Autor Wątek: Marvel Q&A - Crossupujące pytania i nieskalowane odpowiedzi.  (Przeczytany 2465 razy)

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Marvel Q&A - Crossupujące pytania i nieskalowane odpowiedzi.
« dnia: Październik 28, 2012, 14:03:58 »
Dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają przygodę z marvelem, albo zwyczajnie są zainteresowani jakimś niezrozumiałym aspektem gry (a tych zapewne jest wiele).

W tym temacie wolno z uporem maniaka pytać o to samo i mieć problemy ze zrozumieniem odpowiedzi, nie bądźcie nieśmiali ;)
Moje pięści krwawią śmiercią!

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Marvel Q&A - Crossupujące pytania i nieskalowane odpowiedzi.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2012, 14:11:50 »
Po jakim czasie dostane w pape za granie Morrigan?

Pytanie do Zajmana, bo w zasadzie reszte juz pytalem i nie dostalem konkretniej odpowiedzi - jak najlepiej wyczuc timing na wchodzaca postac (po snapbacku badz zabiciu), mam mocna nadzieje ze nie jest to cos, co trzeba robic na czuja, bo mimo wszystko widze ze nawet nasi gracze spieprzaja to czasem. Whiffowac jakies normale po snapie zeby ogarnac? czy moze jest jakis czas, ktory se latwo wyliczyc w glowce?

"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Marvel Q&A - Crossupujące pytania i nieskalowane odpowiedzi.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2012, 14:15:55 »
Mnie nie pytałeś. Czas wejścia po snapbacku/śmierci jest zawsze ten sam. Co do wyczuwania go - nasi gracze dropią czasem mixup, bo to kwestia siedzenia w treningu. Zależnie od setupa możesz coś whiffnąć, ale moim zdaniem łatwo się do tego timingu przyzwyczaić i robić na czuja.

Za granie Morrigan nie dostaniesz w pape, po prostu z czasem schudniesz 15kg, zaczniesz nosić włosy spięte w kucyk i aresztują Cię za niedwuznaczne propozycje składane dzieciom z kradzionej ciężarówki z lodami.
Moje pięści krwawią śmiercią!

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Marvel Q&A - Crossupujące pytania i nieskalowane odpowiedzi.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2012, 14:52:25 »
Na czuja van, z czasem zlapiesz rytm . Ja po 2 tygodniowej przerwie wracam w tym tygodniu do grania yeee  :plaza: generalnie po snapbacku postac wskakuje niemal od razu, po zgonie czas jest duzo dluzszy.
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2012, 15:01:41 wysłana przez ZajmaN »

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Marvel Q&A - Crossupujące pytania i nieskalowane odpowiedzi.
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2012, 15:04:36 »
Za granie Morrigan nie dostaniesz w pape, po prostu z czasem schudniesz 15kg, zaczniesz nosić włosy spięte w kucyk i aresztują Cię za niedwuznaczne propozycje składane dzieciom z kradzionej ciężarówki z lodami.
hmm no to od dziś gram morri, moze włosy mi zaczną odrastać