Ankieta

W jaką grę komputerową chciałbyś zagrać na PGA2013?

Super Street Fighter 4: Arcade Edition ver.2012
14 (28%)
Ultimate Marvel vs Capcom 3
9 (18%)
Mortal Kombat 9
4 (8%)
Injustice: Gods Among Us
6 (12%)
Soul Calibur 5
3 (6%)
Guilty Gear AC+R
4 (8%)
Persona 4 Arena
1 (2%)
King of Fighters 13
5 (10%)
Skullgirls
0 (0%)
Divekick
4 (8%)

Głosów w sumie: 20

Autor Wątek: Turnieje na PGA2013  (Przeczytany 1628 razy)

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Turnieje na PGA2013
« dnia: Wrzesień 11, 2013, 19:04:37 »
Cześć koleżanki i koledzy! Tak jak Wy, bardzo lubię jedzić na Poznań Game Arena. Niestety, nie bardzo lubię grać w Tekken Tag Tournament 2. Bardzo bym chciał zagrać w turnieju w jakąś inną grę komputerową, taką jak Street Fighter 4, Marvel vs Capcom 3, Mortal Kombat, Injustice albo Guilty Gear. Niestety, nie wiem ilu jest takich jak ja. Zbierzmy się wszyscy razem i pokażmy organizatorom jaka jest w nas siła!

Na razie traktujcie ten temat tylko jak rozeznanie - nie wiem czy ja to będę organizował (nie widzę przeciwskazań, ale są w tym temacie bardziej doświadczeni ode mnie), nie wiem czy zrobimy wpisowe, ile monitorów dostaniemy, właściwie nic nie wiem. Najbardziej chciałbym wiedzieć, czy jest w ogóle zainteresowanie. Jeśli koniecznie musicie wkalkulować nagrody w wyjazd to załóżcie, że to będą jakieś gadżety od sponsorów (koszulka, plakat, może jakaś gra z dolnej półki).
smh tbh fam

Griever

  • Gość
Odp: Turnieje na PGA2013
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2013, 11:35:00 »
Zobaczymy jak to wyjdzie z organizacją, ale mogę wesprzeć konsolą i monitorem, jeśli zajdzie taka potrzeba. (Do dyspozycji mam 20" i 26" Samsung).