Autor Wątek: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników  (Przeczytany 25823 razy)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 14, 2011, 18:48:02 »
Wy to chyba w ogóle nie wiecie, co to jest sen, serio... Czarnuchy. :D
Ja tam wiem, dlatego wstałem kilka godzin temu ;p

http://www.youtube.com/watch?v=1mSbHE5iHUQ ;]]]

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 14, 2011, 18:58:58 »
Przy okazji tego turnieju chciałbym zauważyć jeszcze jedną sprawę. Zobaczcie jak tam odbywają się turnieje, walka po walce. W tym urywku co Snake dał JWong momentalnie wsiadł na krzesło po tym jak Combofiend pobiegł się cieszyć. Czasami sobie przypominam ile to razy na turnieju u nas w kraju ktoś wypalał tekst "ja jeszcze teraz nie gram, muszę chwilę odpocząć" albo wołało się gracza przez 15 minut. Chodzi mi o to, że przez graczy nasze turnieje dłużą się strasznie, czasami zamiast dawać fun stają się bardziej męczące. Z chęcią bym o tym również pogadał na forum, ale najpierw pytam się Was o zdanie. Może później jakiś temat byśmy stworzyli w dziale o turniejach.

Co do samego pojedynku dla mnie osobiście numer jeden jeżeli chodzi o dotychczasowe walki z MvC3

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 14, 2011, 19:06:16 »
My jesteśmy polakami, oni amerykanami, nas jest mniej, ich jest więcej, wszystko jest większe i szybsze, to i szybciej się gra :) Poza tym tam było jedno stanowisko na tym etapie i wszyscy oglądali walki, takżę to była presia tłumu. Nie róbmy z z naszych polskich 30 osobowych turniejów kasy szybko obsługowej, bo turnieje by trwały 40 minut :P Wydaję mi się że to już próba bycia pro na siłę, bo tak jest w ameryce, ale ofkoz to tylko moje zdanie. Inna sprawa że ja tam lubię jak coś długo trwa, dziwnie się czuję jak turniej się kończy przed 20stą (przyzwyczajenie z całonocnych turniejów w Pesa chyba mi zostanie na zawsze ;] )

Hiki

  • [Warszawa]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Hiki_PL
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 14, 2011, 19:36:46 »
Dokładnie, jak nasze turnieje mogą się dłużyć przy zastraszającej liczbie 10 uczestników? (vide FG) :D

Ale walka. Każdy za punkt honoru stawia sobie pojechanie Sentinela i są emocje ;] Super, że tyle postaci skutecznie można wykorzystać w walce.
SC2:  
MvC3:

YattermanG

  • Gość
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 15, 2011, 00:26:35 »
Obejrzałem ten stream. Świetne walki, w sumie wiedziałem, że marvel będzie zajebistą grą turniejową. Najlepsza bijatyka obecnej generacji. Kropka.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 15, 2011, 01:27:18 »
Najlepszą bijatyką obecnej generacji jest GG. MvC3 jest dobry, tylko szkodzi mu nadmiar sentineli. Na szczęście topowi gracze udowadniają zbędność tej postaci.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 15, 2011, 01:37:45 »
Nie wiem czemu nadmiar Sentineli ma szkodzić. Każdy musi mieć trzy postacie w teamie, więc tak czy inaczej jest różnorodność.

GG jest bijatyką obecnej generacji? ;p No to zależy jak na to patrzeć, czy chodzi o gry wydane na konsole obecnej generacji czy gry w które aktualnie cały czas się gra. Tak czy inaczej to kwestia gustu, no ale ciężko się kłócić że gg jest jedną z gier najbliższych ideałowi. Marvel też może być jedną z nich tak samo jak jego poprzednik, no ale na to potrzeba czasu ;]

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 15, 2011, 02:58:30 »
GG jest ponad generacjami, więc zachowuje aktualność niezależnie od czynników zewnętrznych ;) I nie ma się co kłócić o to, co się komu podoba. Marvel jest ok. Po prostu jest w nim parę elementów, które mi nie pasują. Niemniej, ogólnie dobrze się gra, to najważniejsze.

