Autor Wątek: [MvC3] Walki Polaków  (Przeczytany 11135 razy)

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: [MvC3] Walki Polaków
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 15, 2011, 10:10:03 »
Kejim, chyba po to masz Weskera w składzie (oprócz tego, że jest przegięty), żeby dawał otg Hulkowi :P Po air throwach czemu nie wzywasz asysty?

Też postaraj się nie siedzieć na drugim końcu ekranu, albo stawać w miejscu. To nie syf. Walcząc z Dormammu (obojętnie czy Taskiem, Poolem czy Hulkiem) też musisz zmieniać ciągle pozycje. On musi przewidzieć gdzie przeciwnik się znajduje, żeby trafić swoimi pierdnięciami. Pamiętaj, że mimo wszystko Hulk potrafi ostro zonować (nie wiem czy akurat na skład Zajmana by to działało, ale chyba Trish miałaby problemy z gamma waveami + aim master).

Przy ofensywie Hulka postaraj się też używać większej ilości akcji - nie tylko s.H, jump iny i okazyjne c.L. W wielu wypadkach było wyraźnie widać, że Zajman już boi się wciskać klawisze - do takich akcji mamy command throw. Bezpieczne aa gamma charge to też świetny pomysł na ofensywę i pressing w kącie (w połączeniu z asystą jest naprawdę chamskie). Sporo sukcesów przynosiło mi również crossujące j.S (zwłaszcza kryte asystami, albo w połączeniu z low asystą Weskera - unbloki ftw).

Poza tym wiem, że to online i wiem jak wyglądania granie po sieci, więc się więcej nie czepiam :P

Green power!

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] Walki Polaków
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 15, 2011, 10:33:18 »
Super walki! Kejim zajebisty postęp zrobiłeś od początków gry ze mną ;) Chyba reszta turnieju rozegra się między nami panowie, bo nie wydaje mi się żeby w loser bracket Zajman z kimś przegrał. Szkoda, że czuję się najsłabiej z Was :/ zajebiście gracie. Btw. najbardziej obawiam się o lagi, bo to dla Super Skrulla samobójstwo, chyba jako nieliczna z postaci jej combosy opierają się na timingu :/

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Walki Polaków
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 15, 2011, 10:39:44 »
Było trochę emocji, dałem pod koniec ciała bo się bałem naciskać klawisze (podoba mi się ten zwrot). Trish chyba na stałe trafi do mojego main temu choć o pierwsze miejsce w składzie bije się jeszcze Wesker i Magneto. Kejim jak dla mnie jest najlepiej grającym polakiem w MVC3. Na tych filmikach tego tak nie widać ale jak graliśmy spary (a około 100 walk już zagraliśmy) to mnie strasznie karał. Slide ty się nie bój o swoją formę, Phoenix ci każdą walkę uratuje, grasz nią znakomicie, a mnie ona wkur.wia niemiłosiernie :)

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] Walki Polaków
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 15, 2011, 10:45:15 »
Zajman zauważyłem, że strasznie z walki na walkę spadała Ci defensywa. W pierwszej walce mogłeś przetrzymać presing na bloku, a w ostatnich to jak wyskakiwała postać od razu łapałeś na maskę ostre combo zamiast przyblokować i odepchnąć advancing guard.

Muszę tylko pamiętać o trzymaniu pasków na rudą :]

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Walki Polaków
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 15, 2011, 10:49:47 »
Good point, pod koniec popuściłem. Wiem co muszę trenować, skupienie i cierpliwość w końcówce, bo to był mój gwóźdź do trumny. Piękno tego Marvela polega na tym że każda porażka to wina swoich własnych błędów, nad którymi można popracować a efekty przyjdą. Uwielbiam tą grę ;p

ornit

  • Gość
Odp: [MvC3] Walki Polaków
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:54:27 »
Piękno tego Marvela polega na tym że każda porażka to wina swoich własnych błędów, nad którymi można popracować a efekty przyjdą.
To samo można powiedzieć o każdej innej grze :D

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Walki Polaków
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:58:18 »
Nie do końca, widać że w Pesa na poważnie nigdy nie grałeś :D

Kejim

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 212
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Kejim
  • Skąd: Krak�w
  • Steam ID: Kejim
Odp: [MvC3] Walki Polaków
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 18, 2011, 01:58:14 »
:kejim:

