Autor Wątek: Backdash Podcast 1: Tundra  (Przeczytany 17798 razy)

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 01, 2011, 14:19:28 »
Narazie poczekajmy na wypowiedź kogoś z TLT

Cytuj
TLT w ciągu paru dni ustosunkuje się w stosunku do tego podkastu, wcześniej jednak robimy oficjalne zebranie aby szczegółowo odnieść się i na chłodno przeanalizować , osobiście czuję się urażony niektórymi kwestiami dotyczącymi mojej wypalonej osoby.                   
Takie podejście w pełni rozumiem, naradzą się na spokojnie i zajmą stanowisko.

Miało być śmiesznie a rozpętaliście wojnę, bo ludzie tak tego nie zostawią.
Widzisz Tundra rozpętałeś wojnę o głupie warcaby ;]


Jesteś GRZYBIORZEM.

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 01, 2011, 14:43:33 »
Mnie osobiście bawi sprawa bycia urażonym. Ja również mógłbym czuć się urażony za to co było z Versusem i chwilami pisanie o nim, a jakoś nie zawracam sobie tym głowy i skupiam się na kolejnych imprezach. Ludzie to jest ich zdanie i mają do niego w pełni prawo. Nawet jakby Was za przeproszeniem zeszmacili w tych wypowiedziach. Nie zawsze trzeba wchodzić w tyłki innym. Zresztą dobrze, że powstał ten podcast chociaż jest coś nowego na BD, ale tak jak pisali inni długość robi swoje...
Mnie zastanawia czym TLT moglby byc urazone? Nie pamietam ani slowa ktore moglby im cos szczegolnego zarzucic. A nawet jesli, to juz nie mozna sie krytycznie wypowiedziec o jakims turnieju? Nie moge powiedziec co mi sie podobalo bo ktos zrobi "zebranie" i umowia sie ze nie podadza mi reki na nastepnym turnieju i nie beda sie do mnie odzywac? Takie podejscie wydaje mi sie dziecinne. AoT byl swietnie zorganizowanym turniejem i nikt w podcascie nie neguje pracy organizatorow. Ponad to ja jako organizator (i ja jako czlowiek w ogole) musze byc zawsze gotowy na krytyke ze strony innych, ale nie zorganizuje z tego powodu "zebrania".  Give yourself a break.

Zwykle nie mieszam sie do flejmow tego typu, ale niektore zachowania sa co najmniej dziwne. Mielismy bardzo fajny turniej, ktory bede milo wspominal i chetnie wpadne na nastepna edycje. Nie psujmy sobie tego.

Słuchajcie zebrania to się robi po to by coś poradzić gdy jest problem, nikt nikogo za jaja  nie będzie wieszał choć pare osób poczuło się tak jak ja, konflikty i spory to trzeba umieć zwalczać ale wspólnymi siłami, osobiście miałem się na co wkurwić i co z Di już wyjaśniłem to i owo bo fajnie było umieszczać NIEPRZEMYŚLANY podcast, jak nie znasz ważnych faktów to się nie wypowiadasz, zwłaszcza kiedy możesz zrazić 1/4 sceny, di traktuje jak taki materiał na przyaciela co go do końca nie poznałem,  myślałem że mamy wspólne cele  itp. a tu w taki sposób ostrzelał mnie za rzeczy dzięki którym jestem kim jestem... nie ważne bo wam się nie muszę tłumaczyć ale jak nie znacie pewnych rzeczy to nie oceniajcie tak pochopnie jak oni, miałem prawo się wkurwić i nie tylko ja miałem , ja usłyszałem przeprośiny ale nie tylko o mnie poszło.....zresztą i tak nie zrozumiecie

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 01, 2011, 14:58:52 »
No to może sposób w jaki przekazują co niektórzy swoje bycie urażonym jest nieco chybiony i za bardzo emocjonalny? Bo nagle zamiast napisać na spokojnie, że ktoś się nie zgadza, że to chybione opinie to zaczyna się wypisywać #@%T$!$!^, że to wojna się dopiero zaczyna itp. Czy to jest przemyślane? Chcą wszyscy tworzyć jakąś społeczność, ale wiele osób zraża się do niej jak widzi takie sytuacje. Co jeśli osoba postronna by w ten sposób się wypowiedziała o orgach itp? Czy wtedy zdenerwowanie byłoby mniejsze? Może większe bo to osoba postronna i się w końcu może nie znać?

Tak czy inaczej niektórzy muszą nauczyć się przyjmować pewne słowa nawet jak są przykre. Bo jeżeli w Waszym odczuciu Tundra i Di Was obrazili to w moim Wy pokazujecie, że "jak oni mogli tak powiedzieć, jesteśmy zajebiści". Bez obrazy dla Was szanuję Wasz długoletni wkład w scenę Teczki i mam nadzieję, że się jeszcze bardziej rozrośnie, ale chwilami przez takie sytuacje odnoszę wrażenie, że macie bardzo wielkie mniemanie o sobie, swojej zajebistości jako gracze/orgowie i nie można nic powiedzieć. Czy moje wrażenie jest dla Was równie obraźliwe, czy szanujecie je i w sposób normalny pokażecie, że się mylę?

Slide

  • Gość
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 01, 2011, 15:18:14 »
Nie gram w teczke, nie byłem na AoT, przesłuchałem częśc 4 podcastu i nie nudziłem się słuchając rzeczy nie związanych z tym w co gram. Mam nadzieję, że będzie więcej podcastów.
Co do "kłótni" to nie rozumiem o co ta cała dyskusja.

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 01, 2011, 15:23:23 »
nie ważne bo wam się nie muszę tłumaczyć ale jak nie znacie pewnych rzeczy to nie oceniajcie tak pochopnie jak oni, miałem prawo się wk**wić i nie tylko ja miałem , ja usłyszałem przeprośiny ale nie tylko o mnie poszło.....zresztą i tak nie zrozumiecie
Rzeczy mocno nieoczywiste dla publiki lepiej załatwiać na privie, bo niewtajemniczeni będą mieli wrażenie dziwnego "rzucania się" o nic. Inne podejście to przedstawić istotne fakty, ale mam jakieś takie wrażenie, że to może nie być najlepszy pomysł.
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 01, 2011, 15:44:00 »
@Di

A propos dyscypliny - sala w ŁDK była wynajęta do godziny 20 - miały się w tym zmieścić GRUPY w SBO, miały być freeplaye, komentarz na streamie co więcej miało być uroczyste wręczenie nagród na które liczyli zwycięzcy (tak, również i ja) a co się stało? SBO graliśmy na expresie, SBO w ogóle zostało pominięte w jakichkolwiek mediach (no może poza suchym wymienieniem zwycięzców gdzieniegdzie) a nagrody wręczono nam w takim biegu jakby to były łapówki. Dlatego jak usłyszałem w podcaście że (cyt by Di) "ludzie są głupi bo jak się im powie to i to to oni nie słuchają) to złapał mnie taki potworny wkurw że nie zdajesz sobie sprawy. Organizatorzy tak właśnie zaplanowali czas tej imprezy i wynajem sali, żeby starczyło na wszystko czasu i środków - a jak się skończyło i dlaczego się tak skończyło wszyscy wiemy.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 01, 2011, 16:11:32 »
Masz racje. Na swoje usprawiedliwienie moge powiedziec, ze o przed turniejem rozmawialem z Tokisem i powiedzial, ze powinnismy sie wyrobic do 17 (zaznaczalem wtedy, ze wtedy bede chcial wyjechac o tej godzinie).
aka Di

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 01, 2011, 17:56:55 »
ja już z di wszystko sobie wyjasniłem
nie ważne bo wam się nie muszę tłumaczyć ale jak nie znacie pewnych rzeczy to nie oceniajcie tak pochopnie jak oni, miałem prawo się wk**wić i nie tylko ja miałem , ja usłyszałem przeprośiny ale nie tylko o mnie poszło.....zresztą i tak nie zrozumiecie
Rzeczy mocno nieoczywiste dla publiki lepiej załatwiać na privie, bo niewtajemniczeni będą mieli wrażenie dziwnego "rzucania się" o nic. Inne podejście to przedstawić istotne fakty, ale mam jakieś takie wrażenie, że to może nie być najlepszy pomysł.

