Autor Wątek: 22.10.2011 - Volition 5, Pardubice [CZ] T6/SSF4AE/MVC3/MK  (Przeczytany 45300 razy)

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 22.10.2011 - Volition 5, Pardubice [CZ] T6/SSF4AE/MVC3/MK
« Odpowiedź #240 dnia: Październik 28, 2011, 16:50:06 »
To oczywisty fakt jest przecież.

Jak mniemam w Dąbrowie nie będzie Ciebie?


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: 22.10.2011 - Volition 5, Pardubice [CZ] T6/SSF4AE/MVC3/MK
« Odpowiedź #241 dnia: Październik 28, 2011, 16:52:23 »
Ja narazie pierwszy raz od 4 dni siadlem do kompa, bo mialem wypadek (nic powaznego) i 3 dni w lozku.  Zadzwonie niebawem, zrobimy w koncu zalegle % spotkanie..

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: 22.10.2011 - Volition 5, Pardubice [CZ] T6/SSF4AE/MVC3/MK
« Odpowiedź #242 dnia: Październik 29, 2011, 14:08:48 »
Cytuj
z Wacho do tej pory grałem już kilkaset walk offline Rog vs Vega także nie wydaje mi się żeby to była kwestia "ogrania" - na samym volition zagraliśmy ponad 50 walk bezpośrednio przed turniejem ;p

@Vipe - Tejotl jest najzwyczajniej w świecie lepszym graczem, tyle w temacie. Swoją drogą sam finał grałem totalnie bez przekonania, zmęczony po walce z Prk (która była dla mnie priorytetem, inaczej podium kiepsko by wyglądało:), ale to nie ma absolutnie żadnego znaczenia.

hehe nie no spoko po prostu ja chyba tylko raz w życiu grałem z dobrym Vegą i był to Tejot na turze w Wawie :) Wówczas tak byłem podjarany MArvelem, że nic więcej nie zagraliśmy i kurde żałuję ;)

Cytuj
poza tym to większość graczy gra "uniknalną" postacią - bo ile masz Rufusów, Chun Li, Giefów, Sethów, Genów itd. w Polsce?

Krill, Faza, Snake :D  - mi to akurat starczy bo bardzo dużo razy z nimi grałem i nawet jak mnie biją to przynajmniej wiem, że dlatego że są lepsi, a nie dla tego, że nie wiem o co chodzi w match upie.

VR-Fist

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
    • Czech Arcade
    • Email
  • Steam ID: VRFist
Odp: 22.10.2011 - Volition 5, Pardubice [CZ] T6/SSF4AE/MVC3/MK
« Odpowiedź #243 dnia: Listopad 01, 2011, 20:41:06 »
We have uploaded some Tekken videos which we recorded. If you don't follow our Twitter (@CzechArcade), you may have missed it.

Check http://forums.czecharcade.com/viewtopic.php?f=13&t=1339&p=18852#p18852
VRFST [CZA.VR주먹] - twitter
czecharcade.com: twitter