Autor Wątek: [MvC3] Dyskusja ogólna  (Przeczytany 116246 razy)

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #345 dnia: Luty 21, 2011, 22:43:59 »
To odpal im MvC3, walnij asystę Weskerem i teleportuj się za plecy przeciwnika Dantem. Beda wniebowzieci :)

Ornit naprawdę nieogarniasz tego, że jak gra się ziomkami tak jak pisze Snow, którzy nieogarniają nie będę robił takich akcji. Do pogrania SyF nie sprawdza się, bo ludzie nie rozumieją co to znaczy zrobić ćwierć kółka i zapamiętać tą kombinację jest im ciężko. W MvC3 nacisną jeden przycisk i już leci super, nacisną drugi i już coś innego dzieje się na ekranie, dlatego ta gra jest przyjaźniejsza dla zielonego odbiorcy. Przed chwilą dałem wspóllokatorowi zagrać w MvC3 ze mną i powiedział, że bardzo łatwe i nawet mashując na chama grał. MvC3 określił następująco: jeden wielki wytrysk na ekranie.

Snow

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 270
  • Mx4Life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Snow_B
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #346 dnia: Luty 21, 2011, 22:57:37 »
wlasnie przeszedlem pierwszy raz arcade i powiem tylko ze mnie miazdy ta gra :)))))))) co prawda nigdy nie gralem w zadne vs wiec troooche zajmie zanim zaczne ogarniac ale jest ogień :)
I love my daughters, they are so pretty!

cameel

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Skąd: Opole
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #347 dnia: Luty 22, 2011, 09:36:17 »
Przed chwilą dałem wspóllokatorowi zagrać w MvC3 ze mną i powiedział, że bardzo łatwe i nawet mashując na chama grał. MvC3 określił następująco: jeden wielki wytrysk na ekranie.

Hehehe
To chyba najlepsza jednozdaniowa recenzja tej gry :)

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #348 dnia: Luty 22, 2011, 09:41:12 »
I najlepiej jak nas pytał, gdzie jest moja postać :D po której stronie :D

Gra bardzo przyjemna, zdecydowanie więcej frajdy niż w SSF. Po kilku pojedynkach już jakieś combo szło powtarzać. Na pewno przesiedzę przy tej grze sporo czasu :D o ile Slide nie będzie okupować konsoli :D

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #349 dnia: Luty 22, 2011, 14:42:40 »
gra naprawde bardzo przyjemna. Zagral ostatnio ze mna kumpel ktory wogole nie ogarnia bitek i powiedzial ze gra jest zajebista tylko czasami nie widac co sie dzieje na ekranie. Mashowanie guzikow spowodowalo ze zrobil mi naprawde kilka fajnych combosow i zlapal mnie na recovery wzywajac cala 3 postaci z superami. W SSF takiej frajdy z gry nie ma na bank :)

Never give up no matter how bleak your situation is.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #350 dnia: Luty 23, 2011, 17:06:58 »
Da sie ustawic w treningu, zeby x-factor mogl byc uruchamiany bez limitu? Niby jest taka opcja, ale nie dziala albo ja cos zle robie :(
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #351 dnia: Luty 23, 2011, 17:16:32 »
Trzeba ustawienie x-facotra dać na infinite i tyle.

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #352 dnia: Luty 24, 2011, 08:28:55 »
Jedno jest irytujące. Wczoraj grałem z Kejimem i jak widzę osobę, która kampi w tej grze w rogu ze składem wykoksanym na maxa to krew mnie zalewa... Sentinel, Hulk, Magento i non stop spam jakiś pocisków... to nie ta gra... to nie SSF. Dla mnie takie granie zabija dynamikę tej gry.

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #353 dnia: Luty 24, 2011, 08:38:42 »
Ja też z nim grałem wczoraj i mnie za to zrushował :P.

ornit

  • Gość
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #354 dnia: Luty 24, 2011, 08:57:04 »
Jedno jest irytujące. Wczoraj grałem z Kejimem i jak widzę osobę, która kampi w tej grze w rogu ze składem wykoksanym na maxa to krew mnie zalewa... Sentinel, Hulk, Magento i non stop spam jakiś pocisków... to nie ta gra... to nie SSF. Dla mnie takie granie zabija dynamikę tej gry.
To przestań grać :)

Kim grasz? Najwidoczniej źle skomponowałes swój team. Tutaj trzeba porzucic sentymenty. MvC to gra, w której niestety nie gra się tym kim się lubi a tym kto dobrze wkomponowuje się w drużynę i uzupełnia możliwosci innych postaci. Masz problemy z dostaniem się do przeciwnika? W takim razie być może powinienes zainteresować się, którąs postacią posiadającą zdolnosć teleportacji? Pamietaj też, że możesz podlecieć do przeciwnika.

