Autor Wątek: ULTIMATE MARVEL VS CAPCOM 3 - BACKDASH's TIER LIST  (Przeczytany 8871 razy)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: ULTIMATE MARVEL VS CAPCOM 3 - BACKDASH's TIER LIST
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:40:51 »
Finix załapała się na A:P?
Senti tak wysoko? Co on ma? Byłem smutny jak zabrali mu te sexy rocket punch fly unfly loopy:(.
Ryu średniaczkiem? Na początku mówili ze po takich buffach będzie na samej górze.

W sumie zabawnie niektóre typy wyglądają ale moje interesowanie się tematem skończyło się tuż po zakupie gry więc w sumie nie wiem nic. Za 3 miechy koniec nauki i mam nadzieję wziąć się z powrotem za tą grę o ile coś mi nie przeszkodzi:P.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 16:05:30 wysłana przez CheeseOfTheDay »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: ULTIMATE MARVEL VS CAPCOM 3 - BACKDASH's TIER LIST
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:53:34 »
Dark fenix na lvl3 XF jest tak samo brołken - free win, więc może być wysoko w tierach. Sent jest nadal gdlk asystą a dzięki nie najgorszym normalom może przynajmniej próbować zadawać damage.
Ryu to gorszy Akuma nadal, więc nie ma potencjału na wymiatanie.
Moje pięści krwawią śmiercią!

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: ULTIMATE MARVEL VS CAPCOM 3 - BACKDASH's TIER LIST
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 24, 2012, 16:01:25 »
Sentinel spada pozycję niżej w mojej liście, przeoczyłem tego robota. Oprócz zasięgu, asysty, hyper armora i command graba nic wiele nie ma. Finiks ostatecznie ląduje w A, to dalej znakomita postać ze sporym potencjałem do combacków. Ryu jest niezły, ma świetne AA, dobre hypery, ogólnie ma dużo ciekawych rzeczy (z f+b na czele) jednak tragiczny air movment oraz brak pickup otg sprawia, że ląduje tak nisko na liście.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: ULTIMATE MARVEL VS CAPCOM 3 - BACKDASH's TIER LIST
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 24, 2012, 16:05:07 »
Brzmi rozsądnie : )

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: ULTIMATE MARVEL VS CAPCOM 3 - BACKDASH's TIER LIST
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 24, 2012, 16:14:50 »
Ogólnie lista z eventhubs wygląda na BARDZO przemyślaną ( w odróżnieniu od scrubowatej listy z SRK), większość pozycji można sensownie wytłumaczyć, jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytania, zastrzeżenia odnośnie którejś lokaty niech pisze.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: ULTIMATE MARVEL VS CAPCOM 3 - BACKDASH's TIER LIST
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 24, 2012, 16:16:26 »
Z ciekawości - czemu Nicolas Cage jest taki słaby?
Moje pięści krwawią śmiercią!

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: ULTIMATE MARVEL VS CAPCOM 3 - BACKDASH's TIER LIST
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 24, 2012, 16:28:01 »
Sporo tego, jego najlepszym zagraniem jest b+h (+4 na bloku), h~h (zasięg), d+h (zasięgowy low), air.s (nisko wykonane daje dalsze kombo tracąc przy tym na swoim zasięgu) a styl gry kręci się wokół advancing guard xx h~h punish i dmgowych kombosów. Na dobrą sprawę ma zerowe mobility zarówno na ziemi jak i w powietrzu, bez asysty nie radzi sobie ani z zonerami ani z rusherami, jest bigiem (instant overheady itp.), nie ma ciosów ani movmentu z invincibility (lvl.3 only ?), słaby kombak potencial, ciężko złapać uciekającą postać, praktycznie nie da się otworzyć defensywnych graczy i pozostaje chipowanie. Nemesis wypada na jego tle znacznie lepiej, nie wspominając o hulku. GR mimmo wszystko to dalej świetna bateria na pierwszy slot, z asystą gold hi sienko czy dante's jam session jest wstanie ładnie kontrolować arenę, dalej jednak znalazło by się mnóstwo lepszych postaci na jego miejsce.


p.s. A+ team to swoją droga doskonała drużyna w takim układzie : Zero, Wesker, Spencer- potencjał ogromny, zero świetne asysty do swoich kombosów, Albert ma dobrą asyste pod swoje otg i teleport mixupy, spencer wybornym 3rd slotem.