 i tak też załatwiliśmy , ale nie nakręcajcie tego że to jakaś wojna, bo z tym z tego podcastu się zgadzam, forum fałszywie zakrzywia rzeczywistość, Di, każdy popełnia błędy a błędy mają i OJCÓW I MATKI ty dla mnie czysty jesteś już od naszej  smsowej rozmowy

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 01, 2011, 20:36:27 »
Przesłuchałem cały podcast i muszę przyznać, że mi się podobało, mimo nie do końca prawdziwych rzeczy jakie Di mówił na mój temat w części 4 ;) Naprawdę dobra robota, szczególnie biorąc pod uwagę, że to dopiero pierwszy odcinek. Keep up the good work. :)
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 20:40:00 wysłana przez Komandos »

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

badboy123grk

  • TLT
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ma jednej prawdy, moralności, racji...
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Magic
  • PSN ID: Magic
  • Skąd: Z krainy elfów
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 01, 2011, 20:54:09 »
No to może sposób w jaki przekazują co niektórzy swoje bycie urażonym jest nieco chybiony i za bardzo emocjonalny? Bo nagle zamiast napisać na spokojnie, że ktoś się nie zgadza, że to chybione opinie to zaczyna się wypisywać #@%T$!$!^, że to wojna się dopiero zaczyna itp. Czy to jest przemyślane?

Po części się z Tobą zgadzam, ale są różni ludzie i różne charaktery, jednego może urazić to, drugiego tamto, treci ma to w dup..ie a czwarty chce robić wojne...

Co jeśli osoba postronna by w ten sposób się wypowiedziała o orgach itp? Czy wtedy zdenerwowanie byłoby mniejsze? Może większe bo to osoba postronna i się w końcu może nie znać?

Tak, zdenerwowanie było by mniejsze, ponieważ osoba postronna nie ma takiego autorytetu na Polskiej scenie Teczkena co Di, Sam Di to podkreślił że na turniejach ludzie do niego przychodzą w różnych sprawach po rade itp. Co to jest jak nie autorytet?

(cyt by Di) "ludzie są głupi bo jak się im powie to i to to oni nie słuchają)

Di to nie z ludźmi jest problem, tylko Ty ich nie umiesz ogarnąć

Thundra możesz wypowiadać swoję zdanie, ale Nevan też je wypowiedział i dał wszystkim do zrozumienia że mu się to nie spodobało :P

Tak czy inaczej niektórzy muszą nauczyć się przyjmować pewne słowa nawet jak są przykre. Bo jeżeli w Waszym odczuciu Tundra i Di Was obrazili to w moim Wy pokazujecie, że "jak oni mogli tak powiedzieć, jesteśmy zajebiści". Bez obrazy dla Was szanuję Wasz długoletni wkład w scenę Teczki i mam nadzieję, że się jeszcze bardziej rozrośnie, ale chwilami przez takie sytuacje odnoszę wrażenie, że macie bardzo wielkie mniemanie o sobie, swojej zajebistości jako gracze/orgowie i nie można nic powiedzieć. Czy moje wrażenie jest dla Was równie obraźliwe, czy szanujecie je i w sposób normalny pokażecie, że się mylę?

Szanuję Twoje zdanie, powiem więcej, nie mylisz się!!!
Ale w sposób oczywisty też chcesz pokazać że jesteś zajebisty pisząc tego posta,
i w sposób oczywisty ja też chcę pokazać tym postem że jestem zajebisty...

Więc mamy dwa wyjścia, jedno jest takie żeby robić przez kolejne pół roku przepychanki na forum, kto jest bardziej zajebisty i kto ma racje...

Możemy też zastanawiać się co zrobić inaczej następnym razem by uniknąć podobnych sytuacji...

Co przyniesie więcej korzyści?

Wasz wybór ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 20:57:02 wysłana przez badboy123grk »

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 02, 2011, 06:01:12 »
No to może sposób w jaki przekazują co niektórzy swoje bycie urażonym jest nieco chybiony i za bardzo emocjonalny? Bo nagle zamiast napisać na spokojnie, że ktoś się nie zgadza, że to chybione opinie to zaczyna się wypisywać #@%T$!$!^, że to wojna się dopiero zaczyna itp. Czy to jest przemyślane?

