Autor Wątek: WORLD OF WARCRAFT  (Przeczytany 18425 razy)

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: WORLD OF WARCRAFT
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 19, 2010, 17:07:48 »
O ja muszę się pośpieszyć z dobiciem 80 : (. Limitka Cataclysmu zamówiona i jeszcze zaszpanuje że mam bete : DDDd

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: WORLD OF WARCRAFT
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 18, 2010, 22:34:49 »


Nareszcie dobiłem 80 lvl , możecie doceniać mojego imba Death Knight'a ; q , przy okazji zachęcam do gry i pozdrawiam Robssona (człowieka który gra casterem co czyni go osobą która nie musi znać taktyki na raidy xDD)

KO.Mastah

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 129
  • aka Robson
    • Zobacz profil
Odp: WORLD OF WARCRAFT
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 20, 2010, 09:47:34 »
Widać, że na screen załapało się moje imię i nazwisko, do tego nick mojego brata  :confused:
Ofc gratsy ode mnie idą!
Niezły ubaw jest grając i rozmawiając z Tobą :D
Nie zapominaj, że oprócz casterów na 80lv mam też rogue, którym trzeba jeszcze bardziej uważać niż DK.
O ile wiem to  masz jeszcze huntera na 55lv więc też możesz kampić ;)

Cactuar_TLT

  • TLT
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • może i wygrasz ale i tak dostaniesz unblocka ;P
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Tekken Tag ?
  • PSN ID: nie znam jeszcze nie piłem
  • Skąd: ŁDZ
Odp: WORLD OF WARCRAFT
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 07, 2010, 17:46:16 »
maddest - no UI to masz zrobione "pioniersko" XD ja bym się nie odnalazł jak mi coś w oczy wjeżdża ;) co i tak nie zmieni mojej opini o DK - DeKiel XD

A na jakim realmie gracie ? Ja na Moonglade - co prawda jest to kijowe RP realm ale ja ide tylko w pvp ( to misie lubią najbardziej ) choć icc nie gardzę jak gildia idzie .

Czekam na mojego Cata -> kurier w drodze ....

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: WORLD OF WARCRAFT
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 07, 2010, 18:42:04 »
Burning Legion.
Po cata jest masakra , ja już swoją kopie dostałem dzisiaj rano - expić się nie da wszędzie tyle ludu że masakra. Właśnie jestem w kolejce 700 position , time 40 min -.-
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2010, 18:59:42 wysłana przez maddest »

KO.Mastah

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 129
  • aka Robson
    • Zobacz profil
Odp: WORLD OF WARCRAFT
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 07, 2010, 19:23:26 »
A na jakim realmie gracie ? Ja na Moonglade - co prawda jest to kijowe RP realm ale ja ide tylko w pvp ( to misie lubią najbardziej )
Skoro nie grasz na serwerze PvP to znaczy, że nie wiesz co to znaczy gankować lub być gankowanym przez pół nocy lub uczestniczyć w jakiś masowych rzeźniach na mapie  sc2nm1
Z tego co piszesz widać, że preferujesz właśnie PvP. Nie wiesz ile straciłeś wybierając non-PvP serv.
Spędziłem przy tej grze tyle, że wstyd się przyznać i powiem Ci, że jakbym miał grać na jakimś innym serwerze niż PvP to wolałbym nie grać wcale.
Polecam zmienić serwer, akurat jest dobra okazja na stworzenie Worgena albo Goblina ;)

Właśnie jestem w kolejce 700 position , time 40 min -.-
U mnie 900 i 45min :/

Cactuar_TLT

  • TLT
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • może i wygrasz ale i tak dostaniesz unblocka ;P
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Tekken Tag ?
  • PSN ID: nie znam jeszcze nie piłem
  • Skąd: ŁDZ
Odp: WORLD OF WARCRAFT
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 08, 2010, 09:10:03 »

Skoro nie grasz na serwerze PvP to znaczy ....
Polecam zmienić serwer ....


Kumpel mnie w to wciągnął a grał właśnie na RP realmie więc na początku nie przywiązywałem do tego uwagi ale teraz też żałuję . Ale tak jak powiedziałeś , robię rogala lub frost maga na jakimś PvP ( ale nie worg, może goblin bo ma bardziej przydatne raciale pod pvp)  hairloomy na siebie i jazda.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2010, 14:17:06 wysłana przez Cactuar_TLT »

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: WORLD OF WARCRAFT
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 08, 2010, 19:00:52 »
Siema kaktus :) dawno się nie wypowiadałeś :) p.s. nie podoba mi się ten dodatek do WoW-a ale cóż :) SC2 lepszy :)

Cactuar_TLT

  • TLT
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • może i wygrasz ale i tak dostaniesz unblocka ;P
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Tekken Tag ?
  • PSN ID: nie znam jeszcze nie piłem
  • Skąd: ŁDZ
Odp: WORLD OF WARCRAFT
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 08, 2010, 19:28:09 »
No niestety nie jestem w stanie go ocenić bo kurier UPS który miał być dziś o 9:00 będzie jutro!!!  FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK. Ale grałem w wowa na pre-cata i mi sie podobało ;) zobaczę jutro około 9 ( o ile UPSznowu nie zawali :[ )

