Inne serie > Virtua Fighter

vf5 final showdown

<< < (40/42) > >>

Manior:

--- Cytat: EndarSeth w Październik 11, 2012, 15:11:28 ---O ,proszę :) A myślałeś, żeby kupić Dark Souls na plejaka? Mamy zgraną, dużą ekipę, z dużym doświadczeniem, własną stroną itd.

Jakbyś był online i chętny do sparrów, do daj znać :)

--- Koniec cytatu ---

Kupiłem w dzień premiery, ponad 135h tylko na Ps3 (z PC jakieś prawie 200), mam platynę ;) PTD Edition na Pc grałem tylko żeby nowe lokacje obadać, nie mogłem wytrzymać do października. Ekipę i stronę znam, byłem jednym z pierwszych członków w grupie na facebooku i pomagałem ludziom (jeszcze jak się nazywała "biorę pół roku urlopu i gram w Dark Souls, pierdole!", kult), jestem tam do dzisiaj, zresztą ciebie też tam czasem widzę. Hint - to ja wstawiłem obrazek z kotem zamiast Sifa. PVP jakoś mnie jednak nie jara, może zmieni się to z DLC, ale wątpię, ta gra i tak mi miesiące z życia zabrała, obiecałem sobie, że nie będę już tyle w nią grał, bo nieziemsko uzależnia ;D Doceniam jednak graczy PVP trzaskających buildy i lubię pooglądać dobre walki, ale jak zacznę się w to bawić, to przepadnę.

Sorry za offtop.

Wracając do VF, to po obadaniu customa w TTT2 aż żal bierze, nie ma w ogóle porównania do Virtu'y, gdzie naprawdę można zrobić własnego zawodnika. Endar dobre walki były na twojego Akirę.

EndarSeth:
Ten obrazek z kotem zamiast Sifa Twój był? No po prostu zajebisty, z krzesła wtedy spadłem :D Na fejsie siedzę raczej rzadko, bardziej na forum..naszym wspólnym ;) Tam to dopiero się dzieje, build za buildem i rozkminka na całego. Wpadnij kiedyś, jeśli Cię jeszcze nie było - kto wie, może przepadniesz naprawdę ;)  www.dark-souls.pl

Dziękuję, z Tobą również fajnie się grało. Od tamtej pory moje umiejętności wzrosły...nie niebotycznie, ale znacznie :) Jak się bardzo postaram, mogę combosem na ścianę wrzucić i zabrać ponad 3/4 życia. Choć dalej żałuję, że nie mam sticka. Zrobienie co poniektórych juggli na padzie....moje palce dalej bolą na samą myśl. A SPoD'a to mogę najwyżej 3 razy w meczu spróbować, inaczej skurcze mnie łapią :D

Trzeba się na jakieś sparry umówić.

Mendrek:
S: Akira, Jacky, Taka, Lion
A: Goh, Vanessa, Brad, Jean
B: Shun, Wolf
C: Lau, Aoi, Pai, Kage, Sarah, Blaze
D: Eileen, Lei-Fei, Jeffry

Shun to taki SC-owy Yoshimitsu, trzeba mocno znać tą postać by się przed nią bronić. Wymieniłbym go na Jeana (który ma to dobre jedynie, że jest bezpieczny, ale widziałem już nie raz jak ktoś obcykany go jechał, np. mam gdzieś zapisaną powtórkę jak Taka zrobił na nim 3 excelenty). Brada też dałbym niżej, i wymieniłbym na Aoi - która jest postacią dosyć kompletną. Wystarczy zagrać np. z Kingo/Newbaoie żeby zobaczyć jak można wymiatać. Goha wymieniłbym na Pai, bo nawet nasz rodzimy konradinho pokazał że da się tą postacią rządzić na arenie.
W zasadzie jedynie S i D są takie 100 % pewne :P

grabczas:
Lei-Fei na D? To jest chyba jakaś online-only tier lista... Jean za nisko, Vanessa ze wysoko tak na pierwszy rzut oka. Still rozpisałbym to raczej jako: (kolejność w poszczególnych szczeblach nieco przypadkowa)

S: Akira, Jacky, Taka, Jean
Reszta
A-:Jeffry, Eileen

Dadrot:
shun zdecydowanie top imho.
Mendrka lista jakas dziwna na max, goh i brad w A? Shun w B? Lau w C??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej