Autor Wątek: TTT2 w Łodzi  (Przeczytany 3059 razy)

ForAiur

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Świdnica
TTT2 w Łodzi
« dnia: Czerwiec 09, 2015, 20:39:39 »
Hey, dostałem info na temat odbywającego się konwentu w Łodzi. http://www.tanzaku.pl/aktualnosci.php . Z dopływających do mnie informacji jest tam wjazd za 40zł (o zgrozo). Jeśli zapisało by się ~40  typa - 50% z wjazdu będzie nagrodą dla zawodników turnieju. Kto by chciał i byłby w stanie wbić do Łodzi na takie cuś :). Załóżmy że listę robię na tekkenpro.pl i będę ją tam updatował. Jeszcze nie rozmawiałem na temat sprzętu, wszystko rozchodzi się ile mogło by wbić tam graczy. Konwent odbywa się od piątku (wieczoru) do niedzieli (popołudniu). Turniej planował bym w sobotę, sprzęt od gamesector znany nam z pyrkonu i wałbrzycha, także techniczna strona będzie an wysokim poziomie, no chyba że wyjdzie na to że zrobimy po prostu 2 dni nerdowania offline bez nagród etc. :)

ForAiur

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Świdnica
Odp: TTT2 w Łodzi
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2015, 20:00:12 »
Dobra odpuszczam nie było tematu :)

ForAiur

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Świdnica
Odp: TTT2 w Łodzi
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2015, 20:50:04 »
Dostałem przeciek że Fan4Fan robi lanparty w Łodzi, poważnie zastanawiam się nad tym żeby zrobić tam tekunie. Zastanawiam się nad wpisowym, będzie możliwa pula nagród ~600zł bez wpisowego. Przy okazji załapiemy się na dwa eventy w Łodzi, dodatkowo będzie jakaś Anime/Manga. Być może zrobić coś nietypowego np.: jakieś kfalifikacje w jeden dzień a kolejny już same mecze TOP8 gdzie każdy z każdym zagra i trzech z najlepszymi wynikami będzie walczyć o TOP3. Oczywiście konsole będą dostępne cały event także jak będzie ekipa to zrobimy jakiś beermatch'es, wyzwania coś dla zapamiętania tego :>. Co wy na to? Termin koniec sierpnia początek września. Zapisało by się z 30-40 koksów z Polski? Tekst że mam daleko jest co najmniej nie na miejscu w końcu to Łódź xD.

Proszę o poważne rozważenie tego xD  :4head:

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: TTT2 w Łodzi
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 02, 2015, 21:11:19 »

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: TTT2 w Łodzi
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 03, 2015, 13:16:42 »
A kiedy to owe lan party ma byc ? bo jak w pazdzierniku to pokrywa sie to z festiwalem

Never give up no matter how bleak your situation is.

ForAiur

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Świdnica
Odp: TTT2 w Łodzi
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 03, 2015, 14:42:13 »
Sierpnień/Wrzesień