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: WORLD OF WARCRAFT
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 09, 2010, 00:22:32 »
Lol zawsze można było kupić sam kod, a klienta ściągnąć :)

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: WORLD OF WARCRAFT
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 14, 2010, 23:12:47 »
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8812548,3_3_miliona_Kataklizmow_w_24_godziny.html

heheuheuhueuueheuheuee

jeszcze się pochwale że 2 dni po premierze miałem już 85 lvl ; d

KO.Mastah

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 129
  • aka Robson
    • Zobacz profil
Odp: WORLD OF WARCRAFT
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 11, 2011, 00:56:34 »
World of warcraft pre-tbc login   Best main screen theme imo. Przypomina mi sie moja pierwsza postać - undead mage (2005 rok).
WoW Cataclysm - Nightsong   Muza z Mount Hyal daje radę.

Cactuar_TLT

  • TLT
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • może i wygrasz ale i tak dostaniesz unblocka ;P
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Tekken Tag ?
  • PSN ID: nie znam jeszcze nie piłem
  • Skąd: ŁDZ
Odp: WORLD OF WARCRAFT
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 18, 2011, 14:25:52 »
No i jak wrażenia po paru miesiącach dogłębnego poznawania kataklizmu ?
mnie nasuwają się następujące spostrzeżenia (pvp , BG ,areana) co do postaci którymi ostatnio śmigam :

Paladin (holy) - jego się praktycznie nie da zabić jak nie masz counterspela i 4 dps'uw do pomocy
Druid (balance) - świetna postać dająca wiele możliwości w ataku , obronie i arenach ( szkoda tylko że ostatnim patchem zabrali mu instantowe korzonki :/ )
Hunter (survival) - na pierwszych 80 lvl "rządzi i dzieli" na BG ale na finiszu (85lvl) robi za przeciętniaka o ile nie posiada się mega skilla i FoV 360 stopni :)
Shaman (elemental) - do 80 lvl jest beznadziejny ale na 85 robi się całkiem milasi :) świetny w obronie imo
Mage (frost) - moim zdaniem postać z najlepszym CC w grze , w dodatku b.dobra "żywotność" oraz świetny dmg
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2011, 14:30:59 wysłana przez Cactuar_TLT »

KO.Mastah

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 129
  • aka Robson
    • Zobacz profil
Odp: WORLD OF WARCRAFT
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 20, 2011, 10:06:09 »
Wrażenia jak najbardziej pozytywne.

Jeśli chodzi o palka to rzeczywiście jest on twardy, ale wg mnie nie jest przegięty. Jako mag mam właśnie CS'a (kiedyś spell lockował na 8 sec. teraz na 7, ale i tak jest good) i Spellsteala. Palasa od zawsze mi się najłatwiej Crowd Controllowało. Sheepa można mu wycastować zawsze, bo nie ma on interruptów na małym CD. W Novie też można go zatrzymać i bez problemu zrobić Shatter Combo (Hand of Freedom = Spellsteal). Z młotka (stun) mogę się Blinkować. Jak Palek odpala banie to ja Blink out (czasem Invis) + Glyphed Evocation poza jego line of sight. Na początku walki na sobie Molten Armor (dla dpsa), a mniej więcej od połowy walki Mage Armor i Palek wymięka z maną szybciej niż ja.

Z Boombkinem nigdy nie miałem problemów. Wg mnie najsłabszy caster. Ice block na jego burst, CS w casty, Frost nova na drzewce + Blink out, Spellsteal HoTów (o ile się na nie zdecyduje).

Z Hunterem bywa bardzo różnie (mój brat nim gra, oprócz tego druid i dk). Jeżeli on zacznie atak to jest bardzo ciężko, bo zanim coś zrobisz już masz pół HP. Trzeba się trzymać blisko niego (Blink oraz  Blazing Speed w tym pomaga). Mage Ward do absorbowania Explosive i Arcane Shota musi być. Jak ma peta z healem to można ukraść mu HoTa. No i w końcówkach: stary dobry Ice Block na 10sec. a Water Elemental bije :)

Jeśli chodzi o Ele Shamka to Burst ma bardzo dobry i do tego znienawidzony Purge, który dispelluje Ice Barrier. Da się go pojechać. Żeby niwelować dmg w ostatniej chwili (jak pocisk już leci) podkładam jakiś Absorb (Mage Ward, Ice Barrier, Mana Shield też, w skrajnych przypadkach Ice Block). Dobrze jak są jakieś filary, drzewa - to pomaga, bo Mage może bardziej polegać na instantach niż Shaman.

Z tym co napisałeś o Frost Magu zgadzam się z zupełności :D

ornit

  • Gość
Odp: WORLD OF WARCRAFT
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 20, 2011, 10:21:16 »
...
@ Włocławski Smak Raju - a myslałem, że wymysliłes mi niepodrabialną xywę! ŁADAKFAK?!