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] Walki Polaków
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 18, 2011, 07:49:09 »
Kilka uwag do walki z mojej strony:
1. Za bardzo chciałem grać na Dark Phoenix
2. W wielu sytuacjach gdzie po prostu Chaotic Flame zakończyłby sprawę presingu i dał mi więcej pola, a przy okazji zabrał sporo przeciwnikowi wolałem zatrzymać level hypera i dostać wpi****l
3. Przez oszczędzanie leveli hypera nie kończyłem i nie kontynuowałem combosów w kilku sytuacjach
4. Za mało kręciłem Dormammu wciąż to samo, zamiast pokombinować coś więcej niż tylko d. L, d. M, d. S
5. Tak bardzo bałem się przywoływać się asyst po tym jak mi przypadkowo wyskoczyła asysta z Phoenix i zginęła bodajże w 2 walce
6. Super Skrull online = 0 combosów
7. Padaka Dark Phoenix, w ogóle nie ćwiczyłem tą postacią :/ gram na pałę...
8. Początek walki to dla mnie taki kwas, za cholerę nie mogę nic ugrać tylko uciekam. Cokolwiek bym zrobił początek walki to moja przegrana, czuję się jakbym miał jakiegoś dodatkowego laga w przeciwieństwie do przeciwnika. Zawsze ludzie mnie łapią na rzut, albo jakiegoś lowa. Nie mam totalnie pomysłu na start.
9. Hyper lv 3 Dormammu w drugiej (tak zapamiętałem) walce WTF O.o robiłem Purification i przypadkowo nacisnęły mi się dwa przyciski :/ damn... ten lekkie stresik przy walce

Martwi mnie moja gra w polu, bo jak gram z nowym teamem to dostaje blokady i nie wiem co robić. Za dużo blokuję i obawiam się o swoje asysty. Muszę poprawić swoją grę w polu.

PS: Hulk to tania dziwka :P
PS2: Komentarze mile widziane :]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2011, 08:04:13 wysłana przez Slide »

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [MvC3] Walki Polaków
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 18, 2011, 08:31:58 »
Raczej staraj się nie stać i nie strzelać kulkami z ziemi jak grasz DF przeciwko hulkowi bo gama wave może cie łatwo zgarnąć. Akurat Kejii o tym nie pomyślał i wolał sobie skakać po kamyczki na co jest dużo czasu do zareagowania i łatwe to wybakdaszowania. No i musisz Pamiętać o jej hilingu żeby DP nie była na dosłownie jednego strzała:P. Ciężko tak oceniać grę online bo wiele z tego by nie miało miejsca offline.  Ale to akurat mi wpadło w oko.

Aha no i propsy za combacka phoenix : )

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [MvC3] Walki Polaków
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 18, 2011, 12:44:46 »
PS2: Komentarze mile widziane :]

na temat part 1, na razie nie mam siły na oglądanie drugiej części

spostrzeżenie 1 - czemu nie gracie w player match? lobby sucks
spostrzeżenie 2 - w 4:38 kończysz epickie kombo na hulku i... spierdalasz (mixupa trza było - np. tenderizer + tele)
spostrzeżenie 3 - w 10:32 phoenix wymownie klęka przed szkieletorem
spostrzeżenie 4 - podczas walki leci jakaś z dupy muzyczka, widać kejim się ocenzurował : P

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [MvC3] Walki Polaków
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 18, 2011, 14:18:57 »
Nie ma to jak mieć dwóch meter userów w teamie z Phoenix. :3

W ogóle nie miałem pojęcia, że Skrull może zrobić full combo po rzucie, myślałem że jedyne co tam siedzi to tenderizer xx super. Good shit.

Ta muzyczka rzeczywiście po jakimś czasie staje się irytująca, oczywiście z wyjątkiem theme'a Tron w walce z Zajmanem. ;]

Kejim

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 212
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Kejim
  • Skąd: Krak�w
  • Steam ID: Kejim
Odp: [MvC3] Walki Polaków
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 18, 2011, 18:42:54 »
teraz będę do każdego video wstawiać theme tron :P
:kejim:

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [MvC3] Walki Polaków
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 18, 2011, 20:12:39 »
Nie ma to jak mieć dwóch meter userów w teamie z Phoenix. :3
No co:P? Sam tak gram, tyle że ja robie jej hypery bo i bez DP można sobie poradzić:P.

Co do początków Slide to wydaje mi się że to kwestia twojej postaci. Nie jest raczej jakoś specjalnie szybka i jest dość spora może tu jest problem. Ja w ogóle nie mam problemów z początkami czy to ktoś na mnie idzie czy skacze czy cokolwiek no ale ja zaczynam albo magiem albo storm a te postacie akurat są dość szybkie:P.

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] Walki Polaków
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 18, 2011, 23:10:54 »
Nie ma to jak mieć dwóch meter userów w teamie z Phoenix. :3

Wiesz ile mnie to obchodzi? c*** ci do tego kim gram, podobają mi się te postacie więc spierdalaj.

PS: Dla ludzi, którzy nie są w temacie. Snejk jeszcze będziesz mi w ten sposób odpowiadać to w ogóle stracę szacunek do Ciebie, gówno mnie obchodzą Twoje nerdowskie wywody. Nie po to wchodzę na to forum żeby czytać Twoje wywody o tym jakie zjebane posty piszę, jaki zjebany team mam, jak nie znam terminologi, jakie robię błędy gramatyczne. Chcesz sobie znaleźć wafla na Twoje tekściki przez internet to grubo pomyliłeś się. Żałuję, że nie było mnie na Bursie, bo bym Ci w oczy powiedział co o Tobie myśle.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2011, 23:23:03 wysłana przez Slide »