Autor Wątek: [MvC3] Kim grasz?  (Przeczytany 37855 razy)

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 21, 2011, 13:03:03 »
Dlatego napisałem że to tylko teoria, w trakcie walki dzieją się rzeczy których nie da się przewidzieć czy zaplanować, na papierze jednak IMO Finix najlepiej wypada jako trzecia ;]. Co do Weskera, to wszystko co powinieneś wiedzieć masz tutaj :

http://www.youtube.com/user/crosscountertv#p/c/26FBE00BD2A2CE9F/2/8fMz3sHNv8Q  To w ogóle mała biblia Marvela jest.

http://www.youtube.com/watch?v=YzGSAGkhKHo  Maksymilian i jego tutoriale, klasa sama w sobie.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 21, 2011, 19:23:24 »
W sumie jak się zastanowić to phoenix na drugim miejscu nie jest aż takim złym pomysłem, zwłaszcza kiedy ma się z przodu jakąś postać która jest wybitna w budowaniu paska (Wesker ;p), a z tyłu jakąś Morrigan czy inną Amy. Jak zabiją pierwszą postać to od razu bezpiecznie wychodzi phoenix z pięcioma paskami, którą można coś powalczyć, po przemianie w DP tagujemy trzecią postać i zbieramy pasek na ptaszka dla Jean (jak zobaczyłem w tym filmiku z Viscantem ile bierze na chipie ten jej super na lv3 x-factorze to się przeraziłem ;d). Ale tak czy inaczej ja osobiście zawsze dawałbym ją na sam koniec ;]

Ja cały czas gram głównie tym samym teamem którym grałem od początku (czyli storm/dante/tron), ostatnio zacząłem grać wolverine/piesek/tron (nie jestem jeszcze pewien co do kolejności) i she-hulk/piesek/tron i w sumie wiele wskazuje na to że jeden z tych dwóch stanie się moim głównym teamem. Chcę sprawdzić dwa teamy które sobie niedawno wymyśliłem, czyli doom/trish/x-23 i taskington/skrull/hsien-ko, ale żadnej z tych sześciu postaci jeszcze nawet nie obczajałem, więc to raczej taka daleka przyszłość :F Ostatnio też nauczyłem się grać Magneto (czyli najseksowniejszą postacią w historii bijatyk), ale nie mam pomysłu na team dla niego więc gram sobie randomowymi składami w stylu Mag/Dante/Tron albo Amy. 

True_Mumin

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • #TylkoTekken
    • Zobacz profil
  • Gamertag: N/A
  • Skąd: Łódź
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 21, 2011, 21:21:42 »
Ja jako noob kapię sobie na C u Hulka i dobrze się bawię. :P Oprócz zielonego mam jeszcze Wolverine'a, bo też jest świetny dla noobów, i Super Skrulla, żeby mieć jedną chociaż trochę ambitniejszą postać. :D No i ogólnie uwielbiam Skrulla, ten głos, a i uszaty ma najlepiej wyglądającego Lv3 w grze moim zdaniem, totalnie wściekły i brutalny.

Układ raczej Logan->Skrull->Hulk

Chciałbym grać Modokiem, ale trollface trolluje mnie a nie przeciwnika. :P Trudny cholernie.
Wakeup ex shoryu everyday :kapparyu:

pzdr dla kumatych ; )))))))

rifi28

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Rifi2814
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 21, 2011, 21:28:53 »
Ostatnio kombinuje z roznymi teamami, jak na razie mam team She Hulk/Dante/Taskmaster i Wolverine/Taskmaster/Akuma. Chyba tak już zostanie. Zrezygnowalem z Zero, bo pod niego trzeba budowac team, a z zadnym poprzednim sie za bardzo nie komponowal. W sumie to wole bardziej bawic sie roznymi postaciami, niz skupiac sie na jednym konkretnym teamie. ;)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 21, 2011, 22:53:17 »
Co do Weskera, to wszystko co powinieneś wiedzieć masz tutaj :

http://www.youtube.com/user/crosscountertv#p/c/26FBE00BD2A2CE9F/2/8fMz3sHNv8Q  To w ogóle mała biblia Marvela jest.

http://www.youtube.com/watch?v=YzGSAGkhKHo  Maksymilian i jego tutoriale, klasa sama w sobie.
Thx, to już mam przerobione. Dobry stuff.

W sumie Wesker zawsze mnie fascynował, ma fajne gadki, fajnie bije, fajnie się rusza no i ma fajny design. Tylko potrzebowałem jakiegoś impulsu żeby nim zacząć grać. No ale obejrzałem cutscenki z re5 i był wystarczający inpuls ;].

