Autor Wątek: [MvC3] Kim grasz?  (Przeczytany 37833 razy)

rifi28

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Rifi2814
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 16, 2011, 21:26:39 »
A dziękuję :)
Ty za to Zajmanie masz bardzo dobrego Dormammu i Dooma, no i ciekawe setupy na team kombosy. Wesker zamiast Dante będzie lepszy :)

EDIT
@Kot - daj Weskera na pierwszy slot, Taskmastera na drugi, Akume na trzeci i problem z głowy :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2011, 21:41:10 wysłana przez rifi28 »

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 17, 2011, 10:37:31 »
Ja wiem że będzie lepszy, problem w tym że on jest NUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDNNNNNNNNYYYYY  jak sam skur.wisyn, Dante mi idzie coraz lepiej ale jego advanced comba są dla mnie cholernie trudne ;/

rifi28

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Rifi2814
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 17, 2011, 11:04:22 »
To graj Dante, bo też dobrze nim grasz. Czasem nie mogłem ogarnąć co pojdzie z powietrza, dużo canceli i cieżko zrobic kontre albo zablokowac :)

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 11, 2011, 14:25:54 »
Obecnie ułożyłem sobie 3 teamy :

1)Main - bez zmian- Wesker, Doom, Dormammu- to będzie mój main team przez całą erę Mvc3, chyba że przy okazji jakiś paczów lub reedycji
mocno zmienią te postacie.

2) Usa favourite - Magneto, Sentinel, Akuma - wróciłem do magneto i gra mi się nim kapitalnie, dodatkowo dobrze mi idzie robotem  no a akuma to wiadomo, jest topem jak sk**wysyn i nim zrobić kombak to żadna sztuka (standing overhead FTW ;p ). Czasami zamiast Magneto daje storm.

3) Drużyna kapitana - Capitan America, Deadpool, Doom- miało być avengers a ostatecznie najlepiej mi się gra kapitanem (ze wszystkich AVengersów), gość jest bardzo zbalansowaną i ciekawą postacią , jego backflip z asystą dooma jest równie niebezpieczny co teleporty weskera. Deadpoolem mi idzie najsłabiej. Z ciekawostek : Capitański hyper stars and stripe przebija bionic arm, dziękuję dobranoc :D


Dodatkowo randomowo do każdej z tych drużyn co jakiś czas biorę Wolverina, berserker slash i do przodu ;] Jak macie jakieś rady i/lub uwagi, ciekawe setupy itp. piszcie śmiało, szczególnie przydadzą się tipy do drugiego teamu (i samego Magneto ) oraz do Deadpoola.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2011, 14:28:47 wysłana przez ZajmaN »

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 11, 2011, 15:34:20 »
Capitański hyper stars and stripe przebija bionic arm, dziękuję dobranoc :D

...serio? Jakoś nie zwróciłem uwagi.


Jak macie jakieś rady i/lub uwagi, ciekawe setupy itp. piszcie śmiało, szczególnie przydadzą się tipy (...) do Deadpoola.

Pineapple grenade spam.

U mnie sytuacja ciągle zła. Taskmaster, Akuma, Wesker. Akumę już nawet zaczynam ogarniać (choć jakoś mi ciągle combosy nie wchodzą), ale Wesker... Coraz gorzej mi nim idzie. Nie wiem, może po prostu powinienem nim ogarnąć combosy i byłoby dobrze, ale na chwilę obecną znowu nie mam main teamu, a Sentinela już w ogóle nie ogarniam i zupełnie nie mam pomysłu, co mógłbym wsadzić na tego trzeciego slota. Phoenix próbowałem i jednak granie bez Hyperów mi nie odpowiada, zwłaszcza że Dark Phoenixem też strasznie failuję. Ja już nie wiem jaki team złożyć.

A do tego dochodzi, że zaczęło mnie nudzić granie właściwie tylko Taskmasterem. Próbowałem więc złożyć coś innego, ale absolutnie nic mi nie wychodziło. Więc alt-team to u mnie 100% niewiadoma. Zrobiłem jeszcze team lasek do Eventa "Wygraj 10 walk teamem lasek", ale tylko Trish i She-Hulk mi cokolwiek wychodzi, próbowałem jeszcze Storm i Felicią, ale oba się źle kończyły.