W SSF4 nie ma spamu pocisków? :D
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 08:58:54 wysłana przez ornit »

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #355 dnia: Luty 24, 2011, 09:03:11 »
Kris

Miałem podobny problem, ale da sie to obejść. Magneto też jest przerąbany, prędkość z jaką strzela z łąpy jest niemożliwa. Odpal Lv1 w momencie gdy strzela i mu sie odechce. Albo znajdz kogos kto lepiej strzela :D Teleport też jest rozwiązaniem. Problem w tym, że IMO jego Team jest ciężki, wybitka Hulka i żegnałem się z jedną postacią. Ogólnie wczoraj dostałem niezły wpi****l.

Ale przynajmniej wiem dlaczego, niestety Dante jeszcze nieogarniam i zupełnie nie wiem jeszcze jak nim walczyć. Pomijam kwiaty typu, wybijam przeciwnika i nie idę za nim w górę pod combo :/
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 09:05:15 wysłana przez Vipe »

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #356 dnia: Luty 24, 2011, 09:09:58 »
JA wczoraj dostałem 10:0... jeden błąd i po postaci, a to już nieco przegięte. Bo co za zabawa do pierwszego błędu. Równie dobrze mogli dać cios co zabija automatycznie :P. Taki powergaming od zawsze mnie zniechęcał do gier. Nie mam ciśnienia na super wyniki, ale jak mam grać z odłożonym padem to mija się z celem :D.

Zacznę najlepiej grać Sentinelem, Hulkiem i Hagarem xD

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #357 dnia: Luty 24, 2011, 09:23:08 »
Jedno jest irytujące. Wczoraj grałem z Kejimem i jak widzę osobę, która kampi w tej grze w rogu ze składem wykoksanym na maxa to krew mnie zalewa... Sentinel, Hulk, Magento i non stop spam jakiś pocisków... to nie ta gra... to nie SSF. Dla mnie takie granie zabija dynamikę tej gry.
Hehe a próbowałeś przełączyć się na łatwe sterowanie :D... A właściwie pograsz trochę więcej to nawet taki koksteam nie będzie straszny, ludzie tak grają bo 1:są to postacie "easy" a 2:to jest początek tego tytułu. Większość osób nie lubi przegrywać a swoje braki uzupełniają takimi a nie innymi postaciami, mało oryginałów niestety. Wczoraj pierwszy raz w życiu w to grałem, rzuciłem się na tryb Arcade, AI zlało mnie w 3 rundzie, potem już w 6 no i na końcu przeszedłem (na easy oczywiście) do końca. Ogarnę dostatecznie podstawy i może w online ruszę bo tam raz zagrałem i też wciry były z takim samym noobem (0 walk online) jak ja.
....Mashowanie guzikow spowodowalo ze zrobil mi naprawde kilka fajnych combosow i zlapal mnie na recovery wzywajac cala 3 postaci z superami. W SSF takiej frajdy z gry nie ma na bank :)
Takie mashowanie było przyczyną mojego pierwszego drugiego i trzeciego faila, potem przełączyłem się na proste sterowanie co dało już jakieś efekty, żeby na końcu wrócić do normalnego gdyż nie wszystko dało się w ten "łatwy" sposób wykonać no i już tak zostało :)
SSF - nie zgodzę się bo do niego wróciłem wieczorem zaraz po odłożeniu MvC na granie bardziej "z głową". Frajdę zaś... to mam ostatnio większą w Warhammer Invasion i EOJ niż w te mordobicia.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Snow

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 270
  • Mx4Life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Snow_B
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #358 dnia: Luty 24, 2011, 09:34:26 »
Czy wam sie naprawde wydawało, że zaczniecie kozaczyć w MvC3 po dwoch dniach czy co bo nie kumam? Dajcie sobie luz, szukajcie przeciwnikow na nizszym poziomie i tyle. Ja dzisiaj bede gral to chetnie pogram Kris, tez jestem noobem :) I prosze was nie osłabiajcie mnie - proste sterowanie? ;)
I love my daughters, they are so pretty!

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #359 dnia: Luty 24, 2011, 09:39:18 »
Snow ja dzisiaj nie wiem czy będę grać, ale jakby co dopiero po 20.