalenia danych teleadresowych i skontaktowania się z najbliższym konsultantem Avon

P.S. - osoby, które już zgłosiły się z takimi sprawami a nie otrzymały odpowiedzi proszę o cierpliwość - na 100% wszystko jest u mnie i na 100% wszystko wróci do właścicieli.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Bursa XII - It's international, baybee! [23-25 marzec 2012; Włocławek]
« Odpowiedź #370 dnia: Marzec 26, 2012, 20:11:51 »
Świetnie wypadła dwunasta Bursa, dużo ludzi (w tym sporo nowych twarzy!)+ WSZYSTKIE bitki w jakie się gra obecnie + stream + urodziny Tejotla i ich skutki:D 3 dni to za mało heh.

Hiryu - ogromne dzięki za kolejną kozacką edycję Bursy, ja chcę 13 jeszcze w tym roku:P
Poznań Dojo!- ... w zasadzie to skopiuję post Grievera:P "Dla całego Poznań Dojo za treningi, hype, wsparcie, doping, pogaduchy, śmiechawy, granie w ogólnym pojęciu, piłkarzyki, energetyki, chipsy i rollento kebaby"
Snejk - te nasze nocne czuwanie pomogło mi sporo w ogarnięciu Rufusa. Nie oznacza to, że nagle pokochałem granie vs gruby, ale przynajmniej wiem jak maksymalnie ograniczyć ilość dostawanego / podkręcić ilość dawanego wpierdolu:) Dzięki!
Prk & AjK - was great to see you again guys! I'm glad you safely made it back to Prague. Too bad that VR didn't show up
Fazza, Szostak, Tejotl - piona za całokształt
Van - super, że nie dałeś się chorobie i przyjechałeś:)
Wielka piona dla absolutnie każdego z kim choćby kilka słów zamieniłem czy zagrałem coś, do szybkiego ponownego zobaczenia;)

Hiki

  • [Warszawa]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Hiki_PL
Odp: Bursa XII - It's international, baybee! [23-25 marzec 2012; Włocławek]
« Odpowiedź #371 dnia: Marzec 26, 2012, 22:39:12 »
Kolejna świetna Bursa nam (wszystkim którzy przyjechali) się udała.
Na początek brawa dla Hiryu, bo w organizacje wkłada dużo serca i siły - dzięki za to.

Tak jak krill wcześniej pisał, dla mnie Bursa to głównie spotkanie z ludźmi bo ekipa jest mega zacna.

Bóg bijatyk to mój main event - we wszystko inne jestem free (no może poza piłkarzykami :P) i znów Crono mnie pokonał!

Oh, Kasumi, piękna wojowniczko <3

Turniej 2vs2 w SFxT był kozak - niezapomniane akcje jak Probe opierdzielał Ryu i na odwrót, albo wymiana spojrzeń między Havociem i Guardianem gdy zostali potraktowani infinitem Kaza :P

Van - też się cieszę, że przyjechałeś. Zawsze się fajnie mi się z tobą gada. Nie martw się, że WJ nie dokończyliśmy. Będzie jeszcze okazja :)
Manior - szacun za piłkarzyki, serio wymiatasz. BTW, Michał to mój brat :)

Super, że w końcu udało się odpalić stream - Bursa level up!
SC2:  
MvC3:

VR-Fist

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
    • Czech Arcade
    • Email
  • Steam ID: VRFist
Odp: Bursa XII - It's international, baybee! [23-25 marzec 2012; Włocławek]
« Odpowiedź #372 dnia: Marzec 26, 2012, 23:13:51 »
Hey everyone, sorry I couldn't make it but let me thank you for having our guys. Anyway, the rest of us in Czech were horny for watching the stream (no love for AE :(), good job on that!

@Wacho: Congrats on beating prk who seems to be beastly advancing on every event he attends. Not in AE, but I'm looking forward to get my revenge on you in Marvel.

Prk already told me how great it was to play with Polish players and how the level is really good and makes you better just by playing casuals. Makes me even more salty for not coming. Hopefully I can see you guys in Czech on one of our events or on any of your future 2D sessions. You're always welcome in Czech, so we'll let you know as we have any event confirmed.

Cheers and congrats to winners!
VRFST [CZA.VR주먹] - twitter
czecharcade.com: twitter

kosmo

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: ŁWC
Odp: Bursa XII - It's international, baybee! [23-25 marzec 2012; Włocławek]
« Odpowiedź #373 dnia: Marzec 27, 2012, 16:15:26 »
Avi nagrałaś może filmik z naszą epicką rozgrywką w piłkarzyki?

Avi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Avi_PL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Bursa XII - It's international, baybee! [23-25 marzec 2012; Włocławek]
« Odpowiedź #374 dnia: Marzec 28, 2012, 01:18:15 »
Nie, niestety.robiłam tylko zdjęcia :)
Chodzi Ci o ta co aż podnosił Kaczka stół czy te wbijanie goli iluś tam pod rząd? ;)