No i ten, pograłem teamem Combofienda (She-Hulk, Taskmaster, Spencer), ale She-Hulk i Spencerem gra się strasznie dziwnie. Raczej wolę swoje Taskmaster, Akuma... I no właśnie, kto trzeci :/
smh tbh fam

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 11, 2011, 17:48:30 »
Cytuj
...serio? Jakoś nie zwróciłem uwagi.

Teraz sprawdzałem, działa z każdej odległości. Przypominam że to nie ten hyper co przechodzi przez projectile (co biegnie z tarczą ) tylko te jego 3 szurjukeny. W ogóle kapitan jest może low-mid tierem ale w tej grze jest bogiem klatek niewidzialności :)


Kot a sprawdzałeś Amy  ?



Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 11, 2011, 19:23:45 »
Teraz sprawdzałem, działa z każdej odległości.

To faktycznie nieźle. Jak się ogarnia juggle z tarczą (dla mnie misja niemożliwa) to faktycznie mocna postać się robi. A jak z 3-lvlowym ultem, też przez wszystko się przebija?

A co do Amy - to chyba moja najbardziej znienawidzona postać i nie ogarniam jej nawet na Mission Mode, a co dopiero grać nią na online. Zobaczę czy może wychodzą mi jakieś combo z sieci, ale coś nie czuję, żeby miała mi się nagle spodobać.

Po napisaniu tamtego posta wypróbowałem jeszcze Spencera zamiast Weskera i cóż, dalej jest to moja ulubiona postać w grze ("Get over here" Scorpiona + Bionic Arm), ale jak nie ogarniałem tak nie ogarniam.
smh tbh fam

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 19, 2011, 12:40:52 »
(A)  /  (B)  /  (B)

Mój dream team. Too cheap.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 19, 2011, 14:41:44 »
a to mój:

(a)/ (b)/ (c)

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 19, 2011, 16:48:58 »
Ocencie plx moj team synergy :


alfa
alfa
(Numer 7 )alfa
Wiem że asysty z dupy, ale nie moge inaczej w tą gre grac - dla mezczyzny alfa to jedyny sluszny wybor
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 28, 2011, 15:42:30 »
Troszkę się u mnie pozmieniało (main team bez zmian), moje obecne teamy :

1) Avengers - Cap (a), Thor (b), Iron (a)

Jak zaczynałem nimi grać to dostawałem straszne bęcki, po czasie okazało się że nie są tacy słabi jak gra się według planu. Wiele zależy od Iron mana, na szczęście na lvl 3 x factor jest mega szybki a jego bnb jest banalny i kroi ponad 600k (na x factorze zabija wszystko). W umvc ta drużyna będzie znacznie lepsza, Cap dostanie double jumpa, co razem z air shield slash sprawi że będzie mógł dostatecznie długo przebywać w powietrzu. Iron man w końcu będzie miał spamowalnego projectila (szybszy startup i praktycznie zerowe recovery ), Thor raczej bez zmian (w jego przypadku drobnej korekcie powinna ulec framedata, kto to widział aby postać miała wszystkie naturale  karalne ! ).


2) Shizo fuzja - Dorm (a), Doom (a), Akuma (b) = taka drobną fuzję dwóch main teamów sobie zrobiłem :P Ten team ma ogromny potencjał, kapitalne komba Dormammu z Asystami !

3) 3650 HP !- Haggar (a), Tron (b), Thor (b lub a)= Drużyna którą trzeba zabić zoningiem, lepiej się nie zbliżać ;p Tu wszyscy umieją DHC glitcha :D Polewkowa drużyna która noobów ubija w 20 sekund.



Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 28, 2011, 17:25:38 »
Jezu Tron.

A w ogóle to za każdym razem jak już myślę, że mam złożony team, to gram z Tobą i znowu zostaje Task, Akuma i wolny slot. Ale mam nowy pomysł na granie, może przed Łodzią wykombinuję jakiś team.
smh tbh fam

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 28, 2011, 17:38:27 »
Kurde, ja się w końcu tym taskiem nauczę grać ;] A całkiem fajnie mi się dziś grało jeszcze teamem Storm, Wesker, Tron, trzeba dokłądniej się przyjrzeć tej ekipie ;]

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 28, 2011, 18:02:14 »
No team zdecydowanie działał.

Ale nie bierz się za Taska, chcę mieć chociaż tą jedną postać którą wydaje mi się, że gram dobrze :f
smh tbh fam

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 28, 2011, 20:36:22 »
Bardzo fajnie nią grasz ;p Ja tam poczekam na hawkaye, dużo bardziej mnie się podoba ;]