Autor Wątek: [MvC3] Tier list  (Przeczytany 10394 razy)

Slide

  • Gość
[MvC3] Tier list
« dnia: Luty 20, 2011, 21:48:22 »
Rozmowy o tier listach lub użalanie się nad Sentinelem.

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2011, 01:19:51 »
Mam pytanie.
Mozecie wymienic najslabsze postaci ?  (nie liczac DLC)

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: [MvC3] Tier list
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2011, 06:24:10 »
Odpowiem tak jak zawsze - nie ma słabych postaci są tylko trudniejsze i łatwiejsze do opanowania.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: [MvC3] Tier list
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2011, 10:13:27 »
Powiem tak Setinel jest przegięty na maxa....ale tylko na początku.
Jak już się rozwali setki noobów i przejdzie na poziom wyżej już nie jest tak łatwo. Trszeba współgrać z resztą teamu bo w przeciwnym razie Sent padnie i dupa.

Tak samo z Phenix, problem z nią jest tylko taki, że trzeba uzbierać 5 poziomów a to czasami nie jest łatwe. No i jak było widać na zlocie Dark Phoenix 5LV < Sentinel 1LV. I przypuszczam, że ginie też od każdego innego Hypera Lv1

Wydaje mi sie,że Chun Li jest dość wysoko w Tierach. Postać totalnie rushdwn, ale jak zacznie szaleć to nie można jej ogarnąć.

Dante pewnie będzie też wysoko, ale żeby ogarnąć tę postać potrzeba spooooroooo czasu.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [MvC3] Tier list
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2011, 10:24:36 »
Na innych stronach jest taki sam płacz na Dantego co na Sentinela. Już czytałem na niego najróżniejsze narzekania i trzeba przyznać, że to nie pustosłowie. Golden boy Capcomu zasięg ma kosmiczny, recovery słuszne, projectile, anti air, 22S i mniejszy hitbox od Senta ;P
Moje pięści krwawią śmiercią!

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] Tier list
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 22, 2011, 11:42:04 »
Co sądzicie o MODOKu? Będzie topem?

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Tier list
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 22, 2011, 12:49:51 »
Nie grałem z nim za dużo ( w sumie ok 20 walk online) ale w odpowiednim teamie jest BARDZO denerwujący. Dla mnie za to Wesker jest topem jak cholera, mega szybki z kozackim teleportem + kapitalny super i ogólnie świetny DMG.

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: [MvC3] Tier list
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 22, 2011, 13:22:41 »
imo tier lista bedzie podobna do tej z garou, mimo ze sa postacie mega przegiete, to reszta jest po prostu mniej przegieta, wiec wedlug mnie beda tylko topy(jak narazie mogie sa tam dla mnie wliczac Sentinel i Dante) i high.  Jak narazie nie zdazylem jeszcze poglówkować nad wszystkimi postaciami, ale jesli chodzi o dolna warstwe mojego high tieru, to moze tam byc Morrigan.


edit : leciutenko cofam to co powiedzialem o Morrigan : )
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 13:43:31 wysłana przez VanDarkholme »
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [MvC3] Tier list
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 22, 2011, 14:22:18 »
nie ma słabych postaci są tylko trudniejsze i łatwiejsze do opanowania.
LOLWUT.

Trudność w opanowaniu nie ma związku z siłą postaci.

Odpowiadając na pytanie - w sumie ciężko mówić teraz o najsłabszych postaciach, zważywszy na to że gra jest całkowicie nowa. Widać już które postacie zapowiadają się na topów, co do tych słabych to można niby założyć, że to postacie które do tej pory nie wywołały jakiegoś szumu i nigdzie nie namieszały (America, Joe itd.), ale wiadomo jak to jest, niedługo ktoś odkryje coś przegiętego i taka Lei-lei zostanie bogiem tej gry ;p

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: [MvC3] Tier list
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 22, 2011, 15:08:24 »
Mimo wszystko nalezy pamietac ze jednak jest to nowa,solidna  i dobrze zaprogramowana gra (mam nadzieje,albo i nie) , wiec raczej podchodze sceptycznie do jakichs mega-ultra przeskokow postaci w rangach spowodowane jakimis bugami/glitchami.
Ogolnie postacie sa juz prawie nastawione jak nimi grac, zwlaszcza ze z latami ludziom idzie coraz szybciej odnajdywanie lepszych mozliwosci w bijatykach. Mysle ze to nie bedzie jak w Marvelu 2 ze beda potrzebne dlugie lata i poznawane nowe bugi zeby jakas postac stala sie boska (Sentinel).

Ale oczywiscie to tylko moja opinia : )
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [MvC3] Tier list
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 22, 2011, 15:13:47 »
niedługo ktoś odkryje coś przegiętego i taka Lei-lei zostanie bogiem tej gry ;p

Imo Hyper armor assist już ustawia Hsien Ko wysoko na liście przydatnych postaci ;)
Moje pięści krwawią śmiercią!

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] Tier list
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 22, 2011, 15:19:54 »
imo tier lista bedzie podobna do tej z garou, mimo ze sa postacie mega przegiete, to reszta jest po prostu mniej przegieta, wiec wedlug mnie beda tylko topy(jak narazie mogie sa tam dla mnie wliczac Sentinel i Dante) i high.  Jak narazie nie zdazylem jeszcze poglówkować nad wszystkimi postaciami, ale jesli chodzi o dolna warstwe mojego high tieru, to moze tam byc Morrigan.


edit : leciutenko cofam to co powiedzialem o Morrigan : )

Morrigan zapowiadała się na słabą postać jak dla mnie, ale zmieniam zdanie można nią ładnie cisnąć. Grał nią Rifi co prawda dużo nie umiał, ale od razu widać potencjał, zwłaszcza tajemka z podwojeniem postaci. Ma dobre narzędzia żeby być jedną z lepszych postaci.

Podzielam zdanie Snake'a za wcześniej jest na rozmowę o najsłabszych postaciach. Co do najsilniejszych to uważam, że jest to kwestia tego, że większość graczy wybiera ograniczoną ilość postaci i tak naprawdę nie wiemy na co stać innych charakterów.

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: [MvC3] Tier list
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 22, 2011, 15:27:08 »
Dlatego lekko cofnalem zdanie o Morr, sam nia gram i wiem ze moze sporo namieszac, ale mimo wszystko w porownaniu do niektorych postaci nie jest z nia az tak dobrze. popisalbym troche o niej, ale chyba narazie to sie mija z celem. Wedlug mnie jesli chcemy zrobic jakas wlasna tier liste, to juz lepiej najpierw pouzupelniac kazdy dzial do kazdej postaci a potem mowic o ogole, ktory w tym przypadku jest tier lista. Moze poczekamy jeszcze kilka tygodnii z tym tematem?: )
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] Tier list
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 22, 2011, 15:30:41 »
Przydałoby się uzupełnić ja na pewno popiszę trochę o swoich postaciach jednak najpierw trening. Na razie możemy prowadzić luźne rozmowy w klimacie pierwszych wrażeń.
Co do własnej tier listy jestem za, możemy przeanalizować chociaż te postaci którymi będziemy grali i stworzyć polski tier list. Po co w końcu opierać się tylko i wyłącznie na  zagranicznych jeżeli gramy totalnie inaczej (gorzej ? :P)

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: [MvC3] Tier list
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 22, 2011, 15:32:51 »
Pewka, nareszcie jakis mily i oryginalny pomysl : )
Jak znajde czas to w nastepnym tygodniu moge zagwarantowac ze moge cos popisac  w dzialach Morrigan/Deadpool/Storm 
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."