Co do Sentineli. Nie zgadzam się z filozofią "w MvC wybierasz 2 postaci, bo 3 musi być Sentinel", a jest to nadal powszechne. Zresztą, pewnie ten trend nie minie w ogóle. Nie krytykuję grania/grających Sentinelem, po prostu dla mnie ta postać jest nieciekawa i nie lubię jej oglądać.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 15, 2011, 10:21:22 »
Zgadzam się z Hiryu nie każdy team musi mieć Sentinela. Ja dodam od siebie, że na warunki polskie ta kupa złomu będzie nas niemiłosiernie męczyć. Ja widzę najlepszy sposób to pozbyć się na samym początku robota zanim będzie miał możliwość odpalenia Lv3 X factor.

Zresztą po tym turnieju mam nadzieję, że opadnie hype na Sentinela i ludzie zaczną wybierać też inne postacie. Wczoraj śmieszyło mnie na necie jak nagle u większości widziałem Spencera xD

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 15, 2011, 17:45:37 »
Sent jest kozak i ja np nim gram bo mi sie podoba to ze jest mega peneram :D

Ale z drugiej strony tez jest tez bardzo ograniczony, mozna go zajechac spokojnie tylko czeba umiec ;)

Tak samo jest z Dark Fenix, mozna ja zajechac jednym combem ale trzeba wiedziec jak. Ja np wczoraj ze Slidem dopiero odkrylem, ze za cholere nie umiem zrobic Snap Back :P W ogole nie wiedzialem, ze nie moge tego zrobic z powietrza.

Tzn moze mozna ale akurat moj team po kombach nie moze i generalnie probowalem tez po pojedynczych ciosach i tez sie nie dalo, wiec zakladam ze nie moze :)

Cytuj
Wczoraj śmieszyło mnie na necie jak nagle u większości widziałem Spencera xD

Dokładnie xD

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 05, 2011, 17:28:47 »
Marvelous Mondays: Andre vs Marn FT10
http://www.youtube.com/watch?v=N0y2QRlfkz4

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 17, 2011, 14:49:41 »
Ja
Cytuj
Dobre walki.

Nie mogę sie doczekać starcia Hamburgerów z Azjatami. Jestem pewnien początkowych wyników 
 


VS

Snake
Cytuj
W końcu dziesięć lat mvc2 to nie jest nic ;] Azjaci jak zwykle mają grę lepiej opanowaną technicznie, chore combosy itd., ale to nie ma znaczenia tak naprawdę.

=
CEO 2011

hehe musiałem :D


Jeszcze tylko czekam na Daigo w ten weekend ;)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 17, 2011, 14:56:11 »
Cicho, wtedy jeszcze nie miałem pojęcia co za potworek jest z tej gry ;p No i ogólnie bardziej chodziło mi o siłę całej sceny, a nie o pojedynczych psycholi w stylu Daigo czy Tokido.

A w sumie i tak nie miałeś racji, napisałeś "Jestem pewnien początkowych wyników" - początkowe wyniki to były na Final Round, a nie teraz :P

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 17, 2011, 15:47:09 »
Moje przemyślenia na temat tej walki są takie że Justin dał dupy i tyle, ostatnio cały czas gra tym swoim śmiesznym teamem, nie mówię że złym, ale na pewno nie na każdy team jest dobry. Powinien więcej counter pickować, tak jak robił wcześniej. W jednym finale WNF floe na niego wziął team Wesker,Trish,Phoenix i co na to justin ? Wziął ten sam team i go rozniósł, po prostu zmiażdżył i widać było że nie pierwszy raz gra tymi postaciami (szczególnie dobrze wychodziło mu przewidywanie i karanie teleportów Weskera i Phoenix). Gdyby grał tym (lub podobnym) teamem troszkę więcej, jestem pewny że nie miał by sobie równych. Ja i tak liczę że Viscant wygra EVO ;p

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 17, 2011, 19:03:25 »
a ja sie ciesze ze tokido udowodnił że granie na DP whoring to nie jedyny dobry sposób jak sie ma finix w teamie ; D