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 21, 2011, 23:52:18 »
Układ raczej Logan->Skrull->Hulk
A nie lepiej Wolvie/Hulk/Skrull? Hulk potrzebuje ofensywnej asysty żeby móc cokolwiek zdziałać, a Skrull raczej lepiej sprawdza się samemu, jako ostatnia postać w teamie. Zdecydowanie lepiej może wykorzystać x-factora, co zresztą pokazał niedawno Big Marcus niszcząc anchor Skrullem całe teamy ;p

True_Mumin

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • #TylkoTekken
    • Zobacz profil
  • Gamertag: N/A
  • Skąd: Łódź
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 22, 2011, 00:04:42 »
Układ raczej Logan->Skrull->Hulk
A nie lepiej Wolvie/Hulk/Skrull? Hulk potrzebuje ofensywnej asysty żeby móc cokolwiek zdziałać, a Skrull raczej lepiej sprawdza się samemu, jako ostatnia postać w teamie. Zdecydowanie lepiej może wykorzystać x-factora, co zresztą pokazał niedawno Big Marcus niszcząc anchor Skrullem całe teamy ;p

No i faktycznie masz tutaj rację. Myślałem nad tym, zrobię jednak switcheroo. Dzięki. :D
Wakeup ex shoryu everyday :kapparyu:

pzdr dla kumatych ; )))))))

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 22, 2011, 01:04:30 »
Po bardzo długiej przerwie od MvC3 w końcu znalazłem czas i chęci by w to pograć.
I taki team sobie wymyśliłem:
X-23(piętocięcie), Amy(cold star), Dormammu (black hole czy jakoś tak)

DHC jest (mało on-lineowy ale jest), świetne (i nie aż tak ciężkie) combo Amy po przechwycie, ale co najważniejsze, wszystkie te postaci podobały mi się zanim ta gra wyszła więc + do motywacji. Zdecydowanie team który będę trenować teraz.

Poza tym old team też zostanie (Magnet/Amy/Doom)


ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 22, 2011, 10:53:40 »
Sneju, masz gdzieś linka do tego big marcusa ? 

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 22, 2011, 11:47:40 »
Ja natomiast na tą chwile gram  HULK SENT ZERO i powiem wam jedno ta gra  sie nienudzi jest mega hype i c**j

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 22, 2011, 14:05:03 »
Ja cały czas męczyłem skład Hulk-a, Sent-a, Wesker-b chociaż próbowałem podmienić robota jakimś innym panem. Myślałem, że padnie na Dooma, albo po filmiku z Viscantem zainteresowałem się Starkiem. Unibeam jeszcze lepiej pasuje Albercikowi niż Plasma Beam, a i Hulk na pewno się nie obrazi na taką pomoc.

Banalny manualnie składzik ze sporymi obrażeniami i staminą. Do tego całkiem elastyczny jeśli chodzi o kolejność.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 22, 2011, 16:00:07 »
Sneju, masz gdzieś linka do tego big marcusa ?
Ja go widziałem na streamie z powerup trzy tygodnie temu, tutaj masz z niego zapis - http://pl.justin.tv/teamsp00ky/videos?page=4. Dokładniej ci nie powiem, bo nie chce mi się przeglądać ponad 30 godzin materiału :P Z tego co pamiętam to najwięcej było go w teamówkach.

rifi28

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Rifi2814
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 16, 2011, 19:48:44 »
She Hulk, Taskmaster, Akuma - dream team :)

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 16, 2011, 20:09:28 »
Kurde, coś ciężko mi idzie składanie teamu :p Generalnie stałym elementem jest Taskmaster na pierwszym slocie, ale dalej... Gubię się. Obecnie strasznie mi się spodobał Wesker i wylądował na trzecim slocie (i to jest taka sama miłość jaką obdarzyłem Taskmastera od razu po jego odblokowaniu). Ale drugi slot? Lubię Akumę za beamowego hypera, DHCkowanie w tego hypera i asystę (Tatsu), ale jak muszę nim grać to właściwie tylko spamuję tatsu i czekam na okazję do karania hyperem. Zupełnie nie mam pomysłu.

Obecny team:
Taskmaster (a), Akuma (b), Wesker (b)

Dream Team:
Taskmaster (a), ??? (?), Wesker (b)
smh tbh fam

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 16, 2011, 20:32:19 »
Rifi, bardzo ładne teamowe komba dziś składałeś, szacun ! Mój main team to obecnie  :

Wesker (b) Doom (a) Dormamu (a)

a marzeniem jest granie Dante jako pierwszym ale nie idzie mi to zbytnio na razie  ;/