Autor Wątek: Combo Breaker 27-29 maj 2016 Evo 2016 15-17 lipiec 2016( Wsparcie )  (Przeczytany 2495 razy)

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Witam was wszystkich

Zakladam ten temat gdyz jak dobrze niektorzy z was wiedza jestem aktualnie w USA. Planowalem wrocic w polowie maja ale dowiedzialem sie ze jesli majac wize do pazdziernika wroce wczesniej to moge potem nie miec po co przylatywac jeszcze raz w tym samym roku. Dlatego tez postanowilem zostac tutaj do sierpnia z kilku powodow:

1. Zaczyna mi sie tu bardzo podobac gdyz atmofera jaka tu panuje i kultura jest tak niesamowita ze ciezko bedzie stad wyjezdzac.
2. Jestem o krok od spelnienia marzen nie jednego gracza w bijatyki czyli mozliwosci pojechania na EVO 2016.
3. Pod koniec maja organizowany jest Combo Breaker ktory jest akurat w tym stanie Ameryki w ktorym aktualnie mieszkam i zal by mi bylo to przegapic.
4. W przeciagu calego tygodnia przynajmniej 4 dni, a w sumie wieczory mozna spedzac na casualowym graniu w MK X , SF V UMVC3 i innych grach a gracze sa naprawde mili i pomocni :)

Jedyne co niestey moze nieco pokrzyzowac mi plany to kasa. Wiem ze to moze glupio brzmi bo skoro bylo mnie stac na bilet do JuEsEj to czemu mnie nie stac na to by zarejestrowac sie na turniejeach, ale niestety prawda jest taka ze po prostu tej kasy nie mam. Owszem nie op***dalam sie tutaj ale moge po prostu nie zdazyc uzbierac hajsu na to wszystko bo jest tego w sumie naprawde sporo. Takze moja prosba do was fajterzy.... Czy bylby ktos w stanie mnie jakos wesprzec bym mogl spelnic to marzenie i wziac udzial na EVO a i przy okazji Combo Breaker ? Bede bardzo wdzieczny i odwdziecze sie nie tylko najlepszym turniejem w Polsce na komiksach ale rowniez postaram sie odwdzieczyc w inny mozliwy sposob.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2016, 19:47:33 wysłana przez manieq_TLT »

Never give up no matter how bleak your situation is.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Combo Breaker 27-29 maj 2016 Evo 2016 15-17 lipiec 2016
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2016, 19:05:30 »
Podeślij na PW numer konta :).

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: Combo Breaker 27-29 maj 2016 Evo 2016 15-17 lipiec 2016
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2016, 19:10:04 »
No wlasnie nie wiem jak to dziala bo nie mam pojecia czy moge z polskiego konta tutaj dzialac :/

Never give up no matter how bleak your situation is.

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: Combo Breaker 27-29 maj 2016 Evo 2016 15-17 lipiec 2016( Wsparcie )
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2016, 07:17:50 »
Na Combo Breaker juz udalo sie zapisac. Trzymajcie kciuki :D

Never give up no matter how bleak your situation is.

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: Combo Breaker 27-29 maj 2016 Evo 2016 15-17 lipiec 2016( Wsparcie )
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 21, 2016, 03:01:01 »
Panie i Panowie stalo sie. Grupy na Combo Breaker zostaly rozpisane. Przedstawiam wam moje grupy w poszczegolnych grach:)

Grupa I1 SF V - start grupy 18:00 w sobote czasu hamerykanskiego


CloudZro
Cousinmike
InC | RadicalRayy
kagehfan69
Kayo
Lethalmind
ManieQ
R.Rockwell
ReeseNice
RK | Beamsprouts
Rocksteady
sakura
SETHLOLOL
Swift_Skillz
Swordandmace
TehTy
The PantyChrist
TheOldKanye
Tuck9
Watson-Chan

Grupa D1 MK X - Start grupy 19:00 w piatek czasu hamerykanskiego


Brahski20
cR Biohazard
DarthGameZ
Jackal
Juggernaut xOGx
King Cash
Kornflakes
ManieQ
STL MajinBerserker
SupahNIN10doh
THE COOL KID93

Grupa H1 Tekken 7 - start grupy 16:00 w sobote czasu hamerykanskiego


AkumaZX
Draman Kuritani
Exia Repair
Fab_will
ManieQ
Mateo
Mazen
Mezza
Oni
pandalord
Pat
Slayeredhat
Tigerbot_Hesh
tyroy
Yimi

https://combobreaker.org/pools-schedules/ - tutaj znajdziecie wszystkie potrzebne informacje. Ciekaw jestem jak mi pojdzie. Od miesiaca gram powiedzmy regularnie 2 dni w tygodniu z ludzmi z Chicago a przede wszystkim z niektorymi graczami GGA. Jesli chodzi o MK X to w ta gierke raczej szanse marne ale mimo wszystko bede walczyl. W SF V sie wszystko okaze gdyz wydaje mi sie ze zrobilem nieco postepy w tej gierce.. na ile ? To sie okaze. Tekken 7.... no tutaj wiadomo ze raczej bedzie to chaos i raczej poznawanie samej gry niz granie w nia

Aczkolwiek Nina Williams powinna juz byc wiec moze bedzie szansa wygrac jakakolwiek walke


Event trwa od 27 do 29 maja 24/7 takze spedze tam bite 3 dni


Moim celem jest wyjscie z grupy i to mnie usatysfakcjonuje. Wiem ze mierze wysoko ale ten kto nie mierzy wysoko nie bedzie sie staral tego osiagnac

Mimo wszystko sam fakt ze pojade na tego typu event i poznam mnostwo ludzi cieszy mnie najbardziej

Trzymajcie kciuki za mnie i GET HYPED !!!

Never give up no matter how bleak your situation is.