Po części się z Tobą zgadzam, ale są różni ludzie i różne charaktery, jednego może urazić to, drugiego tamto, treci ma to w dup..ie a czwarty chce robić wojne...

Co jeśli osoba postronna by w ten sposób się wypowiedziała o orgach itp? Czy wtedy zdenerwowanie byłoby mniejsze? Może większe bo to osoba postronna i się w końcu może nie znać?

Tak, zdenerwowanie było by mniejsze, ponieważ osoba postronna nie ma takiego autorytetu na Polskiej scenie Teczkena co Di, Sam Di to podkreślił że na turniejach ludzie do niego przychodzą w różnych sprawach po rade itp. Co to jest jak nie autorytet?

(cyt by Di) "ludzie są głupi bo jak się im powie to i to to oni nie słuchają)

Di to nie z ludźmi jest problem, tylko Ty ich nie umiesz ogarnąć

Thundra możesz wypowiadać swoję zdanie, ale Nevan też je wypowiedział i dał wszystkim do zrozumienia że mu się to nie spodobało :P

Tak czy inaczej niektórzy muszą nauczyć się przyjmować pewne słowa nawet jak są przykre. Bo jeżeli w Waszym odczuciu Tundra i Di Was obrazili to w moim Wy pokazujecie, że "jak oni mogli tak powiedzieć, jesteśmy zajebiści". Bez obrazy dla Was szanuję Wasz długoletni wkład w scenę Teczki i mam nadzieję, że się jeszcze bardziej rozrośnie, ale chwilami przez takie sytuacje odnoszę wrażenie, że macie bardzo wielkie mniemanie o sobie, swojej zajebistości jako gracze/orgowie i nie można nic powiedzieć. Czy moje wrażenie jest dla Was równie obraźliwe, czy szanujecie je i w sposób normalny pokażecie, że się mylę?

Szanuję Twoje zdanie, powiem więcej, nie mylisz się!!!
Ale w sposób oczywisty też chcesz pokazać że jesteś zajebisty pisząc tego posta,
i w sposób oczywisty ja też chcę pokazać tym postem że jestem zajebisty...

Więc mamy dwa wyjścia, jedno jest takie żeby robić przez kolejne pół roku przepychanki na forum, kto jest bardziej zajebisty i kto ma racje...

Możemy też zastanawiać się co zrobić inaczej następnym razem by uniknąć podobnych sytuacji...

Co przyniesie więcej korzyści?

Wasz wybór ;)

O k**wa:P
ojciec TLT się obudził :D i temat uciął
dobry post stary:P ja w ogóle nie odpisywałem na tego posta bo już zdecydowałem że nie chce przez pół roku się przepychać.

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 02, 2011, 08:25:13 »
Wersje mp3 dostepne w 1. poscie.
aka Di

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 02, 2011, 19:03:14 »
W końcu odsłuchałem całość. Trasa z Płocka do Gdańska mignęła w 3 sekundy :D

Good Shit :) chociaż fakt czasem za bardzo wchodziliście głębiej w temat, przez co spokojnie mogło się wszystko zamknąć w 2h i to byłoby oki.

Co do AoT2.... moim zdaniem nie masz za co przepraszać Di - serio.

Jeśli ktoś nie umie odróżnić organizacji od atmosfery to jest jego problem, zwłąszcza, że przyznaliście iż organizacyjnie był świetny.

Jechana była cała scena a nie turniej jako turniej. I przyznaje Wam rację. I tak byliście delikatni ;)
Kilka słów krytyki się znalazło, ale jeśli ktoś zdrowo myśli chyba zrozumie że krytyka jest wręcz potrzebna.

czekam na następny :)

philipo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 17, 2011, 13:08:18 »
Kiedy można się spodziewać kolejnego podcastu ?

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 17, 2011, 13:10:12 »
Mam nadzieję, że w przeciągu tygodnia. W planach na najbliższe dni/tygodnie mam co najmniej 2 audycje tematyczne (Tawerna oraz wyjazd Spike'a).
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 13:13:24 wysłana przez Di »